HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Neverball – skvělé hrátky s míčem (free hra)

Neverball – skvělé hrátky s míčem     Neverball – skvělé hrátky s míčem     Neverball – skvělé hrátky s míčem     Neverball – skvělé hrátky s míčem

Hrajete si rádi ještě i dnes s neposedným a nevypočitatelným míčem? Pokud vaše odpověď zní ano, potom si v žádném případě nesmíte nechat ujít tuto dnešní vám nabízenou hru. Jedná se ve skutečnosti o logickou hru, kombinovanou s hrou akční, lapidárně řečeno je to úžasná akčně logická „pecka“, od které se jen tak rychle a snadno neodtrhnete, určitě vám to nedá přestat, dokud nedokončíte všechny, autory vám nabídnuté levely. Tak o co tedy vlastně vůbec ve hře jde? Samotný úkol je na první letmý pohled docela jednoduchý, balónkem musíte vždy posbírat dostatečný počet mincí k otevření teleportu do dalšího levelu. Aby to nebylo zas až tak jednoduché, balónek lze ovládat jen nakláněním hrací plochy, kterou ovládáte myší, nebo kurzorovými klávesami. Stačí pouze jeden špatný pohyb, míček pak končí v propasti.

Statut: freeware

Typ: logické

Velikost: 13110 KB

Výrobce: Robert Kooima   Web

Zobrazení celkem: 2628

Zobrazení tento měsíc: 2304

Hodnocení oblíbenosti (653x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

„Neverball“ je hra, ve které je vaším úkolem dostat míček po překážkové dráze ke konečnému teleportu, který se vám ale otevře až tehdy, až sesbíráte předem pevně zadaný počet zlatých mincí. Míček ovládáte nakláněním podlahy, přičemž si musíte si dávat pozor, aby vám nespadl z hrací plochy, nebo z dráhy. Abyste to neměli už vůbec jednoduché, tlačí vás k rychlejšímu rozhodování, nepříjemně stanovený časový limit. Na splnění tohoto nelehkého úkolu potřebujete nejen šikovnost a rychlé reflexy, ale i dokonalé logické myšlení. Ve hře máte k dispozici také verzi „Neverballu“, kterou můžete rovněž ovládat nakláněním, která má zabudovaný senzor náklonu. Zahrát si můžete i hru „Neverputt“, ve které se můžete pustit do minigolfu.

Samotná hratelnost „Neverballu“ je tudíž založena na pohybu míče použitím gravitace a nakláněním podlahy, nikoliv přímým ovládáním míče. Myš, klávesnice, nebo joystick, naklánějí úroveň a tím vedete míč k cíli přes překážkovou dráhu v pevně zadaném časovém limitu. Po cestě se vyskytují pohybující plošiny a další nebezpečné objekty, čímž se podstatně a trvale navyšuje herní obtížnost jednotlivých levelů. Pro zpřístupnění teleportu v každé úrovni musíte nasbírat předem určené množství mincí, které mají tři různé barvy, a to žlutou, červenou a modrou. Žlutá se počítá za jeden, červená za pět a modrá za deset mincí, nebo bodů, přičemž za získání plné stovky mincí, vám bude přidán k dobru i jeden život na víc.

Dnešní verze hry obsahuje celkem sedmdesát pět úrovní, rozdělených do tří sad. První sada je tedy nasměrována začátečníkům, další dvě jsou již pro pokročilé hráče. Existují však také přídavné sady, které si můžete pro zpestření a doplnění hry, stáhnout na Neverfóru. „Neverball“ obsahuje další výzvy, jako jsou třeba posbírání co nejvíce mincí v pevném časovém limitu, nebo prostě dokončit úroveň v co nejkratším možném čase, přičemž pro každou úroveň je k dispozici jednoduché, střední a obtížné, co nejvyšší skóre k dokončení úrovně. Mnohokrát jsem již tvrdila, že fantazie autorů freewarových her nezná mezí a i tato dnešní hra je toho jenom důkazem. Hra „Neverball“ si vás totiž získá hned od samého začátku a to nejenom díky svému bezvadnému grafickému a technickému zpracování, ale také díky výbornému nápadu.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)