HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Number 23 Escapes – útěk vězně 23 (free hra)

Number 23 Escapes – útěk vězně 23       Number 23 Escapes – útěk vězně 23       Number 23 Escapes – útěk vězně 23       Number 23 Escapes – útěk vězně 23

Hry na téma „Escape“, tedy „Únik“, jsou skutečně věčným a navíc i velice vděčným tématem autorů freeware a online. Není čemu se divit, utíkat se dá před ledasčím a tato možnost tedy doslova autory her fascinuje a inspiruje v jejich tvorbě. Uniknout lze například z vězení, před Zombiemi, z jeskyní, z bludišť, zkrátka odevšad, kam vás autoři hry zavřou. Jen se podívejte na naše stránky a zadejte heslo do kolonky „Vyhledat“ právě „Escape“ a ihned zjistíte, že na téma „Úniky“ tam nejdete skutečně nemálo her. V dnešní hře je vaším úkolem v každém kole nejdříve odstranit všechny zábrany, překážející vám se dostat do další lokace, unikat strážcům, ozbrojených střelnými zbraněmi a pokračovat stále vpřed. Hra je docela obtížná, hlavně na způsob logického myšlení a přemýšlení o dalších krocích, žádný časový limit na však vás netlačí.

Statut: freeware

Typ: logické

Velikost: 9680 KB

Výrobce: Ivan Safrin   Web

Zobrazení celkem: 2575

Zobrazení tento měsíc: 2451

Hodnocení oblíbenosti (684x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Před každým následujícím krokem si pořádně promyslete, co chcete a hlavně, co lze udělat, abste mohli postoupit dál. Pokud narazíte na strážce, je dobře se projít před bezpečnostní kamerou, tak se spustí poplach, strážce začne zmateně pobíhat po celé hrací ploše a vám se tak snadněji podaří projít východem do následující lokace. Pokud vás ale strážný dostane na mušku, padnete po zásazích jeho střelami k zemi, jako podťatí a skončili jste coby mrtvola. V tom případě vám nezbývá nic jiného, než se pokoušet od posledního automatického uložení hry o štěstí znovu, ovšem již poučeni chybami, kterých jste se dopustili.

Hra „Number 23“ byla během vytvořena během dvou dní autorem pro soutěž „Ludum Dare 21“. Na rozdíl od řady jiných soutěžních rychlo her, které velice často trpí různými nedostatky a nedodělky, ale tato hra se autorovi skutečně až neuvěřitelně zdařila. Autor totiž dokonale zvládl naservírovat vám hratelnost, založenou na řešení prostorových rébusů. Většinou je pro další postup třeba aktivovat panel, který je ale obklopen strážemi, samozřejmě, že vy jako prchající trestanec, jste zcela neozbrojeni. Je tudíž tak pouze na vašich schopnostech, jak se mezi nimi proplížíte a pokročíte o krůček blíž k vytoužené svobodě. Je zřejmé, že se nejedná o nic, co byste v podobném provedení už neviděli někde jinde dříve, velice vydařená a jednoduchá grafika vás ale rozhodně uchvátí a nadchne.

Ke grafickému zpracování hry tudíž nelze mít žádné podstatné připomínky, je vcelku vysoce nadprůměrné. Hru hrajete z tak zvaného ptačího pohledu, takže máte dokonalý přehled po celé herní ploše. Herní obtížnost není nikterak přemrštěná, i když určitě si chvílemi nad některými pasážemi vaši hlavinku hodně potrápíte. Jistě ale oceníte skvělou hratelnost, doprovodnou hudbu i zvukové efekty, které často u logických her chybějí. Jedná se tudíž o dílko propracované do posledních detailů, jehož stažení, potažmo však zahrání, vám z celého srdce upřímně doporučuji.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)