HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Ocean Quest - v podmořském světě (free hra)

Ocean Quest - v podmořském světě    Ocean Quest - v podmořském světě    Ocean Quest - v podmořském světě    Ocean Quest - v podmořském světě

Dnešní hra je velice vydařenou hříčkou, spadající svým námětem do her typu „ZUMA“. Autoři si zřejmě byli velice dobře vědomi skutečnosti, že na toto téma bylo již vytvořeno obrovské množství různě vydařených variant a proto nelenili a do hry vložili spousty hru zkrášlujících změn a inovací a tak se jim podařilo skutečně připravit dílo nevšední, zajímavé, poutavé, náročné a pro hráče nesmírně přitažlivé, až chytlavé. Celý život pod mořskou hladinou, tak jak jej znáte pouze z filmů, fotografií, či z televize, se vám zde objeví skutečně jako na dlani, a že je na co koukat, na to můžete klidně předem vzít jed, hra totiž dostala nový, neotřelý grafický kabátek, navíc v překrásně barevně zpracované grafice. To ale nejsou veškeré změny, které hra prodělala, objevil se též nový, mnohem zábavnější styl hraní, navýšila se i obtížnost hry.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 28445 KB

Výrobce: GameTop  Web

Zobrazení celkem: 2484

Zobrazení tento měsíc: 2484

Hodnocení oblíbenosti (555x):

0%   25%   50%   75%   100%  
65%

Musím vám ještě honem prozradit, že autoři této vynikající freeware „Ocean Quest“ se jednou zase vytáhli, ba dokonce budu tvrdit, že se skutečně vyznamenali. Jistě se mezi vámi najdou mnozí, kteří by rádi věděli, jak to vypadá pod vodní hladinou některého oceánu. Pokud tedy k nim patříte i vy, potom nepotřebujete investovat do žádného drahého potápěčského vybavení, stačí jen spustit tuto hru a vaše zvědavost bude rázem ukojena. Navíc nepůjde jen o pouhé potápění, ale je přece známo, že dno oceánů ukrývá mnohý skrytý poklad a rozhodně nejeden, navíc i spousty nebezpečných barevných hadů. Hlavním vaším úkolem je, jako v každé podobné hře, zlikvidovat co nejrychlejším způsobem objevující se barevné kuličky. K tomu, abyste všechny tyto nežádoucí předměty mohli odstranit, slouží jakýsi pohyblivý kanón na spodní liště hrací plochy, který se podél celé její délky může pohybovat, ale pouze jenom do stran.

Vždy se na jeho hlavni objeví různě zbarvená kulička a pak s ní stačí jen vystřelit do stejně barevného kousku hada, jenž se ze všech koulí vytvoří, ale musíte trefit vždy nejméně dvě stejně zabarvené kuličky v hadovi, jakou máte právě naládovanou ve zmíněném kanónu. Samozřejmě po celou dobu budete sbírat i různé bonusy, které vám pomohou vylepšit možnosti zničení všech barevných kuliček, ze kterých jsou složeni hadi. Tyto bonusové bonusy vám budou nejvíce užitečnými pomocníky právě ve vyšších levelech, často se bez nich nebudete moci ani obejít. Bonusů je přitom vskutku celá řada, tedy různých druhů, které oplývají různými vlastnostmi. Tak například penízky vytvářejících zuřivá tornáda, která na chvíli zastaví pohyb hadů, nebo změní jejich směr pohybu, velice účinným bonusovým pomocníkem pak je kulička, která nahrazuje jakoukoliv barvu, pomoci vám může i bonus ve formě bomby, který na hadovi provede důkladnou destrukci.

V mnoha případech se vám stane, že ještě nebudete mít zneškodněného prvního hada a už se odněkud vymoří další, to pak nastává skutečná šlamastika, rozhodnout se správně, kam střílet dříve. Ještě horší a složitější situace pak nastává poté, co postoupíte do vyšších levelů. Přibývá totiž na délce a množství hadů, jejich pohyb se značně urychluje, ještě že si můžete po každém kole oddechnout v tak zvaném mezi levelu. Grafické zpracování je ztvárněno vskutku velice nádherně, trojrozměrná barevná grafika, situovaná do čarokrásného podmořského svwta, to je skutečně pastva pro oči vás všech, i když popravdě řečeno, při rychlosti a spádu hry vám mnoho času na prohlídku podmořského světa rozhodně nezbude.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)