HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Psycho Waluigi – zlý opak Maria (free hra)

Psycho Waluigi – zlý opak Maria Psycho Waluigi – zlý opak Maria Psycho Waluigi – zlý opak Maria Psycho Waluigi – zlý opak Maria

Maria už dávno přece všichni velice dobře znáte, ale jeho konkurenta, dalo by se říci, že i přímo nesmiřitelného soka a nepřítele, jménem Waluigi, o něm jste zřejmě ještě neslyšeli. Dnes vám ho tedy v této hře představíme, i když na rozsíl od milého a roztomilého Maria se skutečně jedná o „záporáka“ ve velikém stylu, no sned i jemu přes všechny jeho ošklivé vlastnosti, rovněž přijdete tak říkajíc „na chuť“. Samotný herní styl i hrací prostředí jsou vcelku totožné s „Mariovkami“, ale herní koncept nám hodně povyrostl, Waluigiovy schopnosti jsou totiž daleko větší a rozmanitějšá, v tomto Maria skutečně předčí. Dokáže totiž též likvidovat své napřátele skoky na jejich hlavy, má však i psychické možnosti. Dokáže uchopit své nepřátele vnitční psychickou silou, mrštit jimi o zem, nebo o stěnu, či zneužít i jejich vlastnosti.

Statut: demo

Typ: arkády

Velikost: 28666 KB

Výrobce: Thunder Dragon   Web

Zobrazení celkem: 5449

Zobrazení tento měsíc: 5449

Hodnocení oblíbenosti (537x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Takže zřejmě ještě neznáte Waluigiho, že ne? Tak tedy začnu pěkně od samého začátku. Nejdříve zde byly klasické hopsací hry s Mariem, milým a veslým instalatérem v hlavní roli, později se k němu přidal jeho roztomilý kamarád v modrých kalhotkách Luigi, no a aby toho všeho nebylo ještě dosti, tak zřejmě i proto vznikl i zlý protějšek Mária, který se jmenuje Wario. Stejně tak přišlo na svět i zlé stvoření, pravý opak Lugiho, které do vínku dostalo jméno Waluigi. Dnešní hra „Psycho Waluigi“ je tedy také klasická plošinovka z Mariova světa, ve které budete opět skákat a hopsat, likvidovat všechny nepřátele a zkracovat si cestu přes různě rozloženápotrubí. Hra je potom samozřejmě mnohem více atraktivnější, a chytlavější, neboť v ní můžete užívat své psychické dovednosti, a přinutit tak příšery i různé předměty poletovat a tak je používat je jako zbraně.

Na rozdíl od všech známých „Mariovek“ se však nejedná o plnou hru v pravém slova smyslu, ale o ukázku, neboli „demo“, za plnou verzi byste si tedy museli připlatit nějakou tu finanční částku ve prospěch autorů hry. Toto demo tedy obsahuje pouze čtyři levely, i tak soudíce podle ukázky, by se kupě celé plné hry určitě vyplatila. Je však nutné zdůraznit, že hra se zmíněnými „Mariovkami“, nemá kromě již zmíněného podobného herního prostředí, vůbec nic společného, je také od zcela jiných autorů. Nemám ráda hry, které se spouští pouze v okně a to je to hlavní, co mi na dnešní hře hodně vadí. Grafika zpracovaná v Game Makeru není taktéž tím pravým ořechovým, neboť se ráda rozplizuje a rozmazává. Podtrženo a sečteno, vcelku není dnešní „Mario V.S. Wario nic více, než průměrně zpracovanou hopsačkou, příznivci Maria ať se na mne nezlobí, nemohu jinak než takto hru ohodnotit. Pokud tedy máte chuť a náladu si na chvíli „zahopsat“, potom se pusťte do hraní, ale jsem přesvědčena o tom, že dlouho u hry nevydržíte a to zejména vzhledem k nedostatkům, na které jsem vás předem upozornila.

Hru lze sice „roztáhnout“ na celou plochu, ovšem za cenu podstatně snížené grafiky a to je škoda. Bude tedy záležet jen na vás, jakým způsobem se nepřátel zbavíte, neboť za zvlášť důrazně a perfektně provedená komba, která na obrazovce jsou hodnocena číslicemi, potom získáváte zvláštní pomocné bonusy. Několikrát si tudíž přeskáčete po různých plošinách, pozabíjíte desítky nepřátel, abyste zjistili, že celá hra je zakončena, z čehož potom jednoznačně vyplývá, že kromě již popsaných nedostatků je krátkost hry dalším negativním atributem, což je rovněž skutečně veliká škoda. U hry si tedy dlouho neposedíte, přesto se ale domnívám, že se alespoň trošku pobavíte a to samo o sobě už přece zato stojí.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)