HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Shooting Blocks 2 – uložte bedny vína (free hra)

Shooting Blocks 2 – uložte bedny vína   Shooting Blocks 2 – uložte bedny vína   Shooting Blocks 2 – uložte bedny vína   Shooting Blocks 2 – uložte bedny vína

V této hře na vás čeká na první pohled docela snadný a prostý úkol, při jehož plnění však budete muset hodně a důkladně přemýšlet, jinak ve hře neuspějete. Tedy vlastní správné a přesné logické uvažování, to je základní atribut, bez kterého se ve hře rozhodně neobejdete, pokud ovšem budete chtít být úspěšní, o čemž ani na chviličku vůbec nepochybuji. Po moři k vám totiž byly lodí dopraveny bedny s lahodným a velice drahým vínem, ale parta vykladačů si s jejich vyložením příliš hlavu nelámala, vyskládali je na molo tak říkajíc „halabala“. Jistě jste se tudíž již sami dovtípili, jaký úkol na vás bude nyní čekat, totiž urovnat bedny s vínem tak, abyste je poskládali na molo, přičemž vám nesmějí bedny s vínem spadnout do moře. Ne všechny bedny však obsahují láhve s vínem, mezi nakupenými bednami se nacházejí i bedny prázdné, které musíte levým tlačítkem myši odstraňovat tak, aby bedny s vínem dosedly až na molo.

Statut: freeware

Typ: logické

Velikost: 26337 KB

Výrobce: Adore Games  Web

Zobrazení celkem: 2693

Zobrazení tento měsíc: 2492

Hodnocení oblíbenosti (692x):

0%   25%   50%   75%   100%  
68%

Rozmlátit, nebo dokonce utopit v moři bedny, plné lahví drahého vína, to by byl jistě nenapravitelný průšvih, nedopusťte proto, aby vás něco takového postihlo. Budete muset tedy do hry zapojit vaše vlastní mozkové závity, abyste všechny bedny s lahvemi drahocenného vína, vyskládali na molo beze ztrát. Hra tedy přichází se známým konceptem, jehož princip spočívá v tom, že na obrazovce se nachází hromada beden, z nichž pouze některé obsahují lahve s vínem. Vaším úkolem je tedy odstranit postupně všechny prázdné bedny a to tak, aby ty plné vína nespadly do moře. Ve hře totiž působí gravitace, takže pokud odstraníte jednu z dolních prázdných beden, celá hromada se zboří. S postupem do vyšších levelů se hraní obohatí i o různé bonusové předměty.

Pokud se týká audio vizuálního zpracování, patří hra „Shooting Bloks 2“ určitě a bezpochyby k dobrému nadprůměru, díky jejím vlastnostem se hra velice dobře hraje a příznivci logických her v ní rozhodně najdou zalíbení a dobře se pobaví. Obtížnost hry není nikterak veliká, hratelnost je příjemná, ovládání tak lehké a jednoduché, že jednodušší snad ani být nemohlo. Jediné, co od vás hra vyžaduj, je váš správný a přesný úsudek, přesné rozhodování a trošičku té nutné trpělivosti, zbrklost a fofr se při hraní rozhodně nevyplácejí. Jedná se skutečně o dobrou zábavu, přičemž množství pro vás autory připravených levelů, je více než dostačující, takže hru jen tak rychle a snadno nedokončíte.

Autoři tudíž před vás postavili úkol ničit prázdné tak, aby zbylé bedny, plné drahocenných lahví vína vždy skončily na molu, tedy nikoliv mimo něj, kde z nich zbude jen pouhá hromada skleněných střepů, nesmí také bedny s vínem spadnout do moře. Přesněji řečeno, můžete si dovolit takto ztratit maximálně dvě krabice s vínem, při přesáhnutí limitu je nutné příslušný level zopakovat, což vám hra umožňuje. Při oddělování krabic je zapotřebí zapojit logické přemýšlení a být vždy o krok napřed, neboť každá akce vyvolá i reakci, s níž je ovšem naprosto nutné předem počítat. Vše funguje velice předně a věrohodně, úrovně postupně vyzdobují i nadstandardní prvky a čas od času se objeví i nějaké ty bonusy, které vám specifickým způsobem podají pomocnou ruku. Jedná se tedy skutečně o zcela vydařenou a výbornou hru, se skvělou grafikou a originálními nápady.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)