HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Mario The Mathematician - zábavné počty (free hra)

Mario The Mathematician - zábavné počtyMario The Mathematician - zábavné počtyMario The Mathematician - zábavné počtyMario The Mathematician - zábavné počty

Pokud máte rádi matematiku, lépe a přesně řečeno počty a patříte do kategorie žáčků základní školy, naskýtá se vám tady zcela jedinečná příležitost si ověřit vaše početní kvality, rychlost počítání a jeho přesnost, navíc si můžete počty dokonale a to velice zábavnou formou, procvičit a v rychlém a přesném počítání se zdokonalit, což samo o sobě již rozhodně stojí zato. Maria jistě velice dobře znáte z mnoha her, kde jako instalatér, likvidující své nepřátele jeho odvážnými skoky na jejich hlavy, získal celosvětovou popularitu. V dnešní hře však půjde o docela jiného, žádní nepřátelé se nekonají, Mario nemusí nikoho likvidovat, vše záleží jen na tom, jak rychle a správně umíte počítat vy samotní. Pokud s Mariem vyskočíte na bílou hvězdičku v zeleném poli, nabídne se vám početní příklad a jeho výsledek v několika variantách.

Statut: freeware

Typ: logické

Velikost: 2029 KB

Výrobce: Hello  Web

Zobrazení celkem: 2580

Zobrazení tento měsíc: 2111

Hodnocení oblíbenosti (615x):

0%   25%   50%   75%   100%  
65%

Řekněte mi sami, který znalec a milovník freeware a online by neznal tolik oblíbenou postavičku instalatéra jménem Mario, snad zmíněné hry, ve kterých je vždy ústřední postavou, se počítají na desítky, ne-li na stovky. Tento sympatický chlapík, vždy naprosto neozbrojený, dokáže likvidovat své nepřátele virtuosními skoky přímo za jejich krk, skákat a přeskakovat propasti, vyhýbat se nástrahám a tak vždy dojít bezpečně do vytčeného cíle. Snad jen naprostým ignorantům tohoto herního žánru, nebo pouhým začátečníkům v oblasti online, či freeware bych musela představovat notoricky známou postavičku instalatéra Maria, která je schopna provádět až téměř neuvěřitelné kousky.

Tentokráte ale půjde o naprosto něco jiného, než jste od Maria zvyklí. Jak už vyplývá z popisku k této dnešní hře, budete muset s Mariem počítat. Sice by mohlo ledakomu připadat, že instalatér nemůže rozhodně patřit mezi ty nejsilnější matematiky, Mario vám pod vaším dokonalým vedením velice snadno dokáže pravý opak. Velice zábavnou formou naučí všechny hráče základním matematickým úkonům, jež vyžadují znalost sečítání, odčítání a násobení, lépe řečeno, prověří vaše znalosti základních početních úkonů, tedy nejen správnost nabízených výsledků, ale také rychlost vašich výpočtů. Princip hry je zcela jednoduchý, ale přesto dobře zpracovaný. Spočívá vlastně v soubojích jeden na jednoho, jež probíhá v jednotlivých poschodích. Obrazovka je tedy rozdělena do dvou částí, kde v horní se pohybujete vám známý instalatér, zatímco jen stěna vás dělí od zlé bestie, promenádující se dole.

Vaším úkolem bude tudíž vyskočit do jedné ze čtyř bílých hvězdiček v zelených políčcích, které jsou umístěny v horní části lokace. Z těchto však tentokrát nic nevypadne, ale místo toho se vaše pohyby zastaví a nahoře se objeví zpočátku jednoduchý, později i stále obtížnější početní příklad. Po prvotním jednoduchém sčítání pak bude následovat odečítání, násobení, vše se bude opakovat, ale se zvyšující se obtížností. Vyřešením jediného příkladu ale vše nekončí, a jestliže chcete skolit pod vámi se nacházející bestii, budete muset správně určit tak pět příkladů po sobě a to v pevně daném časovém limitu. Jestliže vám ale rychlé počítání zase tak moc nejde, nemusíte zplakat nad výdělkem, neboť stačí jen trpělivost a správné načasování. Za pomocí myši je totiž nutné určit jediný správný výsledek přesně ve chvíli, kdy se bestie nachází přímo pod úrovní hvězdičky, které jste se dotknuli. Při označení správného výsledku dojde k vyslání bomby právě z místa hvězdičky, která proletí až do spodního patra. Pokud jste tedy vše dobře načasovali, zasáhne to bestii, která potom po několika trefách zahyne a je nahrazena jinou, zároveň tak dojde i k výměně početních úkonů.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)