HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Stratus – válka v oblacích (free hra)

Stratus – válka v oblacíchStratus – válka v oblacíchStratus – válka v oblacíchStratus – válka v oblacích

Pokud hru spustíte, určitě vás hned na první pohled zamrazí v zádech, jste na palubě vesmírné lodi a na podlaze se nachází kaluž, zřejmě lidské krve. Jistě uznáte, že už tato skutečnost sama o sobě nevěstí již předem nic dobrého. Jedná se tedy o adventuru, no spíše by se hodilo říci o „adventurku“, neboť přesto že je skutečně originální a nápaditá, jednu vadu na kráse přece jenom má, je totiž skutečně velice krátká, přesto její zahrání vám mohu jen doporučit. Hra je zpracována na téma tak zvaných „únikových her“, což znamená, že se někde nacházíte, a musíte se odtud nějakým způsobem dostat. Podobných her jsou jistě stovky, ne-li tisíce, i na našich stránkách několik takových určitě naleznete. Hra je v mnoha směrech ojedinělá, neboť originalita vyvažuje krátkost, a tak vám dokáže, že dobrá adventura se obejde i bez řečí.

Statut: freeware

Typ: adventury

Velikost: 3707 KB

Výrobce: RichMakeGame   Web

Zobrazení celkem: 2598

Zobrazení tento měsíc: 2235

Hodnocení oblíbenosti (568x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Hry na téma „Escape“, tedy „Únik“, jsou skutečně věčným a navíc i velice vděčným tématem autorů freeware a online. Není čemu se divit, utíkat se dá před ledasčím a tato možnost tedy doslova autory her fascinuje a inspiruje v jejich tvorbě. Uniknout lze například z vězení, před Zombiemi, z jeskyní, z bludišť, zkrátka odevšad, kam vás autoři hry zavřou. Jen se podívejte na naše stránky a zadejte heslo do kolonky „Vyhledat“ právě „Escape“, nebo „Únik“ a ihned zjistíte, že na téma „Úniky“ tam nejdete nemálo her. V dnešní hře jste se však nějakým nedopatření ocitli v podivném, jakoby zakletém vzdušném plavidle, odkud na první pohled, není úniku. Hledejte tedy předměty ve všech místnostech, sbírejte je a kombinujte, používejte na jiné, jen tak se vám může podařit z korábu prchnout.

Dnes vám tedy opět nabízíme jednu velice vydařenou a výborně hratelnou adventuru, kterých je v oblasti online skutečně velmi málo, abyste je snad na Internetu hledali pomocí lupy, i tak jich je jako onoho příslovečného šafránu. Přesto se mi opět podařilo jednu nápaditou najít a tak ji vám všem nabízím k zahrání. Je velice zajímavá tím, že se vlastně z této hry musíte dostat ven na „světlo boží“ a to velice originálním způsobem. Interesantní zážitek začne ihned po probuzení hlavní postavy. Hra vám neposkytne žádné vodítko a je jenom pouze na vás, abyste přišli, jak vůbec nato. Chce to prostě myslet, vidíte kaluž krve? Asociací a logickým myšlením byste měli sami přijít na to, že to bude chtít nejdříve najít lékárničku.

Možná, že mnozí z vás si povzdechnou, že ve hře chybí jakýsi popis děje, což se projevilo i na domovských stránkách této hry v diskusních příspěvcích několika hráčů. Musím vám ale říci, že právě v tom je kouzlo této nevšední hry. Právě toto oněmělé vyprávění, bez jakýchkoliv vodítek a nápověd, je ale předností této hry. Nutí vás totiž použít vaší vlastní fantazii a dává tak onu příslovečnou morální facku kritikům, kteří si u médií, kterými jsou hry, televize, nebo filmy, velice často a trpce stěžují právě na absenci nutné představivosti. Již předem je mi zcela jasné, že mnohým z vás tak docela nebude sedět skutečně minimální hrací doba. Jedno však je jisté, všem těmto nespokojencům vzkazuji, že délka hry není v žádném případě tím jediným, natož pak hlavním kritériem pro hodnocení hry, což v plném rozsahu platí i pro tuto dnešní adventuru.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)