HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Braindead – princ, jemuž to nemyslí (free hra)

Braindead – princ, jemuž to nemyslí    Braindead – princ, jemuž to nemyslí    Braindead – princ, jemuž to nemyslí    Braindead – princ, jemuž to nemyslí

Za devatero horami a za devatero řekami, v daleké neznámé zemi, se v královské rodině narodilo princátko, prostě kluk, jako buk. Radost královských rodičů však netrvala dlouho, postupně jak vyrůstal, brzy zjistili, že je hloupý až běda, skoro se zdálo, že vůbec nemá mozek. Tak jakmile tento nebožák dorostl do dospělého věku, rozhodl se, že se vydá do světa, čekala ovšem na něj strastiplná pouť a jelikož stále nedokázal rozumně přemýšlet, bude tedy na vás samotných, abyste mu na jeho vskutku nebezpečné cestě, plné nástrah, pastí a pastiček, pomáhali vy samotní, což se samozřejmě od vás očekává. Pokud se tohoto úkolu s vervou neujmete, čeká ho už na samém začátku nemilosrdná smrt. Jistě nechcete, aby tento prostomyslný princ přišel o život, takže mu určitě a rádi jeho cestování umožníte.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 4078 KB

Výrobce: Mark Johns  Web

Zobrazení celkem: 1964

Zobrazení tento měsíc: 1944

Hodnocení oblíbenosti (582x):

0%   25%   50%   75%   100%  
65%

Zcela netradiční experimentální hra vás zavede do halucinogenních krajin malomyslného prince, který se musí dostat po skončení strastiplné cesty zpět do rodného království. Jistě velice dobře znáte hry typu „ovládej vše jedinou klávesou“, v tomto případě je to kláves „Z“. Jejím delším, či kratším přidržováním ho povedete přes různé trampolíny, můstky, budete zdolávat terénní nerovnosti, pomoci dál vám budou moci i různé pevné, nebo pohyblivé plošinky, na řadu přijdou i výkonné ventilátory. Jen tak se může váš princ dostávat dál do dalších lokací, neboť jeho samého ovládat nemůžete, běží totiž skutečně jako smyslů zbavený stále vpřed, někdy však, pokud zavčas a správně nezareagujete, se i rád vrací. První lokace ještě jdou zvládnout tak říkajíc „levou rukou“, připravte se ale na to, že bude stále hůř.

S postupem do dalších lokací totiž obtížnost hry narůstá až se čtvercem času, takže dohrát hru až do samého konce, se pro mnohé z vás může skutečně stát tvrdým oříškem, na kterém by si vylámala zuby i statná veverka. Pokud tedy chcete být úspěšní, o čemž ani na chviličku nepochybuji, budete muset být hodně trpěliví a navíc i přesní, neboť nejen trpělivost, ale i přesnost a dovednost načasovat si přesně váš příkaz, to je základní nutností zdaru ve hře. Naštěstí však, pokud vám princ vaší neopatrností, nebo netečností zemře, nemusíte se stále vracet zpět na samý začátek hry, neboť hra se sama po chvílích automaticky ukládá, pokud ovšem hru nepřerušíte, pak budete skutečně muset začínat trpělivě znovu od samotného začátku.

Jakmile přijdete na ten správný fígl a zjistíte, jak to ve hře funguje, skutečně se vám uleví a snad přijdete hře i tak trochu „na chuť“. Hra se totiž vcelku velice dobře hraje, netvrdím, že snadno, navíc oplývá nejen originálním nápadem, ale i slušně ztvárněnou grafikou. Sem tam uslyšíte i nějaký ten zvukový efekt, provázet vás bude i vcelku slušná doprovodná hudba, čpící tak trošku mystikou, i když popravdě řečeno, mohla být alespoň o trošku rozmanitější, zavání totiž stereotypem a to je škoda. Zkrátka s hudbou si zřejmě autoři hry těžkou hlavu zrovna nedělali. Toto konstatování je však malá, až nepatrná šmouha na kráse hry, která nic neubírá z její kvality
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)