HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Duct – prozkoumávejte okolí (free hra)

Duct – prozkoumávejte okolíDuct – prozkoumávejte okolíDuct – prozkoumávejte okolíDuct – prozkoumávejte okolí

Prozkoumávejte celé okolí a hledejte odpovědi na vám pokládané otázky. Záleží pouze na vás, jestli se dokážete vyrovnat s nástrahami osudu a vyjádřit popravdě (nebo také lživě), váš vlastní názor. Pozor, ale pravda je zde ale totiž naprosto klíčovou záležitostí, jelikož vám pomůže získat klíče k uzamčeným dveřím. Procházejte se tudíž po herních lokacích a dobře naslouchejte všem přítomným, odpovídejte jim na jejich otázky, mluvte se všemi postavičkami. Zpočátku tyto nejsou příliš ochotné vám odpovídat, budete tedy muset hledat správnou odpověď, což ovšem ale zase tak příliš těžké není, stačí totiž odpovědět „yes“ (ano), nebo „no“ (ne). Musíte vámi potkávající lidičky přelstít a z každé hlavně vytáhnout několik pro vás důležitých a potřebných informací, snažit se stále, aby se vám paté po chvíli snažení sami rozpovídali.

Statut: freeware

Typ: logické

Velikost: 902 KB

Výrobce: Bentosmile   Web

Zobrazení celkem: 2039

Zobrazení tento měsíc: 1874

Hodnocení oblíbenosti (687x):

0%   25%   50%   75%   100%  
65%

Někteří se s vámi skutečně nebudou chtít vůbec bavit, ovšem jiní zase se po chvíli alespoň tak trošku rozpovídají, a jestliže jim sdělíte váš skutečný a zcela pravdivý názor, vydají nám zlaté klíčky, které otevírají několikeré dveře pro přechod do následujícího levelu. Jen pro přesnost pak uvádím, že vaše postavička se pohybuje za pomocí všech kurzorových kláves a skutečně stačí odpovídat krátce a stroze pouze „yes“, nebo „no“, jen včas najít tu správnou odpověď, což může být pro neznalce anglického jazyky, tak trochu tvrdším oříškem. Hra se ale opravdu může pochlubit dobrou a zcela podařenou grafikou a navíc, což jistě rádi uvítáte, je opatřena vkusně a s citem vypranou doprovodnou hudbou, která zní skutečně velice dobrodružně.

Jak se snášíte s docela cizími lidmi? Jsou vám sympatičtí, či k nim již na první pohled pociťujete nepřekonatelný odpor? Ptám se vás na to proto, že v dnešní, docela vydařené adventuře, budete muset s těmito vašimi vlastnostmi mistrně zacházet, jinak nemáte ani tu nejmenší naději, že ve hře uspějete a obstojíte. Ve hře „Duct“ se od této povinnosti totiž odvíjí celý příběh, záleží pouze na vás samotných, zda se rozhodnete milosrdně lhát, nebo říkat čistou pravdu. Na starost vám připadnou tři podmračení adolescenti, kterým budete muset pomáhat opravdu zcela netradičním způsobem. Nazývám-li tuto hru adventurou, mám takový pocit, že tak docela žánr této hry nevystihuji. Ze všech hádanek, které se totiž v adventurách nacházejí, vás čekají jenom volby mezi dvěma slovíčky, „ano“ a „ne“.

Je tedy naprosto jasné, že zařadit tuto hru do kategorie adventura není zcela přesné, spíš se zřejmě jedná o hru „na pravdu“, takže hru je možno považovat i za hru logckou, i když ani toto zařazení se mi moc nezdá. Zařadit hru do některé zaběhnuté kategorie je tedy ješz´tě těžší, než samotné její dohrání. Nejtěžší, ba dokonce jediné puzzle totiž je odpovědět „ano“, nebo „ne“, přičemž zmýlená se vám může pěkně vymstít. Vžijte se tedy do rolí tří teenagerů, přičemž každý z nich má nějaký ten osobitý problém. Budete se muset tudíž prohrabovat v jeho nitru a pohovořit si tak i s jejich zmenšeninami. Několik jich musíte povzbudit, nebo nevnadit, abyste od nich obdrželi potřebné klíče od bran pro další postup. Cílem hry potom je předělání klonovaných dětí na normální osoby. Jediné, co vám k dokončení hry hrozí, je fakt, že odpovíte nesprávně, poté zabloudíte, takže se budete muset vrátit a ptát se znova.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)