HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Guns and Spurs – na divokém západě (free hra)

Guns and Spurs – na divokém západěGuns and Spurs – na divokém západěGuns and Spurs – na divokém západěGuns and Spurs – na divokém západě

Jedná se o velice vydařenou akční „střílečku“, jejíž příběh je zasazen do „Divokého západu“. Jde tedy o western, ve kterém se ujmete role pistolníka a vydáte se na pouť divokou krajinou, neboť důvod vašeho putování je zcela zřejmý, hodláte totiž pomstít smrt vaší ženy. Toulat se můžete jak se vám zachce, v duchu známého rčení, že „všechny cesty vedou do Říma“, můžete jezdit na koni, nebo chodit pěšky „po svých“, zúčastníte se mnoha přestřelek s podivnými a krutými desperáty, dokonce si budete moci v salónu zahrát i karty, zkrátka a dobře čeká na vás spousta úžasných dobrodružství. Hra dokazuje skutečnost, že téma o divokém západě je stále obdivované, zkrátka westerny, ať už ve hrách, či v knihách, jsou stále v oblibě. Osedlejte si tedy vašeho koně, připravte si kolty a vydejte se na dobrodružnou, nebezpečnou pouť.

Statut: freeware

Typ: akční

Velikost: 17150 KB

Výrobce: Sakis25  Web

Zobrazení celkem: 3702

Zobrazení tento měsíc: 2939

Hodnocení oblíbenosti (700x):

0%   25%   50%   75%   100%  
68%

Po naštěstí již zaniklých časech, kdy jsme se opičili po ruských soudruzích, nastala doba, kdy se naše pozornost a obdiv obrátili na západ, čiší to dnes u nás obdivem k západnímu světu, zejména k Americe a především k USA. Doslova tedy holdujeme „Amerikanismu“, po dlouhých dobách „Rusismu“ se však není čemu divit. Ostatně Divoký západ byl i v těch neveselých minulých dobách předmětem naší mládeže, ne nadarmo se přece tvrdí, že „zakázané ovoce nejvíce chutná“. Hra je zpracována ve velice zdařilé 3D grafice, je tedy trojrozměrná, což ji rozhodně činí ještě mnohem přitažlivější. Nápad a výtvor poměrně vám již hodně známého autora, jehož dílka jsme vám v minulosti již rovněž nabídli, tedy rozhodně zaujme vaši pozornost a pobaví vás, ostatně jako všechny známé westernové střílečky.

Hra má sice poněkud složitější a komplikovanější ovládání, ale na to si brzy sami zvyknete. Klávesy W S A D slouží pro pohyb, klávesa E podporuje zrychlení, klávesou F nasedáte na koně, nebo z něj sesedáte, myší ovládáte střelbu a míření a to levým i pravým tlačítkem, změnu zbraně potom provádíte kolečkem myši. Jak už to v době Divokého západu bylo, šlo vždy hlavně o peníze a o zlato, tentokráte však půjde a z očí hlavního hrdiny o spravedlivou pomstu. Jenže vždy je tu nějaké to známé ale, cestou totiž narazíte na staré známé, kteří se vás budou snažit zamordovat, narazíte i na zuřivého býka, Indiány a dojde i k honičkám, ve kterých hra vám nabízí akci, plnou kouřících a štěkajících zbraní a zasazená do prostředí Divokého západu, budete muset dokázat vaši odvahu a rychlost vašich nízko zavěšených koltů a jiných zbraní, prostě se jedná o vydařený western, jak se sluší a patří.

Grafické zpracování se skutečně vydařilo a je doslova hodně pestrobarevné, takže je opravdu na co koukat, přičemž nechybí ani zvukový doprovod a pro divoký západ tolik typická country hudba. „Guns and Spurs“ je tudíž velice příjemným a milým zpestřením akční scény, protože westernové prostředí vám zase tak často nenabízíme, navíc přes nějaké ty zcela zanedbatelné chybičky se hraje vcelku dobře. K dispozici jsou samozřejmě deatmatche, přičemž jde o vydařenou akční hru z prostředí Divokého západu, což je prostě argument k zahrání již sám o sobě. Kdo tudíž máte rádi western, nebo remaky starých her z prostředí Divokého západu, pak neváhejte a stahujte, ale hlavně hrajte.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)