HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

The Unicated – siamská dvojčata (free hra)

The Unicated – siamská dvojčataThe Unicated – siamská dvojčataThe Unicated – siamská dvojčataThe Unicated – siamská dvojčata

Takže čekají na vás dva bratři, kterými jsou siamská dvojčata, přesto mají různé vlastnosti a charaktery, co je však pojí dohromady, je jejich společný stejný problém. Jedná se tudíž o vydařenou adventuru, s velice zábavnou a chytlavou hratelností, vskutku s dobrými nápady, a poměrně slušnou herní dobou. Jmenují se Bo a jeho bratr Mal, Bo je popleta a vždycky když něco poplete, Mal to musí napravovat, zná a dokáže mnohem více věcí, než zmatkař Bo. Dokážou se spolu i znesvářit, pohádat, ale jakmile jde do tuhého, pak spolupracují a doslova táhnou „za jeden provaz“. Tyto dva rozporuplné charaktery jsou ovšem ironií osudu připevněny svými těly k sobě, ale skutečně už ne nadlouho. Přípravy oddělení dvojčat jsou na spadnutí a naši hrdinové čekají v nemocnici, až od sebe budou operativně, definitivně navždycky odděleni.

Statut: freeware

Typ: adventury

Velikost: 9641 KB

Výrobce: Duzz  Web

Zobrazení celkem: 2281

Zobrazení tento měsíc: 1843

Hodnocení oblíbenosti (573x):

0%   25%   50%   75%   100%  
61%

Co je na adventuře „The Unicated“ skutečně inovačního, jaký že to má nápad a odlišuje se od stovek jiných adventur? Tedy kromě výtečného, kresleného a vtipného grafického zpracování, vhodně zvoleného hudebního doprovodu, a velice kvalitního ozvučení, na hře taktéž vás zaujme skutečnost, že budete hrát za siamská dvojčata. To ovšem není jen pouhý kosmetický atribut, ale zajímavý způsob, jak autoři ztvárnili skutečnost, že levým tlačítkem myši ovládáme Boa a pravým naopak Mala. Pokaždé, když na nějaký aktivní předmět kliknete, nebo něco použijete, či dokonce s někým promluvíte, můžete si libovolně vybrat, zdali bude hovořit dobrosrdečný a prostoduchý hlupák a popleta Bo, nebo zlý a nekompromisní suverén Mal. Navíc, pokud dojde k rozhovorům, je bezpodmínečně nutné oba tyto bratry kombinovat.

. Hra skutečně přináší nad očekávání kvalitní technické prvky kombinované s příjemným a naprosto neotřelým, inovačním nápadem, ale každá hra má své vlastní „mouchy“, což se ovšem týká i této dnešní, jinak skvělé adventury. Bohužel „The Unicated“ má sice jen jednu, ale zato velikou a tou je celková délka, i když i toto se dá překousnout, neboť i v této hře lze zakysnout. Celá děj hry se totiž odehrává pouze ve třech lokacích, a pokud nedisponujete svým IQ ve výši tykve, skutečně vám hra na delší dobu rozhodně nevydrží, což je skutečně obrovská škoda. Domnívám se totiž, že z tohoto hlediska, jinak vskutku nápadití autoři, tuto hru hodně podcenili, ba dokonce odflákli.

. Zřejmě se mezi vámi najdou i tací, kterým tato vada „na kráse“, tedy její malá délka, zase tak moc vadit nebude, dokonce budou tuto její vlastnost považovat za přínos, zvláště pak pro ty, kteří u jedné hry nadlouho nevydrží. Nakonec se musím přiznat i sama já k tomu, že při prvním hraní jsem tak trošku i s touto hrou potrápila, na druhé straně, když jsem ji přehrávala pro vychutnání podruhé, stačilo mi na její dohrání skutečně pouhých pět minut. Kromě již zmíněného, skutečně nevídaného ztvárnění hry, vás jistě pobaví, pokud ovšem jste alespoň trochu zběhlí v angličtině, dialogy obou bratrů, jsou skutečně vtipné a brilantní, zkrátka k popukání. Drzému Malovi skutečně dominuje natvrdlý Bo a jeho „hlášky jsou vskutku vybroušené.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)