HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

World Riddles: Seven Wonders - sedm divů (free hra)

World Riddles: Seven Wonders - sedm divůWorld Riddles: Seven Wonders - sedm divůWorld Riddles: Seven Wonders - sedm divůWorld Riddles: Seven Wonders - sedm divů

V dnešní hře na vás čeká skutečně nevšední a chytlavý úkol a to za pomoci matematiky a kombinatoriky budete muset nacházet skryté symboly a takto odhalit všech sedm divů světa. Z opravdových dobře známých sedmi divů světa mnoho jich už díky lidské netečnosti bohužel vskutku neexistuje. Dnešní hra s názvem „World Riddles: Seven Wonders“ vám je ale všechny připomene, samozřejmě však jenom ve formě jejich názvů a fotografií, neboť se v žádném případě nejedná o cestování po Sedmi divech světa, ale o logickou hru a tyto starodávné památky se ve hře nacházejí zejména z toho důvodu, aby vám hru zpříjemnily a hlavně zpestřily, při postupu do dalších levelů. Aby tedy nedošlo k omylu, hra je ve skutečnosti především hrou početní, ale logicky uvažovat pro zdárné pokračování v hře, budete též muset.

Statut: freeware

Typ: logické

Velikost: 27441 KB

Výrobce: GameTop  Web

Zobrazení celkem: 4198

Zobrazení tento měsíc: 3438

Hodnocení oblíbenosti (678x):

0%   25%   50%   75%   100%  
65%

Ostřílení a zkušení borci freeware her již určitě sami snadno přišli na to, že dnešní hra s názvem „World Riddles: Seven Wondersů, je ve skutečnosti alternativou na „World Riddles Animals“, kterou mají ovšem na svědomí autoři MyPlayCity, takže dnešní autory z týmu GameTop tak dosti podezřívám z toho, že je hra jejich rivalů z MyPlayCity, hodně inspirovala, no dokázat jim to nemohu. Tentokrát je však místo zajímavostí z říše zvířat středem zájmu Sedm divů světa, přičemž ale ve svých důsledcích, princip dnešní hry ale zůstává naprosto stejný, čímž je proškrtat správně všechna políčka na hrací ploše. Zřejmě však z toho důvodu, aby se nejednalo jenom o pouhý plagiát s jiným námětem a rozdílnou grafikou, připravili pro vás autoři této hry několik vtipných mini her, které vsunuli mezi jednotlivé levely.

Samotný princip hraní je velice podobný hrám na různé boje válečných lodí, ve kterých si dva soupeři navzájem potápí v mřížkách umístěné různé typy lodí, o nestejné velikosti, tak, že zadávají souřadnice v mřížkované struktuře a hledají takto, kde má soupeř umístěné lodě. I v této hře totiž bude vaším úkolem hledat na jakési šachové desce ukryté stejné symboly. Pomáhat vám budou rovněž čísla umístěná na sloupcích a řádcích, která vám určují, kolik zmíněných symbolů se na tomto místě nachází. Vaším úkolem tudíž je postupnou vylučovací metodou zjistit, kde se celá skupina symbolů nachází. Nedá mi to, abych nepřirovnala tento způsob hraní k v dnešní době tolik oblíbené hře „Sudoku“, možná že také zjistíte, tak jako já, že hra se hodně podobá i rovněž známému „hledání min“ na hracím poli. Ve hře máte k dispozici kouzelnou hůlku a navíc i kladívko na likvidaci prázdných políček.

Hra „World Riddles: Seven Wonders“, jak už jsem se zmínila výše, však obnáší i mezihry, jejichž úkolem je vás ke hraní připoutat, pokud možno, co nejdéle. Z tohoto důvodu očividně nechybí ani řešení všemožných „puzzlů“, což je známé skládání různých obrazů. Nenechejte se však ukolébat myšlenkou, že hra je velice snadná a jednoduchá, tomu totiž nasvědčuje řešení několika prvních levelů. Velice rychle však začne až dosti nepříjemně přituhovat a hra se stává skutečným hlavolamem. Znovu vám ale musím důrazně připomenout, že hra je skutečně více hrou početní, než logickou, proto tento typ her rozhodně nebývá tak docela obvyklý a hráčům příjemný, ne každý ještě už od školních lavic matematiku příliš v lásce nemá. Pro dobré počtáře, ostatně i logiky, však může hra být příjemným zpestřením podzimních večerů.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)