HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

IsoClinous – přeskakujte stále vpřed (free hra)

IsoClinous – přeskakujte stále vpředIsoClinous – přeskakujte stále vpředIsoClinous – přeskakujte stále vpředIsoClinous – přeskakujte stále vpřed

Španělština je pro mne to stejné, jak se u nás říká, když něčemu nerozumíte, ta ona příslovečná „španělská vesnice“. Říkám to proto, že vám skutečně do češtiny název této hry nepřeložím, ani kdybych si jazyk zlámala. Taktéž nemám ani pojetí o tom, jak se vlastně jmenují hlavní postavy této jinak vskutku vynikající hry, což ovšem nic neubírá na její originalitě, kráse skvělém nápadu španělských autorů freeware. Jen mne tak napadlo, jestli tito autoři nevložili do názvu hry část svého názvu, nepomohl mi totiž ani španělsko-český slovník. No, nebudu dále plakat nad rozlitým mlékem, nikam to nevede, důležité je, že ději porozumí každý, včetně ovládání této hry. Hra je vskutku skvělá zábava, vaším úkolem je dostat se vždy nějak na konec každé lokace, na což musíte přijíti již sami, a vyhráti souboj s chobotnicí.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 22700 KB

Výrobce: Team-Iso   Web

Zobrazení celkem: 1629

Zobrazení tento měsíc: 1495

Hodnocení oblíbenosti (448x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Vzhledem k tomu, že většina vás je zřejmě se španělštinou na štíru, tak jako já, něco vám přece jen poradím, abyste nemusili hnedle zpočátku tápat v kalných vodách. Vše by se dalo shrnout do jedné věty jako hra, kde ovládáte lidičky v převleku. Pokud se týká samotného ovládání, může ve vás vzbudit obavy a pochybnosti, hra je totiž prvotně vyrobena na konzole „WII“, ale není to tak zlé, jak se vám to může jevit hned na první letmý pohled. Poměrně velice rychle a snadno jsem totiž pochopila, že se postava ovládá pomocí kláves W, A, S, D, klávesy Q a E slouží ve hře pro změny v pohybu, tedy změna interakce. Hra nabízí několik módů, včetně možnosti multiplayeru, pokud si tudíž navolíte vskutku vydařený multiplayer, pak druhý hráč bude ovládat svoji postavičku prostřednictvím všech kurzorových kláves.

Pokud pochopíte celá princip hry i samotné ovládání, stane se pro vás hraní zcela rutinou záležitostí, navíc snad i dojdete k netušenému závěru, že co hra ztrácí na její délce, získává naopak nazpět ve velice hezkém zpracování a navíc i výtečné celkové zábavě. V původně vyvíjené hře na konzole „WII“, tady pak ve verzi pro PC-Windows si sice využijete poskakování s ovladači pohybu, přesto hra dovede nabídnout fundovaně kvalitní provedení a především naprosto nenásilnou stylizaci, vhodnou pro všechny kategorie hráčů, kteří se nebojí u hraní používat navíc i vlastní mozkové závity. Ne všechny freeware se hodí i pro to naše hezčí a jemnější pohlaví, ale tato hra však hází rukavici i lepým ženám a dívkám, neváhejte ji tedy zvednout a dokažte, především samy sobě, že vtipy na ženy, hlavně tedy na blondýnky, jsou ve skutečnosti pouhou chimérou.

Na hře je prostě bez debaty poznat, že prakticky není dokončená, domnívám se a to zcela oprávněně, že se jedná o jakýsi nedodělek, navíc vám nabízí také i menší množství levelů. Na druhou stranu je ovšem třeba přiznat, že téměř dokonalá práce tvůrčích profesionálů je vidět především na jejím grafickém provedení. To je totiž naprosto perfektní a zcela očividně se zaměřuje na hráče s něžnými city, které jistě velice potěší fakt, že se setkají na konci každého levelu s milou a sympatickou micinkou, která si poskakuje, jako kůzlátko. Hra je oproštěna od jakýchkoliv, byť jen náznaků, hrubého násilí, jen znovu připomínám, že herní doba, která stěží přesáhne čtvrť hodiny, je na dnešní poměry v oblasti freeware her, skutečně málo. Můžete tedy klidně zapomenout na střílení a potoky krve a užijete si tady jenom volnost v pohybu a kvalitní grafiky. Z bočního pohledu vám půjde jen o to, jak se vyhnout různým pastičkám a kdy je vhodné přeskočit z jedné pohybující se plošinky na druhou.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)