HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Underwater Ball – podvodní arkanoid (free hra)

Underwater Ball – podvodní arkanoid Underwater Ball – podvodní arkanoid Underwater Ball – podvodní arkanoid Underwater Ball – podvodní arkanoid

Nabízíme vám tu tedy jednu z dalších variaci oblíbené hry, na pro mnohé z vás „profláknuté“ téma Arkanoid, která vás zajisté dokáže na nějaký ten čas zabavit a přináší pár novinek. Zaujme vás především svým grafickým zpracováním s pohyblivými "kostičkami“ a příslovečnou chytlavostí. Ještě s jednou novinkou se ale tady potkáte, po spuštění hry zjistíte, že tentokráte hrajete pod vodní hladinou. To je nápad, copak teď na to říkáte? Hra vám nabízí velké množství bonusů, které se sem tam uvolňují ze sestřelených cihliček. Narazit tak můžete na pomoc plošky, kterou místo vás ovládá sám počítač a která pomáhá vaší plošině zcela automaticky a nezávisle na vás, nebo na magnetické přichytávání kuličky, nebo například i řízené střely. Hra odehrává pod vodou, takže se objevují někdy se také i malé, mořské bestie.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 14554 KB

Výrobce: MyPlayCity  Web

Zobrazení celkem: 2255

Zobrazení tento měsíc: 1897

Hodnocení oblíbenosti (439x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Jedná se vskutku o velice dobře, zejména zcela nově a originálně zpracovaný klon Arkanoidu, který vám rozhodně doporučuji vyzkoušet. Autoři zde použili množství velmi zajímavých prvků, které vynikají svojí pozoruhodností a tak dávají hře velice příjemný spád a co je hlavní a o co jde především v každé hře, zvyšují tak přitažlivost hry samotné. Nechci, ani nebudu tvrdit, že se jedná o něco úplně světoborného, přesto se musím přiznat, že mne hra velice zaujala a to jsem už hezkou řádků Arkanoidů odehrála a samozřejmě především recenzovala. Takže jsem se do hry vžila, naučila se ji ovládat, vychytala jsem a pochopila všechny autorovy špeky, podivovala jsem se nad nádherně provedenou grafikou, zalíbila se mi i doprovodná hudba, navíc též překvapivě velice rozmanité zvukové efekty s velmi jednoduchým ovládáním.

Po grafické stránce je hra o notný kus dále, nežli všechny předcházející varianty, bohužel musím konstatovat, že Arkanoid zůstane navždy jenom Arkanoidem a byť by se autoři snažili sebevíce, tento dnes již hodně okoukaný druh zábavy ke hře málokoho připoutá. Ale co říkáte milí bráškové na to, že snad již těch Arkanoidů bylo dosti, co takhle se pokusit o hru s nějakým novým a poutavým námětem na toto „otřelé témw? Jsem přesvědčena o tom, že máte navíc, než se stále zabývat tímtéž dávno vyšumělým námětem. Jedná se vskutku o velice dobře, zejména zcela nově a originálně zpracovaný klon Arkanoidu, který vám rozhodně doporučuji vyzkoušet. Autor zde použil množství velmi zajímavých prvků, které vynikají svojí pozoruhodností a tak dávají hře velice příjemný spád a co je hlavní a o co jde především v každé hře, zvyšují tak přitažlivost hry samotné.

Nechci, ani nebudu tvrdit, že se jedná o něco úplně světoborného, přesto se musím přiznat, že mne hra velice zaujala a to jsem už hezkou řádků Arkanoidů odehrála. Hra začíná velice nenápadně, pálkou odrážíte padající různobarevné míčky, každý z nich má pochopitelně jinou razanci a také se jinak chová. Arkanoid je hrou, která je stará snad jako počítače samy a na Internetu jich naleznete rozhodně desetitisíce, neboť toto téma je věčným i vděčným herním tématem všech autorů freeware a to jak zahraničních, tak i českých. Kolektiv zahraničních autorů, který má „na svědomí“ tuto dnešní hru a jímž není nikdo jiný, než vám již notoricky známý tvůrčí tým MyPlayCity dokázal, že když se vezme rozum do hrsti a hodně se popřemýšlí, lze i na takovýto, u hráčů již téměř „profláknutý“ námět vytvořit hru, která se rozhodně vymyká ze známého „arkanoidního“, dnes již zevšednělého námětu a stvořit hru, plnou originálních a nových herních prvků, které ji posunou v pomyslném žebříčku kvality těchto her na nejvyšší příčky, neboť se jedná skutečně o hru promyšlenou a plně „vymakanou“.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)