HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Prototype 03 – nebezpečná pouť (free hra)

Prototype 03 – nebezpečná pouť Prototype 03 – nebezpečná pouť Prototype 03 – nebezpečná pouť Prototype 03 – nebezpečná pouť

Autor této dnešní hry, pro vás ještě neznámý tvůrce freeware, píšící pod pseudonymem Manuel777, pro vás připravil hopsačku, která se zcela vymyká podobným hrám z této kategorie. Hned předem vám musím říci, že ji vytvořil a přihlásil do šesté soutěže, vyhlášeném zahraniční portálem „YoYoGames“ a byl vskutku docela úspěšný, i když na „zlato“ nedosáhl. Jedná se na první pohled o zcela jednoduchou plošinovou hříčku, ve které budete muset probíhat v jednotlivých lokacích stále vpřed, likvidovat na vás číhající nepřátele a co navíc, na zdolávání dlouhých překážek používat i hák, na který zavěsíte lano a na něm se přenesete na druhou stranu i přes případné prohlubně a propasti. Hra od vás požaduje velkou přesnost a správné načasování, před každým dalším tahem vždy prozkoumejte okolí, či někde nečíhá skrytý nepřítel.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 4462 KB

Výrobce: Manuel777  Web

Zobrazení celkem: 1915

Zobrazení tento měsíc: 1792

Hodnocení oblíbenosti (590x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Hra „Prototype 03“ se sice na první pohled hraje opravdu velice svižně a staví před vás úkoly, jakými jsou přeskakování propastí, střílení do nepřátel a tím i jejich likvidace, ale kromě houpání se na laně, které lze v určitých případech vystřelit na hák a tak se přehoupnout přes hlubokou rokli, už skutečně nic nového, tedy inovačního bohužel nepřináší. Samotný začátek hry pak jakoby zvěstoval poměrně příjemné a nepřehnaně obtížné hraní, však je zřejmě pouhým lákadlem a navnaděním pro další hraní, neboť v dalších levelech se hra stává až nevkusně obtížnou, což může mnohé z vás frustrovat a co je ještě horší, dokonce i odradit od dalšího hraní, což je skutečně na škodu. Na tomto faktu pak nemění nic ani skutečnost, že po projití levelu se hra sama ukládá.

Na první pohled tedy zcela jednoduchá plošinovka, v níž se budete snažit proběhnout každou z úrovní, přeskakovat propasti, zachytávat se hákem za úchyty a likvidovat nepřátele, se tedy prezentuje skutečně kromobyčejnou obtížností, laťku obtížnosti tedy nastavil autor hry hodně vysoko. Tato skutečnost se pak projevuje i v samotné hratelnosti, která navazuje na krutou obtížnost. Hra je tedy nasměrována pro ty z vás, kteří se u her baví právě zmíněnou vysokou obtížností, průměrné hráče může brzy odpudit a odradit od dalšího hraní, a to vůbec už nemluvím o začátečnících, ti by si raději měli nechat chuť do hraní přejít. Vskutku vysoká, naprosto nepřiměřená obtížnost hry, to je atribut, který hru velice znehodnocuje.

Tyto vady ovšem ani zdaleka nevyváží skutečně hezká a nápaditá, řekla bych, že až efektní siluetová grafika. Hra sice běží v okně, ale v menu hry si ji můžete roztáhnout na celou plochu, samozřejmě důsledkem pak je snížené grafické ztvárnění. Jistě mnohým z vás bude vadit i naprostá absence byť jen krátkého příběhu, prostě nevíte, proč a kam se to vlastně hrnete, proč provádíte velice obtížné prvky, co za vším stojí, nevíte, ani kam jdete. Když už si autor dal práci se samotnou tvorbou hry, mohl nás přece „obšťastnit“ alespoň krátkým příběhem, abychom věděli, proč to všechno děláte. No zřejmě ho to nenapadlo, anebo ho už tlačil čas, ať tedy už tak či onak, i to je náramná škoda.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)