HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

It Belongs in an Ancient Ruin – ruiny (free hra)

It Belongs in an Ancient Ruin – ruiny   It Belongs in an Ancient Ruin – ruiny   It Belongs in an Ancient Ruin – ruiny   It Belongs in an Ancient Ruin – ruiny

Jedním z velice z velice atraktivních, dobrodružných a mnohdy i nebezpečných zaměstnání, je bezesporu i archeologie. Pro mnohé archeology se tato práce stala dokonce i celoživotním koníčkem, přestože při ní na tyto zapálené odborníky mnohdy čeká i smrt. Při jejich práci, většinou v podzemí a starých chodbách v ruinách totiž na ně čekají různé, mnohdy i smrtelné nástrahy v podobě různých pastí a pastiček, hrozí zbourání klenby, přesto radost z každého jimi nalezeného starověkého střepu je pro ně adrenalinovou odměnou, takže neexistuje žádná překážka, která by je dokázala v jejich práci zastavit. Jsou to zkrátka ve své podstatě dobrodruhové, jejichž záměry a úmysly nejsou vždy jenom vědeckého zájmu, někteří, ti hodně vykutálení se stávají potom zloději zmíněných památek, aby se sami obohatili prodejem památek.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 3754 KB

Výrobce: DigiPen Institute of Technolog  Web

Zobrazení celkem: 1924

Zobrazení tento měsíc: 1539

Hodnocení oblíbenosti (504x):

0%   25%   50%   75%   100%  
67%

Hlavní hrdina hry jménem Pennsylvania Smith, který vám rozhodně připomene proslulého Indiana Jonese a se kterým se v této hře ztotožníte, patří tedy k té druhé skupině archeologů, jejichž úmysly nejsou tak čisté, chce se prostě obohatit a neštítí se tedy tajně dostat do starých ruin, aby tam hledal a samozřejmě i nalezl, starověké památky a relikvie, které by potom rád zpeněžil jejich prodejem na černém trhu bohatým zájemcům a sběratelům, kteří se o původ těchto starožitností vůbec nezajímají. Takže se vypravíte tejně do podzemí, shodou okolností jde o prostory pod Museem, kde by nikdo takové poklady nehledal a čeká na vás dobrodružná cesta, plná nástrah a pastí, takže vám neustále půjde o život. Jedním z těch nejhorších hrozeb je lávová kotlina, tak mi napadlo, kdo asi rozhodl stavět Museum nad lávovým polem?

„It Belongs in an Ancient Ruin“ je ve své postatě hopsací skákačkou, tedy akční arkádou, ale nečekejte, že budete ozbrojeni. Vašimi „zbraněmi“ jsou totiž jen váš důvtip a odvaha, také ovšem chytrost a mazanost. Je důležité a k vašemu přežití zcela nezbytné, dodržovat starou známou zásadu, „vidět a zůstat neviděn“, což samozřejmě v tak ostře střežených budovách nebude nic jednoduchého. Strážci se promenádují chodbami a střeží každý pohyb ostřížím zrakem, dokonce si svítí i baterkami, doslova na každém kroku střeží objekty automatické bezpečnostní kamery. Pokud se tedy necháte zachytit některým z těchto bezpečnostních zařízení, vyřítí se na vás houfec vraždících, krvelačných bestií a vám už nepomůže ani „svěcená“, rozloučíte se s životem. Do podzemí se tedy musíte dostat přes zmíněné Museum, kdy po skončení této super tajné části, se konečně ocitnete v podzemí, plném pokladů, ale i mumií.

Abyste tedy nebyli rychle polapeni, tedy odhaleni a zlikvidováni, budete se muset již od samého začátky v samotném Museu, pohybovat zcela tiše a nenápadně, skrývat se před strážci v různých vázách a květináčích, později potom používat háky a skoby na zdech a stropech, zkrátka řečeno využívat veškeré prostředky k tomu, abyste nepozorovaně prošli až k artefaktu, tím ovšem vše ani zdaleka nekončí, neboť při vašem návratu nastanou další potíže a problémy. Čekají totiž na vás další lávové kotliny, oživlé mumie, takže lopotit a vyhýbat se smrti, to bude opět váš prioritní úkol. Hra „Belongs in an Ancient Ruin“ vás však zaujme nejen výtečnou hratelností, ale i grafikou a ozvučením, škoda jen, že „běží“ v poměrně malém rozlišení. Přesto je nutné studenty z herní Univerzity DigiPen pochválit za neotřelý a napínavý příběh, který vás, ostatně jako i technické zpracování, skutečně zaujme.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)