HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Bunny Blaster – rozmnožte králíky zbraní (free hra)

Bunny Blaster – rozmnožte králíky zbraníBunny Blaster – rozmnožte králíky zbraníBunny Blaster – rozmnožte králíky zbraníBunny Blaster – rozmnožte králíky zbraní

Skutečně zcela kromobyčejný a naprosto netradiční způsob rozmnožování milých králíčků, si v dnešní hře zvolil známý portál „Experimental Gameplay“. K dispozici dostanete celkem čtyři zbraně a vaším úkolem je rozstřelovat dole pod vámi králíčky a tak způsobovat jejich stálé rozmnožování, skutečně působivé, ale rozhodně nevídaně neobvyklé. Musím vám ale důrazně připomenout, že něco podobného ve skutečném reálném životě není možné, takže ať vás to ani na chviličku nenapadne vyzkoušet, povoleno to máte v každém případě pouze v této hře. Hra se vyznačuje poměrně značnou mírou originality, přičemž ačkoliv základní myšlenka je vlastně naprosto jednoduchá, neboť budete střílet do králíků. K tomu se ale váže předchozí varování, nebudete je střelbou likvidovat, ale naopak rozmnožovat je dále až na celou tisícovku.

Statut: freeware

Typ: akční

Velikost: 4850 KB

Výrobce: Shalin Shodhan  Web

Zobrazení celkem: 2491

Zobrazení tento měsíc: 2152

Hodnocení oblíbenosti (626x):

0%   25%   50%   75%   100%  
61%

V této hře to tedy je vše tak říkajíc jakoby „postaveno na hlavu“, neboť se odehrává něco, co se nejen příčí zdravému rozumu, ale neodpovídá to už vůbec realitě. Mnohokrát jsem již tvrdila, že autorům freeware a online her je dovoleno všechno a tato dnešní hra toto moje tvrzení jenom dokazuje. Budete tedy střílet do králíků a vaším úkolem je jich vytvořit co nejvíce, abyste však dokázali vaše umění, je nutné jich vytvořit alespoň tisícovku. Aby se hra nestala brzy příliš nudnou, připravili si pro vás autoři hned čtyři druhy zbraní, které do začátku dostanete se základním počtem střel, které budou postupně přibývat. Nejvíce střel má základní pistole, které snad ani nelze pořádně vystřílet celý její zásobník, mnohem zajímavěji, ale hlavě rychleji vám půjde množení hlodavců s jednou z dalších zbraní.

Ty totiž vystřelují více projektilů naráz, v případě druhé to jsou tři, další zbraň vystřeluje až pět střel naráz, což ale na druhé straně také více a rychleji vyprazdňuje váš zásobník. Tou nejsilnější je zbraň skrývající se pod klávesou čtyři a také do ní většinou máte nejméně munice, jde prakticky o jakýsi vrhač bomb, které v podobě velikých koulí zapadnou do již vámi rozmnoženého houfu králíků, propadnou se až úplně dospodu a pak způsobí mohutnou explozi, což má za následek narůst velkého množství nových bílých hlodavců. Zbraně spouštíte a vybíráte na numerické klávesnici, na počátku zvolte klávesu 1, a jakmile vyprázdníte zásobník, volte klávesu 2, postupně pak 3 a naposledy klávesu 4. Můžete pokus mnohdy i zopakovat, může se stát, že vám do zbraní přibudou nové střely a budete moci ještě chvíli v rozmnožování králíčků pokračovat.

Hra končí tedy tehdy, jakmile vám dojde veškerá munice ve všech vašich zbraní, přičemž se vám poté objeví tabulka, kolik králíků jste rozmnožili, jak dlouho vám to trvalo a kolik střel a z jakých zbraní jste k tomu spotřebovali. Na hře „Bunny Blaster“ musím vyzdvihnout i originalitu v jejím zpracování. Velice zajímavá je obrovská zbraň, která je v porovnání s okolím skutečně ohromná, dá se říci, že „přerostlá“. Jako přínos je zapotřebí pochválit postupně se oddalující pohled na prostředí, čímž stále lépe na narůstající houfec králíku, stále lépe vidíte. Mínusů bych však hře přisoudila mnohem více, hra se ráda kousne, takže i když rozmnožíte králíky na minimálně stanovený počet, závěrečná tabulka vám nenaskočí. Za druhé je hra sama o sobě až příliš jednoduchá, chybělo mi i průběžné informování o stávajícím počtu králíků, což by mohlo zvýšit u hráčů i jejich motivaci k dalšímu hraní. Závěrem pak musím říci, že hra až příliš zavání stereotypem, takže hrozí, že se vám brzy omrzí. Je ale pravda, že přece jen jakousi motivaci přece jen máte, snažit se dosahovat stále většího konečného počtu králíků.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)