HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Chrono Rage - válka ve Vesmíru (free hra)

Chrono Rage - válka ve VesmíruChrono Rage - válka ve VesmíruChrono Rage - válka ve VesmíruChrono Rage - válka ve Vesmíru

Dokonale propracovaný celý herní systém a dopodrobna detailně vytvořené všechny herní světy, to je záruka toho, že i po tolika neuvěřitelně dlouhých rocích má stále hra všem hráčům co říci a dát. Celková herní obtížnost je na minimální úrovni, skvělá herní ovladatelnost a vynikající hratelnost, z které by si mohli vzít příklad i mnozí dnešní autoři současných „nadupaných“ her, to jsou další atributy, které nelze přehlédnout, neboť je hře, respektive jejím autorům a tvůrcům, nelze upřít. Skutečně nádherná grafika, to je první, co vás po spuštění hry doslova „udeří“ do vašich zraků. Jistě vás zaujme i velice přehledně zpracované menu, v němž si můžete zjistit mnoho potřebných a důležitých informací o hře. Nad naší planetou se objevili Vetřelci, hurá tedy na ně! Bude záležet pouze na vaší šikovnosti a odvaze, zda se vám podaří ochránit lidskou populaci, nebo jestliže lidstvo už definitivně zmizne z povrchu naší planety.

Statut: freeware

Typ: akční

Velikost: 21534 KB

Výrobce: Anima Games Team  Web

Zobrazení celkem: 2143

Zobrazení tento měsíc: 1934

Hodnocení oblíbenosti (614x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Vše začalo jako již mnohokrát, na obloze se objevila podivná tělesa, lidmi již po celá dlouhá desetiletí nazývaná jako UFO, tedy neidentifikovatelné neznámé létající předměty. Lidé již zvyklí na podobné úkazy jim zpočátku nevěnovali žádnou pozornost, nikdo zatím zprvu netušil, že tentokrát se k Zemi blíží katastrofa pro veškeré lidstvo. Nakonec, když už spousta telefonátů přerostla v neúměrnou míru, se vláda přece jen „rozhoupala“, výsledkem zkoumání pak byla skutečnost, že pod zemí v jednom nejmenovaném městě se usídlili velice nebezpeční a útoční Vetřelci.

Nepřátel bude ovšem s postupem do dalšího kola přibývat, budou také stále mazanější, neboť kromě už zmíněné střílení po vás, se dokáží vám doslova přilepit na paty a nespustí se vás dříve, než je picnete vy, nebo v horším případě oni vás. Bránit vaši loď můžete též pomocí aktivace štítů, ale dávejte pozor, neboť vám tak počne ubývat velké množství energie, která není v žádném případě nekonečná, takže s ní musíte opravdu šetřit. Totéž platí i o množství střeliva, střílejte proto jen tak zvaně na jistotu, neboť zůstat mezi takovým množstvím nepřátel bez munice, je jistá a neodvratná sebevražda. Sami brzy zjistíte, pokud se naučíte využívat ve hře všechny nabídnuté „fígle“, že hratelnost této hry je přímo skvělá, zvyknete si záhy a na větší obtížnost, grafiku moc posuzovat nechci, neboť co se dá nadělat s geometrickými obrazci.

Jen co se s vašimi kamarády ocitnete na bojišti, vyřítí se na vás početná skupina (geometrických) nepřátel, velice toužících po vašem skalpu. Naštěstí pro vás je ale vaše titěrná raketka vybavena velice účinnými a razantními zbraněmi, k dispozici máte nejen široko rozptylový kulomet, s kterým lze střílet do všech koutů bojiště, ale dokonce i miny a bomby, jejichž výbuch nadělá mezi drzými nepřáteli skutečnou paseku. Váš úkol je na první pohled zdánlivě docela jednoduchý, ale záhy zjistíte, že první zdání nemusí vždy odpovídat skutečnosti, musíte se prostě a jednoduše snažit přežít v této bojové vřavě co nejdéle a tak získat co nejvyšší bodové ohodnocení, neboli skóre. Je pravdou, že před některými, zřejmě „tupějšími“ nepřáteli lze pomocí kličkování i utéci, je to však velice obtížné, chce to zručnost v používání vaší klávesnice, takže vám tento styl „boje“ nedoporučuji, raději v plném rozsahu spoléhejte na vaše zbraně, vyplácí se to.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)