HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Warped Times – hledání magického kamene (free hra)

Warped Times – hledání magického kamene Warped Times – hledání magického kamene Warped Times – hledání magického kamene Warped Times – hledání magického kamene

Je tomu už něco přes jeden rok, kdy jsme vám nabídli druhý díl této vskutku jedinečné hry. Pokud tedy chcete vědět, jak to všechno začalo, stáhněte si a spusťte si první díl „Warped Time“, kde se ale na rozdíl od druhého dílu, jedná spíše o hru logickou, kombinovanou ale opět s arkádou. Znamená to tedy, že nebudete jen hopsat a skákat, ale budete muset při hraní a to velice často, zapojit do řešení i vlastní mozkové závity, jinak se do dalších lokací nedostanete. Každý level má svoje dvě vlastní verze, taktéž i dva světy, mezi kterými se můžete libovolně přepínat. Cílem každého levelu je pokaždé spojit části každého magického kamene, obvykle se tyto nacházejí každá v jiném světě, přičemž k přenášení do opačného světa vám poslouží teleporty. I zde dochází ke katastrofě, kdy zachránit svět můžete jenom vy.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 7169 KB

Výrobce: Satik64  Web

Zobrazení celkem: 2910

Zobrazení tento měsíc: 2555

Hodnocení oblíbenosti (984x):

0%   25%   50%   75%   100%  
62%

Veškerý život na neznámé, poněkud zapadlé planetce, zde řídil magický kámen, který jednoho dne ukradl šílený doktor Statik a začal s ním činit velice nebezpečné pokusy, aby se jej nakonec pokusil zcela zlikvidovat. Tento pitomý doktor byl natolik šílený, že se mu to skutečně nakonec podařilo, čímž ale odsoudil tímto zvrhlým činem veškerý život na planetě k totální zkáze. Aby toho všeho ještě nebylo dost, tak se mu navíc podařilo oddělit od sebe čas i prostor a tímto způsobem vytvořit dva rozdílné časoprostory. I když to vše vypadalo tak, že jsou všichni mrtví, přece jen jeden tvor zkázu přežil a v jeho roli se samozřejmě ocitnete vy samotní. Hra vyhlíží jako prostá „plošinovka“, vy se v každém levelu budete snažit složit jednotlivé úlomky magického kamene, což je pouze jediná šance, jak znovu oživit planetu a navrátit život mrtvým.

Jak jsem již naznačila výše, hra „Warped Times“ však do její hratelnosti přiřazuje prvky logiky, každý úlomek kamene totiž najdete v jiném časoprostoru, mezi kterým se musíte přepínat, abyste vždy dva kousky magického kamene spojili, přičemž musíte vždy najít teleport, což mnohdy není vůbec jednoduché. Jednotlivé časoprostory se od sebe navíc ve své podstatě hodně odlišují, přičemž ve velké většině se jedná o druhou, pouze a jen převrácenou část dané lokace. Nástrah, které na vaší pouti na vás číhají, je skutečně celá řada, seznámíte se s ohněm, již tradičními kůly, či ostrými hroty, nebo dokonce se Zombiemi, velikým překvapením pro vás zřejmě bude akční spínač, sloužící k převracení gravitace. Samotná herní obtížnost je nastavena poměrně, až zbytečně hodně vysoko, přičemž veškeré vaše počínání tkví v tom, dokutálet úlomek kamene k teleportu, což nebude někdy jednoduché díky skutečnosti neodpovídajícím fyzickým zákonům.

Jde tedy o klasickou hopsačku s velmi jednoduchou pixelovou grafikou s přidanými, hru vylepšujícími logickými prvky, přičemž cílem hry je ve více než šestnácti různých levelech pospojovat vždy dva kusy magického kamene. Může se to jevit jako velice snadné a jednoduché, kdyby se ale každý kus magického kamene nenacházel v jiném světě a časovém prostoru. Jediné spojení mezi dvěma na první pohled stejnými, ale přesto velice odlišnými levely jsou teleporty, které vám umožňují spojit magický kámen a přenést jej do druhého světa a spojit tak oba dohromady v jeden celek. „Warped Time“ se tedy chlubí roztomilou pixelovou grafikou, která mohla sice být podrobnější, ale svůj účel beze zbytku plní. Jedná se tedy skutečně o vydařené dílko, které je navíc zpracováno v našem rodném jazyce, tedy v češtině, což jistě rovněž mnohé z vás potěší stejně tak, jako vkusně a s citem vybraná doprovodná hudba.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)