HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Prison Break – utečte z vězení (free hra)

Prison Break – utečte z vězeníPrison Break – utečte z vězeníPrison Break – utečte z vězeníPrison Break – utečte z vězení

Podobné téma a zároveň i stejný i název, jaký má známý zahraniční seriál „Prison Break“, ve kterém se skupinka vězňů pokusí o útěk z věznice, vám nabízí dnešní střílečka, která se nese ve starých, zajetých kolejích automatových her. „Prison Break“ tudíž spadá do kategorie takzvaných „mřížových střelců“, v nichž hráč nemá vůbec žádnou kontrolu nad pohybem postavy, ale ovládá pouze jenom zaměřovač své vlastní zbraně. Hned na samém začátku obdržíte bubínkový revolver s šesti náboji, který budete muset po vyprázdnění jeho zásobníku stále dobíjet, neboť zákeřných nepřátel, toužících po vašem skalpu, číhá na každém rohu skutečně veliké množství a jejich vrhané vidle, jimiž po vás házejí, dokážou skutečně natropit veliké škody na vašem vlastním zdraví. Hra je skutečně velice dobrá, její nápad je vskutku skvělý.

Statut: freeware

Typ: akční

Velikost: 5364 KB

Výrobce: Wilson Saunder  Web

Zobrazení celkem: 2160

Zobrazení tento měsíc: 1953

Hodnocení oblíbenosti (584x):

0%   25%   50%   75%   100%  
65%

Bohužel samotná hrací doba jistě nikoho z vás příliš neoslní, ale určitě vás zaujme její grafické zpracování. Nádherně vytvořené grafické zpracování hry, pojaté jako nepřátelská základna na svobodu utíkajících vězňů vás rozhodně zaujme, ne-li dokonce uchvátí, zde tedy autor odvedl kus poctivé práce a dokázal, že jeho fantazie vskutku nezná mezí. Přestože se mění i herní prostředí, nutno konstatovat, že mnohá se tak trochu podobají jedno druhému, tady si zřejmě naopak tvůrce hry trošku usnadnil práci. Kladně lze hodnotit doprovodnou hudbu, podtrhující přítomnost a snažení vězňů, vskutku velice zdařilé jsou i ostatní zvukové efekty. Přidáme-li k tomu dobrou hratelnost, jednoduché ovládání i vcelku přijatelnou obtížnost, pak vám musím hru zcela jednoznačně doporučit.

Dostat se do vězení, to ve skutečnosti není nic záviděníhodného. Pokud se tak však již stane, mnoho vězňů se pokouší a mnohdy i opakovaně o útěk. Jen si vzpomeňte na ať už právem, či neprávem odsouzeného a uvězněného Kájinka, který je rozhodně příkladem všem vězňům, pokoušejících se o útěk z vězení. Dnes už jsou věznice vybaveny dokonce i bezpečnostními kamerami, které pokud vás zachytí, s útěkem jste skončili. Je tedy očividně zřejmé, co přimělo autora této freeware k tvorbě této docela zajímavé hry, jistě to byly v poslední době v televizi často vídané útěky vězňů z věznic, kde si odpykávají zasloužený trest, nebo to byl dokonce téměř legendární útěk vězně Kájínka, tak do podrobnosti známý vám všem ze sdělovacích prostředků. Jisté je jenom to, že vytvořil dílko opravdu zajímavé a zcela originální, bylo by opravdu neodčinitelnou škodou si hru nestáhnout a nevyzkoušet, neboť se určitě velice dobře pobavíte.

Celkem vzato hra není vůbec špatná, ale nevím, co to autory napadlo, že vám neumožnili hru ukládat, pokud mi tato možnost unikla, potom prosím za odpuštění, já však na tuto nabídku nikde nepřišla. Musíte tedy hodit kostrou a neflákat se, jinak místo vydařeného překažení útěku vězňů, hra zcela nečekaně skončí vaší smrtí a vy můžete už jen překvapivě čumět na „Game Over“. Prakticky sice děláte pořád to samé dokola, jen se podstatně mění podmínky úspěšného zakončení hry, ale přece jenom, život je změna. Nedá se říci, že by hra byla špatně hratelná, má i velice snadné a jednoduché ovládání, snad jen grafika je příliš tmavá, ale co byste také chtěli víc vidět, když vězni prchají ven v noci? Buďte nakonec rádi, že autoři hry nezapomněli alespoň na hudební doprovod.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)