HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Ragdoll Matrix Reloaded – agent Smith (free hra)

Ragdoll Matrix Reloaded – agent Smith Ragdoll Matrix Reloaded – agent Smith Ragdoll Matrix Reloaded – agent Smith Ragdoll Matrix Reloaded – agent Smith

O čem pojednává známá série her „Matrix“, to jistě sami dobře znáte, takže jen ve stručnosti. Ve hře ovládáte hadrového panáka, který se musí vyhýbat střelám, které na něj přilétají ze všech možných stran. Každý zásah projektilem mu potom ubere určitou část jeho života a po tom, co mu dojde celý život, hra končí. Všechny části těla hadráka jsou plně pohyblivé, krásně rozanimované, takže se dá docílit skutečně efektních skoků a jiných jeho výkonů. Původní dílko mělo hadráka šedivého, bez jakéhokoliv nápadu a pozadí bylo rovněž sama šeď, „vypůjčeno“ z „GM Ressource Packu“. O čem tedy je dnešní hra, to se snad ani nemusím dlouze rozepisovat. Jistě sami dobře znáte série her „Ragdoll V RM: R“, tady se autoři rozhodli z bývalého hadráka udělat agenta Smithe a pozadí změnit na chodbu známou z původního filmu.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 18162 KB

Výrobce: R-Tsa Games  Web

Zobrazení celkem: 2158

Zobrazení tento měsíc: 2158

Hodnocení oblíbenosti (587x):

0%   25%   50%   75%   100%  
65%

Tímto počinem se hra téměř doslova ztotožnila sw zmíněnou filmovou sérií, což je její skutečný plus. Podstatných a tovněž velice užitečných úprav se dočkalo i její hlavní menu, které je přehlednější a dokonce jste se dočkali zdvojnásobení melodií doprovodné hudby. Hra také silně přitvrdila na obtížnosti, střely se objevují mnohem častěji a ve větších shlucích, a navéc jsou i mnohem rychlejší, nežli tomu ylo předtím. Zkrátka a dobře, celkový dojem ze hry je mnohem lepší a dokonalejší, hra rozhodně není jen pouhým následovníkem původní kříčky y už vůbec ne, její nějakou, pouze vylepšenou, kopií. Samotný reloaded je tedy, jak jste z názvu asi pochopili, jakýmsi pokračováním původního Radgoll Matrixu, který byl sice jako hra úžasný nápad, ale poněkud nedotažený do konce. Akční uhýbaní před letícími kulkami je sice velmi zábavné, ale kvalitní grafické zpracování je přece jen nutné a to bohužel původnímu Ragdoll Matrix chybělo.

Hrát za zcela anonymního šedého a zle vyhlížející hadrového panáka, vrovněž šedě zpracovaném prostředí, zřejmě nikoho z vás zřejmě příliš nenadchlo. Dnešní Reloaded naštěstí všechny tyto nedostatky a omyly skutečně nahrazuje, ale stále si při tom kupodivu zachovává původní herní koncept. Ten byl i původně přímo unikátní, nebylo tedy vůbec nutné jej měnit, protože řečeno byl prostě sice velice jednoduchý, ale přímo geniální, což se o mnoha freeware hrách říci nedá. Přechozí hadrák, stvořený ze čverců a obdélníků, je dnes nahrazen známým agentem Smithem, kterého všichni jistě dobře znáte z filmu. Herní pozadí rovněž podstoupilo podstanou změnu k lepšímu, neboť dneska se budete vznášet v z filmu dobře známé hale, ale také u dřevěného plotu, nebo dokonce u dveří. Další grafickou změnou k lepšímu je rozhodně i nová podoba střel, neboť se už nebudete vyhýbat černým tečkám, ale opravdovým kulkám, které za sebou nechávají reálně vyhlířející kouřovou stopu.

Pakliže jste nehráli mnou zmiňovanou předchozí verzi hry, bude se vám hra možná zpočátku jevit jako nejapná a nemožná. Jsem ael přesvědčena, že po několka prvních ne)spěších, kdy hlavně přivyknete tak trochu netypyckému ovádání postavy na numerické klávesnici, poté hře určitě tak říkajíc „přijdete na chuť“. Ono je zapotřebí také vychytat napřed všechny fígle, které na vás autoři hry nastražili. Například, pokud se budete pomalu pokládat na záda, je téměř jisté, že se tímto zůsobem velice chytře i vyhnete několka zraˇnujícím kulkám. Jistě uvítáte i možnost, která vás překvapí zřejmě nejvíce. Kromě již zmíněné zcela inovované postavy, zdokonaleného herního pozadí a více prostoru pro vašeho agenta, pro vás autoři přichystali i multiplayer, který hodnocení hry posouvá o několik příček výše. Na závěr vám doporučuji si porovnat nabídnuté screenshoty a popřemýšlet, tak co, už jste na to přišli?
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)