HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Stealth Bastard – útěk z pastí (free hra)

Stealth Bastard – útěk z pastí Stealth Bastard – útěk z pastí Stealth Bastard – útěk z pastí Stealth Bastard – útěk z pastí

Na dnešní hru si sice budete muset na její nahrání nějakou tu chvíli počkat, ale jakmile se do ní pustíte, rázem zjistíte, že vaše trpělivost se vám mnohokrát vyplatila. Čeká vás tudíž zábavná, tak trochu i humorná, v každém případě však velice pěkně zpracovaná a vyhlížející hra, kterou by rozhodně bylo škoda nechat bez povšimnutí. „Stealth Bastard“ je totiž hra ve velice svižném herním tempu, ve které budete co chvíli umírat, neboť tolik různých nepřátel, pastí a pastiček, tak hned v jiné hře nenaleznete. Budete nuceni se vyhýbat promenádujícím se nepřátelům i špionážním sledovacím zařízením, zvlášť pozor si dávejte na téměř všudypřítomné smrtící laserové paprsky, přesto že se budete schovávat ve tmavých stínech a za různými sloupy, stejně budete velice často umírat různými, mnohdy až prapodivnými způsoby.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 20172 KB

Výrobce: Curve Studios  Web

Zobrazení celkem: 1988

Zobrazení tento měsíc: 1988

Hodnocení oblíbenosti (554x):

0%   25%   50%   75%   100%  
65%

Nestává se nám skutečně k naší lítosti zase tak často, abychom vám mohli nabídnout tak vysoce kvalitně zpracovanou „hopsačku“, která vás navíc zaujme naprosto nevídanými a netypickými prvky při plížení a ukrývání se. Ve velice zdařile vyvedeném dvojrozměrně zpracované grafice, kterou vhodně umocňuje a doplňuje rovněž vysoce kvalitní hudební doprovod a je i reálně ozvučena, na vás už netrpělivě čekají téměř tři desítky různorodých lokací, přičemž v každé z nich je vaším prvořadým úkolem dostat se pokud možno co nejrychleji až k východu, který je ale ve všech případech nejdříve nutno otevřít, neboť jinak je zcela nepřístupný. Toto vaše bohulibé snažení vám ale budou znesnadňovat různé bezpečnostní kamery, nesmlouvaví roboti, laserové paprsky, přepínače a vypínače včetně dalších nepříjemností.

Jedná se tedy skutečně o originální a špičkovou hru, v níž hlavního hrdinu budete ovládat pomocí všech kurzorových kláves, skákat levou klávesou Ctrl a akci provádět klávesou „Z“. V menu hry pak všechna zadání, včetně výběru, potvrzujete a vybíráte klávesou ENTER. Je tedy naprosto jasné, že hra se velice, řekla bych přímo klasicky, ovládá, takže s hraním z tohoto pohledu byste neměli mít žádné problémy, ani potíže. Snad jen obtížnost je poněkud nadprůměrná, ale pokud budete neustále ve střehu, ani to by vás nemělo nikterak frustrovat. Jen mějte neustále na paměti, že smrtící překvapení na vás čekají téměř na každém kroku, buďte tedy soustředění, obezřetní a po celou dobu neustále ve střehu, zbrklost a unáhlenost se skutečně v této hře nevyplácí. Každé vaše zaškobrtnutí končí náhlou a nesmlouvavou smrtí vašeho hlavního hrdiny, kterého ovládáte

„Stealth Bastard“ si, a to musím přiznat, „vypůjčil" některé prvky z jiných her, sám o sobě je však originální novinkou, která si vskutku zaslouží té největší pochvaly a uznání. Jedná se opravdu o velice zábavný „mišunk“ jakési plíživé hopsačky, kde budete hackovat terminály a hledat místa, kam bezpečnostní kamery „nevidí“, ale je i logickou hrou, neboť během prolézání jednotlivých lokací budete čas od času nuceni zapojit do hry i vaše mozkové závity, neboť bez přemýšlení se daleko nedostanete a ve hře neobstojíte. Dojde konečně i specialitky, kterými jsou například lasery, s nimiž se budete muset nuceni nějak vypořádat. Smrt ve hře číhá na každém vašem neuvážením a nepromyšleném kroku, ale naštěstí pro vás nebudete muset začínat stále znovu, hra vám vaše chyba totiž velkoryse sama odpouští, navíc si na časté, mnohdy až zbytečné umírání, rozhodně zvyknete. To nejlepší vám prozradím nakonec, „Stealth Bastard“ má svůj vlastní, navíc velice jednoduchý editor, takže ve vytváření vlastních levelů se vám meze nekladou.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)