HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Milky Bear Fish Patrol – mlsné kočky (free hra)

Milky Bear Fish Patrol – mlsné kočkyMilky Bear Fish Patrol – mlsné kočkyMilky Bear Fish Patrol – mlsné kočkyMilky Bear Fish Patrol – mlsné kočky

Jistě sami dobře víte, že kocouři i kočičky rádi mlsají mlíčko, tím je v žádném případě neurazíte. Občas jsou sice schopni, vám donést z venku do domu i nějakou tu jimi zakousnutou myš, ale neberte to ve zlém, nesou vám ji jako odměnu pro vás za péči, kterou jim věnujete, tedy je to vlastně jakýsi kočičí dárek. V dnešní, velice zábavné hře však kočičí parta má zcela jiné chutě a choutky, zavoněly jim ryby a tak se budou snažit vám je nějakým způsobem uzmout a utéci s nimi do bezpečí. Jistě jste se již dovtípili sami, co bude tedy vaším úkolem, nedopustit, aby se kočičí mlsouni ryb zmocnili. Budete je tedy muset levým tlačítkem myši od ryb odhánět, klikejte tedy na kočičí partu tímto způsobem co nejrychleji, jinak vám s rybami utečou a vy prohrajete. Věřte mi, nebo nevěřte, je to skutečně zábava, při níž kočkám jen naplácáte, až spadnou na zem, po chvíli se však zbráborají, mlsota je přejde a bez ryb vezmou do "zaječí".

Statut: freeware

Typ: akční

Velikost: 17325 KB

Výrobce: GameTop  Web

Zobrazení celkem: 2520

Zobrazení tento měsíc: 2297

Hodnocení oblíbenosti (686x):

0%   25%   50%   75%   100%  
68%

Samotná hra sice má ve svém názvu „Medvědy“, ale s nimi se v ní nepotkáte. Váš úkol je poněkud jiný, musíte medvědům zachránit jimi ulovené ryby, na které dostaly zálusk mlsné kočičí jazýčky. Tyto kočičky jsou docela neodbytné, nedbajíce nebezpečí, které jim od vás hrozí, snaží se za každou cenu nějakou tu rybu z nalovené medvědí hromádky uzmout. Musíte jim tedy nadělovat soustavný a vytrvalý výprask, aby svého vytouženého cíle nemohly dosáhnout a věřte mi, že to není žádná procházka růžovým sadem, ale těžká práce, vyžadující vaši plnou soustředěnost. Zpočátku na tento úkol budete docela sami, ale později, s postupem do vyšších levelů, se vám na pomoc přidají i různí pomocníci, jejichž pomoc je vskutku vydatná.

Tak se k vám přidají různí pejskové, kteří dokážou kočkám pěkně prohnat „pérka“ a zabránit jim v krádeži ryb, přičemž každý psí sorta dokáže docela něco jiného. Jedni umějí sehnat kočky do jednoho houfu, druzí naopak je pěkně prohnat a zabránit jim dostat se k rybám, pokud dokážete těchto jejich vlastností dokonale využít, potom se stanou vašimi výtečnými pomocníky, což je pro vás veliká výhoda. Jsou ale i jiné a další vlastnosti, kterými se tyto dvě psí sorty podstatně odlišují. Ti „sháněči“ se připletou mezi mlsné kočky, ale při jejich činnosti sem tam „slíznou“ i nějakou tu ránu, ti „proháněči“ jsou ale mnohdy velice líní, takže je musíte neustále povzbuzovat, či dokonce je budit, neboť jsou věčně ospalí.

Jestliže se celá partie koček i psů unaví a počne odpočívat, vám tak zbude čas na to, abyste v tuto chvíli posbírali všechny bonusy, které se na hrací ploše objeví. Mlsné kočky můžete později zastrašovat i pomocí získaných pumpiček, tedy jakýchsi hustilek, pomoci si můžete i „frkačkou“ a jinými, vám nabízenými pomůckami. V každém levelu máte předem určený časový limit, v průběhu kterého musíte ryby před kočičími mlsouny ochránit. Pokud se vám to podaří, což by zase nemělo být tak až moc obtížné, postupujete do dalšího levelu. Co tedy říci na samotný závěr této recenze? Podařená a veselá hříčka „Milky Bear Fish Patrol“ je skutečně hrou s velice jednoduchým, až přímočarým konceptem, nádhernou a velkolepou ručně kreslenou grafikou s kupou velice vtipných a neotřelých nápadů. Cíl, který si světoznámý autorský kolektiv, tvořící freeware a online hry, tedy „GameTop“, vytknul, nabídnout vám skvělou a jedinečnou zábavu, byl tedy autoru úspěšně a bezezbytku splněn.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)