HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Bike Flyter – moucha na silnici (free hra)

Bike Flyter – moucha na silniciBike Flyter – moucha na silniciBike Flyter – moucha na silniciBike Flyter – moucha na silnici

Ocitnete se v roli skutečně velice přerostlé mouchy a poletíte po silnici automaticky vpřed vskutku poměrně velikou rychlostí, přitom se proti vám řítí rovněž velice rychle, různí motocyklisté, kterými se nesmíte nechat srazit. To ale není všechno, krom toho vám občas z hlavy spadne přilba, zatočí se vám z té vaší rychlosti hlava, dokonce se vám sem tam i natrhnou vaše kaťata, budete se ohlížet zpět, zkrátka na vás čeká mnoho nepříjemností, se kterými je při letu nutno počítat a brát je v úvahu. „Freeware BikeFlyter“ je tedy trojrozměrnou hrou, která se autorům vydařila, je originální a nápaditá a rozhodně za zahrání stojí. Čím větší rychlostí okolo motorkářů prolétáte, tím více bodů získáváte. Pokud ovšem nestačíte motorkáři zavčas uhnout, přijdete poté o jeden ze sedmi, vám na počátku hry přidělených životů.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 3887 KB

Výrobce: Biker Club   Web

Zobrazení celkem: 3472

Zobrazení tento měsíc: 2902

Hodnocení oblíbenosti (739x):

0%   25%   50%   75%   100%  
65%

Hra „BikeFlyter“ je tudíž skutečně hrou s velice originální myšlenkou, přičemž, jak vás to už napadlo samotné, jedná se o reklamní hru firmy ARAL, jejíž čerpací benzínové stanice se nacházejí po celém světě a vyznačují se kvalitními palivy, oleji a jinými motoristickými potřebami. Jak už jsem se tedy zmínila, ocitáte se v roli mouchy, zřejmě masařky, která letí nad silnicí a v protisměru jezdí motocyklisté, kteří pro svoji rychlost a bezohlednost, jsou velikým postrachem silnic, v našem případě i vaší mouchy. Vaším jediným, zato ale nesmírně důležitým úkolem je, nenechat se těmito piráty silnic srazit, prostě řečeno, musíte se jim včas vyhnout, což zase tak docela jednoduché není. Ve hře, ve které jde o získání co největšího počtu bodů, totiž hrají podstatnou roli dva atributy, již zmíněná nutnost vyhýbat se včas mačkářům a rychlost vašeho letu.

Čím rychleji kolem protijedoucím, včas se vyhýbajícím motorářům proletíte, tím větší je bodový zisk. Ukazatel vaší rychlosti máte vlevo nahoře na hrací ploše, uprostřed nahoře pak počet získaných bodů a vpravo nahoře počet vašich muších životů. K ovládání letu mouchy si vystačíte plně pouze s vaší počítačovou myší, jejím pohybem doprava, či doleva, podle situace na silnici, se vyhýbáte protijedoucím šílencům, jejím levým tlačítkem si navyšujete rychlost. Při srážce s motocyklistou samozřejmě rychlost prudce spadne a budete ji muset znovu nabírat, ale vězte, že při správném počínání ji můžete „vytáhnout“ až na maximum, to se potom bodíky jen sypou. Piráti na silničních motorkách jsou skutečně velmi agresívní, a tak nebude lehké se jim vyhýbat, přičemž budete potkávat řidiče „Harleyů“, ženy motoristky, civilisty a dokonce i zuřivě se řítící policisty.

Grafické zpracování hry je zejména vzhledem k její velikosti takřka přímo dokonalé, přičemž v této hře však nejde jenom o grafiku samotnou, dokonce ani o její detaily, ale o vskutku jedinečné rozpohybování, které vás po celou dobu hraní provází. Když se podíváte na mouchu, která se vztekle otáčí, ať už na vás, nebo na motorkáře, když narazí na sklo protijedoucího motocyklu, rozhodně se zasmějete. Vidíte-li, kterak tlustá, na první pohled se jevící jako neohrabaná masařka, provádí nejrůznější letové kreace, otočkami počínajíc a přemety končíc, budete se rozhodně dobře bavit. Ve chvíli, kdy mouše spadne její letecká helma a začnou jí plát ve větru vlasy, přičemž ona se bude snažit honem si helmu znovu nasadit, je možné, že vás to zaujme natolik, že vzápětí po nárazu přijdete o jeden život.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)