HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

The Secret of Chunky Salsa - vousáči (free hra)

The Secret of Chunky Salsa - vousáčiThe Secret of Chunky Salsa - vousáčiThe Secret of Chunky Salsa - vousáčiThe Secret of Chunky Salsa - vousáči

Dovedete si představit svět, ve kterém nežijí ženy? No je to tomu skutečně tak, i když vše se událo už před mnoha lety. Navíc muži, kteří bydleli ve dvou sousedních vesnicích, více než tyto dvě vesnice neznali, byl to totiž jejich jediný svět. Žili ve svých vesnicích klidným a spokojeným životem, na cesty se většinou nevydávali, takže jejich znalosti o světě byly prakticky nulové. Jeden háček to ale vše mělo, neboť obě dvě vesnice se spolu odnepaměti nesnášeli, neboť v jedné muži pěstovali na svých lících kníry, a ve druhé, to naopak považovali za nevhodné a pěstovali na svých tvářích plnovous. Aby věčná nevraživost mezi nimi na chvíli ustala, rozhodli se založit slavné hry, v jejichž průběhu se ale nezabíjelo. Všichni totiž táhli k farmaření, než k válkám, vyhlásili tedy soutěž v přípravě pokrmů, kde kuchaři připravovali chutné pokrmy.

Statut: freeware

Typ: adventury

Velikost: 32922 KB

Výrobce: Cavemen ProgrammerZ   Web

Zobrazení celkem: 2207

Zobrazení tento měsíc: 1797

Hodnocení oblíbenosti (646x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Hlavní hrdina této hry, jménem Colin, žijící ve vesnici vousáčů, nebyl příliš nadšený, když se od ostatních dozvěděl, že byl vybrán jako zástupce jejich vesnice s úkolem zachránit jejich vesnici před hrozícím fiaskem. Zatímco kuchaři z vesnice vousáčů připravovali svá nechutná jídla, kuchaři kníračů vytvořili svoji specialitu, skutečný mlsným jazykům chutnající pokrm, který nazvali Chunky Salsa. Téměř s jistotou by soutěž vyhráli, kdyby se nestala ta prapodivná věc, kterou by skutečně nikdo nečekal. Na trhy totiž přiletěl mimozemský létající talíř a mimozemský Vetřelec sežehnul svým mocným laserovým paprskometem celý trh. Jeho zuřivé běsnění totálně znemožnilo tedy nabídnutí onoho skvělého pokrmu. Přece jen ale došlo k dalšímu nečekanému překvapením, pokrm totiž zachutnal Vetřelci natolik, že se ihned dožadoval další porce. No a to je právě ta chvíle, kde vstupuje do hry její hlavní hrdiny Colin.

V dnešním dobrodružství se tedy bude doslova všechno točit okolo tajemné a velice skvělé a dobré omáčky, jejíž recept neznáte a vlastí ho ta druhá, samozřejmě že ta zlá strana. Celá série nápaditých hádanek a puzzlů spočívá zejména ve sbírání různých předmětů, které jsou roztroušeny po různých místech a ve všech lokacích a které vám pomohou získat zase předmět jiný a další, který je zase zapotřebí ke splnění úkolu následujícího. Jedná se tedy o velice a dobře známý herní koncept, kteří jistě všichni dobře znáte z podobných adventur, čili nic nového pod Sluncem. Přesto si vás hra získá velice zdařilou kreslenou grafikou, mnohdy až černým humorem a výbornou hratelností. Váš hlavní úkol, tedy hledání receptu na super kvalitní omáčku je především hodně zábavný a naštěstí i ovládání zvládne i každý začáteční, vystačíte si totiž pouze s oběma tlačítky vaší myši.

Hra se tudíž prezentuje skutečně velice solidní vizuální stránkou a ještě lepší stránkou hudební, neboť uslyšíte doslova koncertní skladby. Jedná se tedy o herní titul, který potěší všechny hráče, zejména potom příznivce adventur. Hře skutečně nelze toho moc vytknout, skoro se mi chce říci, že je naprosto dokonalá, i námět hry je působivý a zcela originální, za což autory hry lze jenom pochválit. Jeden neduh ale hra skutečně má a ten je ale pořádný, je velice krátká a to je škoda, její délku prostě autoři doslova odflákli. Buďme však objektivní, tímto posledně jmenovaným neduhem, skutečně trpí téměř všechny podobné adventurní hry.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)