HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Zoo Domino – veselé dovádění se zvířátky (free hra)

Zoo Domino – veselé dovádění se zvířátkyZoo Domino – veselé dovádění se zvířátkyZoo Domino – veselé dovádění se zvířátkyZoo Domino – veselé dovádění se zvířátky

Pokud máte zálibu ve zvířátkách, respektive v jejich velice hezky namalovaných obrázků, potom neváhejte a hru si vyzkoušejte, rozhodně se na delší dobu velice dobře pobavíte. Tato hra s názvem “Zoo Domino“ totiž skutečně za zahrání stojí, je ve svém žánru skutečně ojedinělá. Pokud hru spustíte, možná si na první pohled řeknete, „to znám“. Jistě však dobře víte, že první zdání mnohdy zavání omylem a toto se v plném rozsahu týká právě i této hry. Hra má i interesantní příběh, neboť se dozvíte, že houfec škodolibých chameleonů se bude, seč mu síly stačí, obrázkový zvířecí svět dočista znehybnět, což ovšem nesmíte v žádném případě akceptovat. Znamená to tedy, že vaším úkolem je zavčas v pevně zadaném časovém limitu, dvojici stejných sousedících obrázků odstranit, garantuji vám, že se ve hře potrápíte a popřemýšlíte.

Statut: freeware

Typ: logické

Velikost: 10751 KB

Výrobce: MyPlayCity  Web

Zobrazení celkem: 3340

Zobrazení tento měsíc: 3036

Hodnocení oblíbenosti (769x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Princip této hry je velice jednoduchý, vaším úkolem je pomocí myši přiřadit k sobě vždy dva stejné obrázky, které buďto sousedí, nebo jejich spojení nesmí žádný další obrázek stát v cestě, ty pak zmiznou a zůstanou po nich jen prázdná políčka. Přijít ovšem na druhý způsob spojení už tak docela jednoduché není, budete to zřejmě muset sami vyzkoušet. Pokud byste si nevěděli rady, stačí kliknout na vážku ve spodní části hracího pole, která vám ukáže další možný správný krok. Na horní liště hrací plochy se potom pohybuje zprava doleva zelený chameleon odpočítávající vám herní čas. Ve chvíli, kdy dojde až na konec, prohráli jste a hra skončí vaším neúspěchem. Ještě než se ale tak stane, na blížící konec budete upozorněni včas velice líbivou hudbou. Celý hudební doprovod je rovněž velice příjemný, ani po několika kolech se neomrzí a rozhodně vás nebude rušit ve vašem snažení. Grafické zpracování je opravdu výborné, jedná se o až o nevšedně vypracovanou grafiku, která doslova hýří všemi barvami.

Autoři hry vám podali pomocnou berličku, máte totiž možnost v případě, že si nevíte rady, požádat o pomoc zázračnou vážku, když už skutečně nebudete vědět, jak na to dál. V celkových patnácti vám nabídnutých levelech na vás jako odměna čeká tedy patnáct obrázků, které se vám ukážou po odstranění všech zvířátek a tím i od odkrytí celé herní plochy. Na výběr máte také možnost vybrat si ze tří možných obtížností, přičemž ta prvním určena malým dětem, nebo začínajícím hráčům, ta nejtěžší možnost pak je skutečně jen pro borce, ostřílení v hraní podobných her. Takže nepřeceňujte vlastní síly a dovednosti a raději začněte tou nejlehčí obtížností, neboť i ta vám dá pořádně zabrat, neboť obtížnost hry již sama osobě narůstá s postupem do vyšších levelů.

Ačkoliv by se vám na první pohled po spuštění hry, že se jedná o hru nasměrovanou dětem, věřte mi, že se u ní velice dobře pobaví i dospělí hráči, vždyť logické myšlení je věčným tahákem i pro ty odrostlejší a zkušené dospělé hráče. Určitě se u této hry skvěle odpočinete, mnozí z vás si i připomenou dávno ji zašlá dětská léta. Nemusíte totiž ani vůbec moc spěchat, zmíněný ubíhající časový limit je hodně mírný a rozhodně vás nebude prohánět. Hra však mnohdy bude vyžadovat dosti přemýšlení, než učiníte příslušné rozhodnutí, navíc, pokud zvolíte nesprávný tah, hra vám to sama oznámí zvukově. Rozhodně zjistíte, že ve hře je skutečně se na co dívat, delší zábava je zaručena, herní obtížnost nespočívá v krácení časového limitu, ten je všude stejný, jen ve vyšší obtížnosti se nachází na hracím poli vždy více obrázků zvířátek.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)