HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Hidden Secrets – skrytá tajenství (free hra)

Hidden Secrets – skrytá tajenstvíHidden Secrets – skrytá tajenstvíHidden Secrets – skrytá tajenstvíHidden Secrets – skrytá tajenství

Tato vynikající dnešní hra prezentuje typ freeware, který v minulosti byl tak trochu opomíjen, ale nutno říci, že zejména v poslední době znovu získal u autorů oblibu a stal se pro ně velice populárním, tedy stal se doslova hitem. Velice zajímavým je samotný námět hry, který rozhodně zaujme a nadchne všechny hráče, kteří rádi něco tvoří, hledají, či skládají, vyžaduje tedy od vás dobrý postřeh a logické uvažování, abyste dokázali plnit jednotlivé úkoly ve hře vám postupně zadávané. Ve hře se tedy střídají v jednotlivých levelech hry jak logické, tak postřehové, takže na vás čeká řešení mnoha tajů, puzzlů a jiných hádanek, což vám zaručuje, že se vám hra jen tak brzy neomrzí a zaujme vás. Pokud si přečtete pořádně název hry, jistě rychle zjistíte, že se ve hře setkáte s mnoha tajemstvími, odkryjete historii a odhalíte mnohé záhady.

Statut: freeware

Typ: logické

Velikost: 37433 KB

Výrobce: GameTop  Web

Zobrazení celkem: 3500

Zobrazení tento měsíc: 3079

Hodnocení oblíbenosti (737x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Budete tedy začínat poměrně docela skromně a to jako učedník u známého věštce jménem Nostradam, který vás velice ochotně, zasvětí do jemu již dobře známých tajemství. Po několika úspěšně dokončených levelech vás ale Nostradam opustí a vše pak bude jen na vás samotných. Během dalšího hraní tedy potom navštívíte spoustu dobře i méně známých osobností z minulosti, setkáte se s dobrodruhy, malíři i učenci, což bude nejenom zábavné, ale i velice poučné. Narazíte na jejich životopisy a to velice zábavnou formou, budete hledat předměty a skládat puzzle, rozšíříte si tedy i vaše znalosti zábavnou formou, aniž byste museli „čučet“ do knih. Reálné jsou tedy zapracovány přímo do děje, ale ve hře naleznete i pikantnosti, zajímavosti, nové skutečnosti, které si zapamatujete a rozšíříte si tak své znalosti.

Hra „Hidden Secrets: Nostradamus“, jak už jsem se zmínila výše, však obnáší i mezihry, jejichž úkolem je vás ke hraní připoutat, pokud možno, co nejdéle. Z tohoto důvodu očividně nechybí ani řešení všemožných „puzzlů“, což je známé skládání různých obrazů. Nenechejte se však ukolébat myšlenkou, že hra je velice snadná a jednoduchá, tomu totiž nasvědčuje řešení několika prvních levelů. Velice rychle však začne až dosti nepříjemně přituhovat a hra se stává skutečným hlavolamem. Znovu vám ale musím důrazně připomenout, že hra je skutečně především hrou postřehovou, než-li o logickou, proto tento typ her rozhodně nebývá tak docela obvyklý a hráčům příjemný, ne každý ještě už od školních lavic velké přemýšlení příliš v lásce nemá, pro dobré logiky však může hra být příjemným zpestřením podzimních večerů.

Proto vám tento klon, či chcete-li variantu této ne tak docela známé hry rozhodně doporučuji k zahrání, má totiž několik atributů, které ji zvýhodňují před ostatními hrami na toto téma. Nemávejte nad touto hru rukou, má něco do sebe, je velice hezká, graficky dobře zpracovaná, ale je dokonce i ozvučená a to rovněž velice vkusně a povedeně. Nebudu se již dále zabývat popisováním dalších podrobností, neboť „puzzle“ i ostatní typy jednotlivých hříček, které hra v sobě ukrývá, jsou téměř notoricky známé, že herní princip pochopíte zcela lehce i sami, bez mých dalších komentářů, které již považuji za zbytečné. Snad jen dodám, že hra bude skutečně labužnická pochoutka pro ty, kteří dlouho u jedné hry nevydrží a mají rádi změnu, vždyť už naši moudří předkové říkávali, že změna je život, což samozřejmě a bezezbytku platí i o této, velice chytře a určitě originálně zpracované hře, vlastně, abych byla přesná, o velmi dobře zhotovených hrách.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)