HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

eXtermination - Zombie znovu útočí (free hra)

eXtermination - Zombie znovu útočí eXtermination - Zombie znovu útočí eXtermination - Zombie znovu útočí eXtermination - Zombie znovu útočí

Zombie, to je věčný a vděčný námět mnoha našich i zahraničních autorů freeware i online, který se snad nikdy neomrzí ani hráčské veřejnosti. Je natolik oblíbeným tématem, že jsem neodolala jednu takovou a dovolím si tvrdit, že docela vydařenou „střílečku“ vám nabídnout. V roli statečné a srdnaté postavičky se ocitnete v jakémsi podivném hororovém prostředí, které se stalo eldorádem a rájem pro zmíněné Zombie. Postavička, s níž se ve hře samozřejmě ztotožníte právě vy, má nejen dostatek kuráže, ale je i dobře ozbrojena, takže lov na tyto nebezpečné a krvelačné bestie může začít. Budete tedy muset běhat po mnoha lokacích a likvidovat po lidské krvi toužící bestie, přičemž se jim musíte vyhýbat, neboť byť i nepatrný dotyk s nimi je váš konec a spatříte, jak tyto bestie z vás sají životadárnou tekutinu, vlastní krev.

Statut: freeware

Typ: akční

Velikost: 29839 KB

Výrobce: Elias Viglione   Web

Zobrazení celkem: 2196

Zobrazení tento měsíc: 1877

Hodnocení oblíbenosti (536x):

0%   25%   50%   75%   100%  
66%

O přítomnosti Zombií se hlavní hrdina hry Frank Tyler dozvídá ihned poté, co se hlas jeho kolegy z vysílačky přestane ozývat, muselo se tedy něco stát. Rozhodne se situaci v nedalekém parku zkontrolovat, a že zbraň bude zapotřebí, to už jste jistě pochopili i sami. Téměř klasický souboj se Zombiemi hra nic zásadně důležitého a nového ale nevymýšlí, avšak s grafikou hry si její tvůrci skutečně vyhráli. Doslova velkolepé střídání herních lokací, rozhodně zaujme a nadchne všechny příznivce tohoto herního žábru. Primární zbraní na Zombie je známá dobrá pistole Beretta, ale postupem času se dostanete i k razantnější pušce, i ještě silnější brokovnice, z níž ustřelíte Zombii makovici jednou ranou. V každém případě nabízejí autoři skvělou zábavnou hratelnost a zážitek, o který byste neměli přijít.

Ve hře se nachází řada nepříjemných naskriptovaných situací a velice brutálně nevyváženého level designu. Doslova mne „dožralo“ například to, když hlavní hrdina drží v ruce klíče, kterými si musí otevřít dveře, za kterými na něj již čeká krvelačná Zombie, kterou v žádném případě nezlikvidujete pouze jedinou ranou, což ve svém důsledku pak má za následek jistou smrt, neboť jakmile vás Zombie jednou uchopí pod krk, pak se jí již žádným způsobem nezbavíte. Mezi další neřešitelné problémy potom patří skutečně ničím nezničitelné, navíc velice přesně střílející věžičky, které vás sundávají při obtížném lezení po žebřících, přičemž jejich střelám nelze ani uhnout, a stěží vychytáte pomlky mezi jejich střelbou, která se vlastně opětuje po celou dobu, kdy po žebříku šplháte.

Takovýchto a podobných situací se ve hře objevuje skutečně obrovské množství, což ztěžuje její hratelnost a laťku obtížnosti nasazuje až zbytečně příliš vysoko. Navíc, což mne rovněž skutečně znechucovalo samotné hraní, je nemožnost častějšího ukládání herních pozic, takže mnohdy a mnohokrát se budete muset ve hře vracet k lokacím, které jste již jednou úspěšně prošli a znovu likvidovat všechny bestie, které jste už jednou do pekel poslali. Je tedy naprosto evidentní, že sice hrou nebudete nikterak oslněni, nebo dokonce nějakým způsobem překvapeni, ale určitě ani nebudete zklamáni, proto neváhejte ani chvilku a vydejte se na „lov“ Zombií, ať se lidé opět mohou cítit bezpečně, všechno máte ve svých rukou jen vy samotní.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)