HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Byte of The Draculator 2 – upíří příběh (free hra)

Byte of The Draculator 2 – upíří příběh Byte of The Draculator 2 – upíří příběh Byte of The Draculator 2 – upíří příběh Byte of The Draculator 2 – upíří příběh

Máte v oblibě sdventury s tak trochu tajemným až hrůzostrašným příběhem? Pokud tedy zní vaše odpověď „ano“, poté neváhejte ani chviličku a ujměte se v této hře role hlavního hrdiny, kterým není nikdo jiný, než upír s kybernetickými implantáty, zajatý v místnosti uvnitř výzkumného ústavu. Vaším úkolem bude především dostat se ven ze zmíněné místnosti, v níž se ocitáte uvázaný na ordinační židli a ze zmutovaného psa jste pomocí infuze krmeni jeho krví, zaváděné do vaší krevní oběhové soustavy. Budete tedy muset vylyslet plán, jak se tohoto připojení zbavit a dostat se ven z této pokusné místnosti, dříve, nežli zcela ztratíte vládu nad vaším vědomím a svobodnou vůlí, čímž ovšem ani zdaleka váš úkol nekončí. Dostat se pryč je věc jedna, zabránit aby vás bylo zneužito k nekalým cílům a záměrům, je ale věc druhá.

Statut: freeware

Typ: adventury

Velikost: 17216 KB

Výrobce: SWARMAGS   Web

Zobrazení celkem: 7938

Zobrazení tento měsíc: 7938

Hodnocení oblíbenosti (602x):

0%   25%   50%   75%   100%  
62%

Pověsti o upírech jsou staré téměř jako lidstvo samo, připomeňme si například proslulého zvrhlíka Drákulu. Pokusy na lidech již ovšem zase už tak staré nejsou. Šílení a zfanatizovaní vědci, sloužící bez ohledů a jakýchkoliv skrupulí záměrům a cílům režimu, jsou známy již z nacistického Německa, kdy se jich vyrojilo doslova jako hub po dešti. I zde najdeme nejednoho takového zvrhlého lékaře, pro něhoř Hypokratova přísaha byla neznámým pojmem, jistě je vám znám doktor Mendele, který se takovými zhovadilostmi proti lidskosti zabýval na vězních v německých koncentračních táborech. Naštěstí těmto pokusům udělala přítrž porážka fašistického Německa, i když ani Američanům z tohoto hlediska, nelze upřít podobné praktiky na lidech v různých částech světa.

To vše ovšem neznamená, že upíry a podobnými kruťasy se nezabývají zejména autoři freeware i v dnešní moderní době, kdy na upíry, živící se lidskou krví, už nevěří ani malé děti. Jistě ovšem sami tušíte, jak by v budoucnu mohla vypadat další, nová generace upírů? Může jimi být například kybernetický upír, tak trochu neživé stvoření a navíc robot. Že je to dost prapodivná předtucha? Potom se tedy pusťte do této dnešní hry a zjistíte, že autorům freeware se meze v jejich fantazii nekladou. Hlavním hrdinou hry „Byte of The Draculator 2“ se stává desátník Merrick, který je právě takovýmto upírem. Se vší pravděpodobností zřejmě nechtěl, aby se z něj stal Robocop, ale moc šancí na výběr rozhodně neměl. Teď je tedy jenom na vás samotných, jestli se vám podaří nešťastníka desátníka Merricka osvobodit od jeho mu určeného krutého osudu a vyvést jej přes všechny laboratoře, v nichž je uvězněn šíleným vědcem.

Pokud tedy máte dostatek odvahy a chuti, pokuste se desátníka Merricka osvobodit a pomoci mu pžekonat osud, který pro něj připravuje nepříčetný a zvrhlý vědec. Jedná se o typickou adventuru, sice s poněkud méně typickým ovládáním, přesto dobře zpracovanou a opatřenou nevšedním příběhem. Hra není tak zcela jednoduchá, zato však ani nikterak dlouhá a pokud tedy vezmete „rozum do hrsti“, nemělo by vám její dohhrání činit potíže a propracovat se v ní až k poněkud překvapivému konci. Grafické zpracovámí je vcelku uspokojivé, zajímavé jsou i dialogy, mnohdy tragické, jindy úsměvné. Pakliže si tedy libijete v sdventurách a máte i tak trochu potřebnou dávku trpělivosti, mohu vám hru směle doporučit.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)