HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Station 37 – hasiči v akci (free hra)

Station 37 – hasiči v akciStation 37 – hasiči v akciStation 37 – hasiči v akciStation 37 – hasiči v akci

Tato vskutku dobrodružná a napínavá hra vděčí za svůj vznik vyhlášené zahraniční soutěži na téma „Útěky“ a nutno říci, že se skutečně jedná o hru navíc i vydařenou. Vše začíná tak, že hasičům je vyhlášený požární poplach a vy se vrháte neohroženě do vnitřku domu nejen hasit vše spalující plameny, ale hlavně, což je velice důležité, zachraňovat ohněm ohrožené životy všech uvnitř domu se nacházejících nešťastníků, které musíte nejen nalézt, ale donést je do bezpečí k náčelníkovi hasičů. Poté se musíte proskákat po několika schodištích zpět a znovu začít další ničivé plameny, které vám brání v pokračování ve vaší bohulibé práci. K dispozici máte ovšem vše potřebné, hasicí přístroj, jehož náplň však není nekonečná, musíte ji tedy doplňovat, disponujete také krumpáčem, kterým si můžete prokopat cestu dál.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 7515 KB

Výrobce: Francis Coulombe   Web

Zobrazení celkem: 4994

Zobrazení tento měsíc: 4426

Hodnocení oblíbenosti (425x):

0%   25%   50%   75%   100%  
61%

Stát se hasičem, to byl rozhodně velký sen všech pánů kluků, toužících po dobrodružství. Hasičství je navíc povolání nejen dobrodružné, ale velice často i nebezpečné, neboť hasiči převážně riskují vlastní zdraví a život, aby zachránili majetek a životy požárem ohrožených spoluobčanů. Vžijte se tudíž do role jednoho takového hasiče a pokuste se uhasit požár v domě, vězte však, že oheň je zhoubný živel, takže času mnoho nemáte. Nebudete však pouze hasit, ale vaším hlavním úkolem je zachraňovat všechny nešťastníky, kteří se v hořícím objektu nalézají a zoufale prosí o záchranu vlastního života.

Ve skutečně velmi vydařené arkádě, s názvem „Station 37“ si budete moci sami vyzkoušet, co všechno je zapotřebí k výkonu povolání hasiče. Oblečete si ohnivzdorný oblek, do rukou uchopíte hasičskou stříkačku, k dispozici máte i krumpáč, a vydáte se bojovat se zhoubným požárem. Zaměstnání hasiče mohou vykonávat pouze fyzicky a psychicky silné osoby, jak vás o tom ostatně přesvědčí každá herní lokace.

Herní obtížnost rozhodně nepatří k těm nejlehčím, zato hratelnost hry je skutečně na výši. Mohu jen potvrdit, že se při hraní dosti zapotíte, ale na druhé straně vás neočekávají zvraty, rozhodně nebudete zklamání a už vůbec ne znechucení. Hra je zpracována dosti ojedinělým a neotřelým způsobem. Pohybujete se totiž pouze v jediném levelu, který však je skutečně velice dlouhý a rozmanitý. Graficky je na tom hra opravdu velice dobře, s intenzitou plamenů se mění i barva lokace, v níž se právě nacházíte, což je nápad vskutku vynikající. Procházejte tudíž domem a udatně bojujte se zhoubnými plameny, které by jinak na popel spálily vše, co se jim postaví do cesty. Zachraňujte životy, nehledíce na vlastní ohrožení života, vždyť skutečný hasič je ve své podstatě neohroženým hrdinou, kterého ani ohnivý živel nezaskočí.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)