HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Chance of the dead – šance pro mrtvou (free hra)

Chance of the dead – šance pro mrtvou   Chance of the dead – šance pro mrtvou   Chance of the dead – šance pro mrtvou   Chance of the dead – šance pro mrtvou

Rozhodně ne každému se vyplní za jeho života jeho veliká touha, nebo přání a zemře, aniž by svých plánů dosáhl. Po smrti je již potom pozdě, ale v dnešní hře tomu tak není. Hlavní hrdinka této opravdu vydařené adventury, jménem Janet Burdie, totiž dostala možnost si svůj životní cíl splnit, i když tento byl velice banální, chce totiž dokázat, že umí upéci dobrý koláč. Jistě uznáte, že je to přání podivné a tak trochu přízemní, ale touha je to veliká, takže bude záležet pouze na vás, zda svého cíle dosáhne, nebo jestli její snažení skončí naprostým fiaskem. Humor, který je naprosto očividně zřejmý již od samého počátku hraní, herní grafické zpracování a veselá hudba, která vám vyhrává do kroku, to vše dává dohromady příjemnou, odpočinkovou a chytlavou adventuru, která vás asi tak zhruba na hodinku, pobaví.

Statut: freeware

Typ: adventury

Velikost: 1985 KB

Výrobce: Björn 'Ghost' Ludwig  Web

Zobrazení celkem: 2103

Zobrazení tento měsíc: 1629

Hodnocení oblíbenosti (540x):

0%   25%   50%   75%   100%  
66%

Snad opravdu každý z nás má nějaký ten sen, kterého chce za života dosáhnout, avšak jen málokterým se ho skutečně podaří dosáhnout. Ti neúspěšní totiž buďto postrádají štěstí, nebo v jejich životech nastane zlom, který jejich životní plány docela zhatí. Jak vám ale dokáže dnešní adventura „Chance Of The Dead“, překazit vaše snění a veliké plány, však může zmařit i nečekaná náhlá smrt. Hra je jednou ze soutěžních her, jejichž téma bylo vypsáno v soutěži „Second Chance“, což přeloženo do naší mateřštiny znamená „Druhá šance“. Pokud byste tedy přeložili do češtiny i název dnešní adventury, potom by to znělo něco jako „Šance pro mrtvou“, což sice zní skutečně prapodivně, skoro hrozivě, ale ve skutečnosti tomu tak není.

Pokud byste se tedy domnívali, že Janet Burdie je krvelačná Zombie, pak na to rychle zapomeňte, nic takového se nekoná, i když tak na prví pohled vyhlíží. Janet Burdie je totiž tak trochu podivná, až extrémní, nebo dokonce exotická blondýnka, jejímž přáním je velice prozaická touha, dokázat vyrobit a upéci koláč, jaký svět doposud ještě nespatřil a který by nejen obstál, ale dokonce vyhrál první cenu v „Koláčové soutěži“. Za účelem splnění tohoto jejího velikého přání je tedy po smrti znovu přivedena k životu, čímž samozřejmě, že pod vaším vedením, dostala znovu šanci svoji touhu zrealizovat. Janet totiž měla krátce před tragickou smrtí cíl ohromit její okolí výtečnou chutí vlastnoručně vytvořeného koláče, jenže uskutečnit je jí už nebylo osudem umožněno. Janet není žádná exotická dívka, natož sexbomba, přesto věřím, že si svojí urputností a odhodlaností, získá vaše sympatie.

Adventura vám vydrží zhruba tak na hraní v délce jedné hodiny, se vyznačuje délkou něco přes hodinu, v níž nabídne kupu vtipných hlášek a dialogů s nádechem černého humoru. Svým herním stylem se hra řadí mezi „old-school“ remake, jedná se tedy o známý styl „point and click“ adventure. „Chance of the dead“ byla vyrobena ve známém a populárním kolektivu „Adventure Game Studio“, které je známo tím, že ulehčuje práci všem, především pak ryze amatérským tvůrcům adventur, aby snadněji zrealizovali svoje vlastní představy. Jedním z nich je tedy i dnešní autor hry, tvořící své hry pod alias Ghost, který dokázal ze čtyř oblastí vytvořit zhruba asi tak hodinovou záležitost, která dokáže pobavit, zaměstnat vaši hlavu nadprůměrnými hádankami a dokonce si ze záležitosti odnést i příjemný pocit z pobavení. Pokud tedy hledáte hezkou, vtipnou, napínavou a zajímavou adventuru pro studený podzimní den, potom vám „Chance Of The Dead“ se vší určitostí doslova padne do oka.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)