HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Get Bin Laden - konec Usáma Ládina (free hra)

Get Bin Laden - konec Usáma Ládina  Get Bin Laden - konec Usáma Ládina  Get Bin Laden - konec Usáma Ládina  Get Bin Laden - konec Usáma Ládina

Jistě dobře znáte Usáma bin Ládina, který byl vůdcem teroristické organizace Al-Káida a dlouhou dobu nejhledanějším teroristou světa, a který neblaze" proslul" zejména jako hlavní mozek teroristického útoku na Světové obchodní centrum 11. září 2001. Po necelých deseti letech od počátku honby za jeho hlavou oznámily americké úřady 2. května 2011, že Usáma bin Ládin byl zabit speciálním komandem v Pákistánu. Usáma bin Ládin se v roce 1979 zapojil do boje proti sovětské invazi v Afghánistánu a bojovníky, mudžáhidy, výrazně finančně podporoval. Po stažení Sovětů z Afghánistánu se vrátil do Saúdské Arábie, kde vznikla Al-Káida. Tato měla sloužit jako organizace pomáhající veteránům afghánské války. Právě jeho pobyt v Afghánistánu po 11. září 2001 se stal příčinou americké invaze do Afghánistánu.

Statut: freeware

Typ: akční

Velikost: 4229 KB

Výrobce: Attic Games  Web

Zobrazení celkem: 2885

Zobrazení tento měsíc: 2336

Hodnocení oblíbenosti (642x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Dle zpráv z amerických sdělovacích prostředků, byl tedy tento terorista speciálním komandem zlikvidován, což velice spontánně oslavili všichni Američané společně s ostatními národy světa, kterým byl tento, ničeho se neštítící zločinec, trnem v oku a na jehož rukou lpěla krev tisíců nevinných lidských obětí, ze všech koutů světa. Vám, tedy hráčům freeware her se tady ale naskýtá možnost si celou akci k likvidaci Usáma ben Ládina zopakovat, ovšem ne jako členové speciálního komanda, ale jako osamělí hrdinové, kteří se budou moci spoléhat jen sami na sebe a na své, či nalezené zbraně a munici. Pokud se tedy cítíte být dostatečně silní a odvážní, nebojíte se o svůj život a spousty teroristových nohsledů, kteří jej hlídají za zamčenými dveřmi jeho bunkru, vydejte se tedy do boje s přesilou, abyste nakonec tohoto padoucha zlikvidovali i vy sami.

Základním znakem je „Get Bin Laden“ trojrozměrná střílečka z pohledu první osoby. Hra obsahuje jedinou misi uvnitř jeskynního komplexu se spletitými chodbami, několik desítek nesmiřitelných nepřátel, oděných do tradičních arabských hábitů a několik zbraní, určených k jejich likvidaci. Jedinou zápletkou ve hře jsou téměř na samém konci zamčené dveře, za nimiž se skrývají poslední Ládinovi ochránci a sám proslulý terorista, kterého, abyste hru zdárně zakončili, musíte také zlikvidovat. Je tedy zřejmé, že ve spleti chodeb musíte tento klíč, mimo doplňování munice a zdraví, rovněž nalézt, jen tak se totiž dostanete do posledního útočiště a skrýše samotného Usama Ladina, což zase není tak úkol těžký, nebo nesplnitelný. Stačí totiž prolézt všechny podzemní chodby a určitě na něj narazíte, poté už máte napůl vyhráno, jen ještě nalézt klíči odpovídající dveře a za nimi Usama Ladina zlikvidovat.

Vcelku poměrně známý autor freeware Rod Fisher, tvořící své hry pod stránkami „Attic Gamez“, zůstal věrný své pověsti. Grafické trojrozměrné nástroje totiž, dá se skutečně říci, že soustavně, využívá ke tvorbě menších, na příběhy doplňované, mnohdy i z reálného života odkoukané hry, které lze ve většině případů sice dohrát za několik málo minut, je to ale vcelku solidní, až parádní zážitek. Tentokrát se v roli vojáka americké armády ocitnete v podzemních, jeskynních chodbách, v nichž se nachází spousta kobek, nepřátel i cenných předmětů, včetně zdraví a munice, a kde se na samém konci skrývá nejhledanější terorista světa Usama Ladin a postavíte se proti desítkám jeho muslimských, jej ochraňujících, ke všemu odhodlaným a za svého vůdce ochotných položit i vlastní život, fanatiků. Těch je hned několik druhů, které se od sebe liší rychlostí i zbraněmi, které zrovna svírají, mají pak také velice nepříjemné způsoby, tedy číhat za rohy a dveřmi, což v kombinaci s pomalejším pohybem vaší postavy, činí celou hru poměrně dosti obtížnou. Grafické zpracování je vskutku zdařilé, snad by neuškodilo přidat některé podrobnější detaily ke zpestření hry, postavy nepřátel jsou skutečně bezvadné. Jednu radu vám nakonec přece dám, nesmíte zůstat bez munice, jinak se stanete živým terčem pro prvního muslima a jste vzhůru bradou, začít pak byste museli znovu a pěkně od samého začátku.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)