HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Slumber Fish - podmořský kulečník (free hra)

Slumber Fish - podmořský kulečníkSlumber Fish - podmořský kulečníkSlumber Fish - podmořský kulečníkSlumber Fish - podmořský kulečník

Dnešní logická hra, s názvem „Slumber fish“, je skutečně velice vydařenou hříčkou, s nápaditým námětem, výborným grafickým zpracováním a vskutku dokonalým ozvučením. Děj hry se odehrává pod vodní hladinou a jedná se o jakýsi rybí kulečník, kde si různé druhy rybiček a jiných podmořských bestií doslova pohrávají s jakousi podivnou koulí, což je ovšem provázeno skvělými zvukovými efekty. Váš úkol je na první letmý pohled docela jednoduchý, pomocí koule, kterou musíte nejdříve odstartovat, dostrkat kouli odrážením se od různých podmořských živočichů a pomocí žduchajících rybiček, přes bublinky do poslední bubliny, označené jako GOAL. Budete tedy využívat podmořské objekty a živočichy na usměrnění pohybu koule do cíle, přičemž hra obsahuje neuvěřitelných čtyřicet různých levelů, jejichž obtížnost narůstá.

Statut: freeware

Typ: logické

Velikost: 21020 KB

Výrobce: Scott Cawthon   Web

Zobrazení celkem: 2550

Zobrazení tento měsíc: 2337

Hodnocení oblíbenosti (686x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Jako opravdový herní výkvět a rarita se mezi průměrnými a námětově mnohdy ne zdařilými logickými hrami, se zčista jasna objevila hra „Slumber Fish“, která vsadila především na nevídané herní prostředí v podmořském světě, v němž hrají hlavní roli různobarevné rybky a jiní podmořští živočichové. Každý z nich je skutečně jedinečný a dokáže zhola něco jiného. Jenom úkol mají všichni společný, pod vaším správným rozhodováním dopravit bezpečně kouli na předem označené místo GOAL. Pochopitelně, že to není tak docela jednoduché, kouli se do cesty staví různé druhy překážek, ba dokonce i teleporty. Zajímavě a zcela netradičně však na vás zapůsobí audio vizuální stránka, kdy každý pohyb mořských tvorů doprovází veselé, rozličné zvuky ze zvířecí říše. Velikým přínosem je taktéž dobře nastavená hratelnost a přijatelná obtížnost a pořádná dávka, která vás u hraní připoutá.

V dobře přehledném herním menu zcela postačí navolit si herní obtížnost a můžete se ihned pustit se do hraní, které se odehrává v podmořských vodách, kde se nachází čtyřicet logických úkolů k vyřešení pro vás. Pomocí různých úkonů budete ovládat jednotlivé vodní živočichy, třeba rybičky, mořské koníky, nebo také mořské hvězdice, odlišující se svými dovednostmi. Základem hraní je tedy zásada dostat kouli od startu do konečného cíle, přičemž musíte směr pohybu koule několikrát za pomoci podmořských živočichů změnit, někdy třeba i odstraněním některé nevhodné překážky. S postupem do vyšších levelů však množství všech různých objektů v každé lokaci narůstá a v souvislosti s tím je dostat kouli do vytčeného cíle stále náročnější a obtížnější. Za to vše mohou především na příklad miny, o něž nesmíte ani zavadit, také při špatném postupu vám koule zmizí z hrací plochy, v tom případě musíte váš pokus zopakovat.

Velikou výhodou pro hráče je skutečnost, že se ve hře takříkajíc „neumírá“. V praxi to tedy funguje tak, že pokud se vám nepodaří kouli dostat do vyznačeného cíle, tato sice praskne, stejně tak, jako když vám opustí špatným vedením hrací plochu, ale vy se můžete o štěstí pokoušet znovu, přičemž počet opravných pokusů není omezen časově, ani nějakými těmi „životy“. Navíc stále zůstáváte v tom levelu, ve kterém jste právě „zkrachovali“. Hra mi tak trochu připomněla hru českých autorů „Altar Interactive“, vyrobenou v roce 1997, s názvem „Fish Fillets“. I když však jsem velikým fandou českých a slovenských autorů freeware a online, musím objektivně konstatovat, že tato dnešní hra s názvem „Slumber Fish“ je mnohem lepší, dokonalejší a hlavně i nápaditější.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)