HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Discovering Nature – poznávejte přírodu (free hra)

Discovering Nature – poznávejte příroduDiscovering Nature – poznávejte příroduDiscovering Nature – poznávejte příroduDiscovering Nature – poznávejte přírodu

Jedná se skutečně o velice hezkou a vydařenou hříčku, která vás provede téměř celým světem a naučí vás zákonitosti přírody velice zábavným a zcela nenáročným způsobem. Vydejte se tudíž na cestu a projděte se americkou i evropskou faunou. Pohrajte si se zvířaty a naučte se je i hlavně poznávat, zaručuji se vám, že nudit se rozhodně v žádném případě nebudete. Hříčka vás přesvědčí, že hrát ji lze na několik způsobů. Ten základní se projevuje známým a klasickým spojováním obrázků tak zvaným řetězovým způsobem, což znamená, že pohybem myši se musíte snažit pospojovat všemi směry obrázky stejných zvířátek. Takže si vyberte prvního jedince a myší potáhněte ukazatel přes všechny sousedící jedince téhož druhu. Nemusíte tahat pouze vodorovně, nebo též vertikálně, ale lze tahat i úhlopříčně, což vám usnadňuje hraní.

Statut: freeware

Typ: logické

Velikost: 20384 KB

Výrobce: MyPlayCity  Web

Zobrazení celkem: 2789

Zobrazení tento měsíc: 2504

Hodnocení oblíbenosti (708x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Další možností je tak zvaný „potravní řetězec“. Jestliže tedy budete mít například na ploše orla, králíka a trávu, musíte táhnout ve směru orel, králík a nakonec tráva. Všímejte si pečlivě v obou uvedených příkladech zlatého rámečku. Je důležité, abyste tvořili řetězce především s jedinci umístěnými v tomto rámečku, neboť vaším prioritním úkolem je vždy pospojovat předem zadaný počet od každého druhu. Tohoto výsledku tedy dosáhnete právě seskupováním zvířat tak, že řetězec povede přes zmíněný zlatý rámeček. Ale abyste to neměli až příliš jednoduché, občas se nad hrací plochou objeví zlomyslná opice, načež tato některá políčka zablokuje, takže nelze s ním tvořit skupinky, a navíc je nelze ani obejít. Naštěstí lze ale možné překážku odbourat pomocí vědra s vodou.

Jedná se tedy o zvláštní a velice důležitý bonus, kterým zábranu zničíte. Dalším z podobných bonusů je zlatá elipsa s šipkami, pokud na ni kliknete, přehází se zvířata v políčcích, takže dostanete novou šanci tvořit skupiny stejných jedinců. Levely jsou uspořádány tematicky a mezi jednotlivými skupinami jsou vloženy i velice zábavné, mnohdy však hodně nelehké mezi levely. „Discovering Nature“ je tudíž rozhodně velice vydařená logická hra, ve které se naučíte nejen poznávat nejrůznější druhy z živočišné říše, ale je také navíc i dobrým a zábavným pomocníkem při výuce anglického jazyka a to zcela nenásilnou a veselou formou. Jedná se tedy o velice povedenou, logickou hru, kde se naučíte zcela nové a doposud nevídané věci. Cestujte proto po světě a pomozte profesorce Jane Pinckleportové poznávat taje přírody a odhalovat je. Myslete na jediné, na vaší dobrodružné cestě se seznámíte s více než šedesáti různými živočišnými druhy, přičemž budete též skládat různé puzzle a řešit logické hříčky.

Budete tedy muset například řešit různá puzzle, nebo dokonce vyřešit i mnoho logických hříček. Vytvořte si pro každou z nich svoji vlastní strategii a pomozte ze všech sil zachraňovat přírodu. Hra má velice pěkně zpracovanou grafiku a na pozadí vás bude doprovázet též vkusně vybraná, a velice příjemná hudba, doplněná celou řadou zvukových efektů přímo na dobrodružné cestě přírodou. V této demoverzi máte bohužel hru časově omezenou na „pouhých“ šedesát minut, ale i tak se rozhodně velice dobře pobavíte. Hra vás určitě chytí za srdce, spojit zábavu s poznáním a výukou cizího jazyka, je určitě lákavou záležitostí. Pokud se vám hra zalíbí a nebudete litovat „pustit“ nějaký ten dolárek, pak si plnou verzi můžete zakoupit přímo od autorů hry z jejich domovských stránek.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)