HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Space Resistance - souboj v Kosmu (free hra)

Space Resistance - souboj v Kosmu      Space Resistance - souboj v Kosmu      Space Resistance - souboj v Kosmu      Space Resistance - souboj v Kosmu

„Space Resistance“ je akční hra ve stylu dnes již proslulé legendy „Space Invaders“. Budete ovládat kosmickou loď a ničit houfy mimozemských forem života. Ve hře se pak nacházejí dva herní módy, v tom prvním „příběhovém“ módu máte za úlohu vyhnat mimozemské formy života z planety a nakonec pak i z celého Vesmíru. Ve druhém módu nazvaném „přežití“ potom musíte co nejdéle odolávat novým a novým vlnám nepřátel. Při hraní vám budou pomáhat bonusy, které si můžete nakupovat za body, které dostanete za zničení nepřátelských lodí a automatické vylepšení vlastností vaší lodě po ukončení každých deseti levelů. Hra je skutečně velice vydařená, příznivci kosmických bitev si rozhodně přijdou na své. Je i na poměry freeware dlouhá, sám autor hry tvrdí, že na ni pracovali s grafikem Rostanovem sedm měsíců.

Statut: freeware

Typ: akční

Velikost: 25140 KB

Výrobce: Raiper 34 Web  Web

Zobrazení celkem: 12253

Zobrazení tento měsíc: 3497

Hodnocení oblíbenosti (728x):

0%   25%   50%   75%   100%  
81%

Už několikrát mne oslovili čeští, nebo slovenští autoři freeware, či online her s přáním, uveřejnit jimi vytvořené hry na našich stránkách, což jsem vždy ráda a s potěšením splnila stejně tak, jako žádost autorů dnešní hry. Jedná se skutečně o mimořádné dílo, které si rozhodně zaslouží vaši pozornost. Na rozdíl od běžných „stříleček“ je tato hra originálním počinem, do nějž byla zařazena spousta nových a neotřelých prvků, což zaručuje její výbornou, až chytlavou hratelnost a její celé dohrání vás na dlouhou dobu zaujme a hlavně i pobaví. Je o mně notoricky známo. Že fandím českým a slovenským autorům freeware a online her, kteří již v mnohém předčí své zahraniční kolegy, přičemž tato hra je přímým důkazem mého tvrzení.

Autoři opatřili hru i zcela originálním příběhem, se kterým se můžete seznámit po spuštění hry, pokud si klávesou „L“přepnete volbu jazyka na češtinu. O co tedy v této skutečně výtečné hře, pojaté v nezvyklém, ji krášlícím pojetí, vůbec jde? Už odedávna bylo lidstvo přesvědčeno o tom, že není jedinými rozumnými a myslícími jedinci ve Vesmíru. Lidé soudili, že Vesmír je osídlen buďto mnoha Bohy, nebo dokonce super tvory, pohybujícími se v kosmu pomocí létajících talířů, jak známo, byly tyto podivné jevy nazvány lidmi UFO. Mnohé četné vědecké i laické výzkumy sice nedokázaly tuto domněnku potvrdit, ale ani vyvrátit, přesto lidé v tuto možnost nepřestali věřit a ve výzkumech pokračovali stále dál. Lidstvo vyspělo tak dalece, že se mu podařili vytvořit vlastní kosmické koráby, takže vybudovalo výzkumné stanice u nejbližších hvězd.

Lidstvo dospělo ař téměř k vrcholu technických znalostí, když zcela nečekaně bylo ztraceno spojení s jednou stancí, umístěné na hvězdě Epsilon Eridani. Postupně však začaly vznikat ztráty ve spojení i s jinými kosmickými stanicemi na jiných hvězdkách a planetách, což vyvolalo domněnku o nějakých technických poruchách. Zcela překvapivě však na Zem dorazila zpráva z nákladní lodě Trademaster, které ještě před jejím zničením oznámila, že byla napadena podivnou kosmickou válečnou lodí, pilotovanou tvory s neznámé, zřejmě ale velice agresivní civilizace. Lidstvo sice i s takovou možností počítalo, přesto je zpráva o Vetřelcích poněkud zaskočila. Než se z tohoto šoku vzpamatovala, ocitla se Vetřelecká loď již na oběžné dráze Země. To je tedy právě ten okamžik, ve kterém vstupujete do hry vy, jakožto jediní možní zachránci celého lidstva na Zemi. Jistě jste již sami přišli na to, že to nebude úkol jednoduchý a že ve vašich rukou nyní leží celý další osud lidstva.


 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)