HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Zan-Zan – zachraňte váš klobouk (free hra)

Zan-Zan – zachraňte váš klobouk Zan-Zan – zachraňte váš klobouk Zan-Zan – zachraňte váš klobouk Zan-Zan – zachraňte váš klobouk

Vydařená hříčka se záhadným názvem „Zan-Zan“ je prvním kouskem z velice zábavné herní trilogie. Sdělím vám tedy nejdříve, co všechno na vás, kteří se ztotožníte s hlavním hrdinou hry, čeká. Především se ocitnete ve velice podivném světě, plném nebezpečných pastí, kuřecích stehýnek a později i dolarových bankovek. Pokud se podivujete, proč kuřecí stehýnka, anebo dolarové bankovky, pak vězte, že hra sice obsahuje pouze dvě, nepříliš dlouhá kola, tedy má jen dvě lokace, ve kterých právě tyto oba jmenované předměty, budete muset sbírat, abyste našli ván již na samém začátku, váš ztracený klobouk. Takže je to naprosto jasné, v prvním levelu je vaší povinností sesbírat celkem deset kuřecích stehýnek, ve druhém potom deset jednodolarových bankovek. Cílem je splnit zmíněné úkoly, tak najdete váš ztracený klobouk.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 1324 KB

Výrobce: Silver Nova  Web

Zobrazení celkem: 1776

Zobrazení tento měsíc: 1553

Hodnocení oblíbenosti (504x):

0%   25%   50%   75%   100%  
66%

Tato hra s názvem “Zan-Zan” je tedy skutečně velice vydařeným a neotřelým dílkem. Ovládat budete hranatou postavičku, připomínající automatického robota, se kterou budete muset v každém ze dvou levelů, posbírat určitý počet zmíněných předmětů, jimiž jsou už zmíněná kuřecí stehýnka a papírové dolary. Po cestě ale narazíte na řadu nástrah, pastí a propastí. Hra, tedy spíše hříčka, vám nabízí dvě delší úrovně, v první sbíráte zmíněné kuřecí stehna a v tom druhém naopak dolarové bankovky. Grafika není nikterak oslnivá, ale možnostem a účelu hry odpovídá a rozhodně ji nelze poplivat. Ne nadarmo se říká, že „co je malé, to je hezké“, to platí i o této hře, která má stahovací objem něco málo přes 1.3 MB.

I když je hra velice dobře hratelná nepřesahuje obvyklou míru obtížnosti, vrůstá tato zcela pochopitelně v průběhu hraní, druhý level je skutečně mnohem obtížnější, než předcházející, i když i v tom prvním se také hodně naběháte a popřemýšlíte, abyste dokázali najít a především sebrat všech deset kuřecích stehýnek. Díky tomu mohou mnozí z vás muset začínat hrát stále znovu a od začátku, neboť vaše pouť rozhodně není žádná procházka růžovým sadem. Nebezpečí, která na vás po cestě čekají, je totiž hnedle několik. Nejčastěji přijdete do styku s bodáky, tedy ostrými smrtícími hroty, které v pravidelných časových intervalech vystupují a zase se zasunují do země. Proti nim se ale bohužel nemůžete nijak bránit, je zapotřebí jen vyčkat na tu vhodnou chvíli, kdy jsou zasunuté v podlaze a poté se přes ně rychle přesunout dále.

Občas se na hrací ploše ukážou i jakési podivné strojky, chrlící červené, smrtící kuličky, i samotný dotyk s přístroji značí ztrátu jednoho života, tyto strojky však velice snadno zlikvidujete „mariovským“ způsobem, tedy tak, že jim hupsnete na chrbát. Váš hrdina má navíc i docela slušný zdravotní potenciál a navíc v průběhu hraní, si jej můžete po cestě doplňovat. Grafické zpracování odpovídá potřebám hraní, jen je třeba hru po spuštění roztáhnout kliknutím na Windows okénko na celou plochu, jinak by byla hrací plocha velice mrňavá a tím samozřejmě i nepřehledná. Mohu vám tedy s čistým svědomím sdělit, že hra „Zan-Zan“ je skutečně velice zábavným, až chytlavým dílkem, navíc i s příjemným zpracováním.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)