HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Team Fortress Arcade – v dešti kulek (free hra)

Team Fortress Arcade – v dešti kulek Team Fortress Arcade – v dešti kulek Team Fortress Arcade – v dešti kulek Team Fortress Arcade – v dešti kulek

Tato dnešní hra, s přiléhavým a dosti naznačujícím názvem „Team Fortress Arcade“ je oblíbené a populární multi-playerová FPS, která je dnes konverzí do podoby arkádové dvojrozměrné akční střílečky. Zachovány zůstaly všechny postavy z původního originálu, z nichž každá disponuje jinými dovednostmi, schopnostmi a samozřejmě i výzbrojí, takže je nad Slunce jasné, že budete mít skutečně obrovskou možnost, z čeho vybírat. Jednotlivé levely se potom vyznačují originálním a naprosto odlišným zpracováním a všechny jsou navíc na závěr na konci obohaceny o souboj s Bossem. Znovu zdůrazňuji, že se jedná o dvojrozměrnou akční hru, je přepracována do retro podoby, která je navíc naladěna do retro podoby, což ale v žádném případě kvalitu hry nikterak nesnižuje. Náročné hráče navíc potěší i přítomnost multi-playeru, až čtyř hráčů.

Statut: freeware

Typ: akční

Velikost: 11211 KB

Výrobce: Eric Ruth   Web

Zobrazení celkem: 2346

Zobrazení tento měsíc: 2020

Hodnocení oblíbenosti (554x):

0%   25%   50%   75%   100%  
66%

Neobdržet nějaký ten přesný zásah vlastně ani není možné, nepřátelská palba je prakticky soustavná a hustá, důležité však je však je, abyste neobdrželi celou smrtelnou střeleckou dávku v krátkém okamžiku, neboť potom by vás neochránil ani váš raketový energetický ochranný štít, je tedy bezpodmínečně nutné se nepřátelským střelám soustavně a důsledně vyhýbat, záleží tudíž hodně na vašich manévrovacích schopnostech a taktickém umění. Budete se muset tedy vždy prostřílet přes houfy velice nebezpečných, robotických nepřátel a závěrečných Bossů, na které narazíte na každém konci levelu. Každý soupeř má specifickou velikost, originální a nezaměnitelnou podobu i svérázný způsob palby, takže se stereotypu skutečně naprosto obávat. Za všechny úspěšně sestřelené nepřátelské lodě obdržíte potom body k dobru, vaším úkolem je tedy vydržet „naživu“ co nejdéle, dostat se co nejdál, nic jiného se od vás nečeká.

Skutečně rychlá akční hra nepostrádá švih a razanci, akce začíná ihned po výběru postavy. K dispozici jich budete mít celkem devět a každá z nich má vlastní osobitý způsob útoků, zbraně a tím pádem rovněž celý způsob boje. Hned potom se vrháte do víru střelby, výbuchů a likvidace Bosse na konci každého kola. Zní to pro někoho možní jako slabá herní náplň, ale věřte mi, že s přihlédnutím k tomu, o čemž jsem se již podrobně zmiňovala, vzhledem k měnícímu se hernímu prostředí a zejména pak i k multi-playeru, se s určitostí velice dobře pobavíte. K tomu dopomáhá i zcela ojedinělá možnost si možnost po každém ukončeném levelu zvolit jinou postavu, takže se skutečně máte na co těšit. Celé je to navíc zabaleno do oblíbené tematiky „Team Fortress", je tedy nasnadě, že skalní fandové této tématiky si přijdou na své.

Po grafické stránce se jedná o hru téměř dokonalou, nádherná grafika a skvělý zvukový doprovod včetně vkusně a účelně zvolené doprovodné hudby, to jsou přece atributy, které jejich přítomností hru jen vylepšují a dokreslují celý její děj. Překrásné efekty výbuchů a střel hned tak jinde neuvidíte, bojiště tak září skutečně všemi duhovými barvami, až oči doslova přecházejí. „Team Fortress Arcade“ je tudíž plnohodnotná hra s nádhernou grafikou, velice dobře vymyšleným příběhem a se skutečně do nejmenších podrobností propracovanými detaily, inu ona příslovečná preciznost autora a jeho důslednost se ani zde nezapře.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)