HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Alien Blood Bath – Alieni v krvavé lázni (free hra)

Alien Blood Bath – Alieni v krvavé lázniAlien Blood Bath – Alieni v krvavé lázniAlien Blood Bath – Alieni v krvavé lázniAlien Blood Bath – Alieni v krvavé lázni

Jedná se a zajímavou, docela originální akční arkádu, v níž je vaším úkolem zlikvidovat všechny vesmírné nepřátele, tedy spálit a vykoupat všudypřítomné Alieny v jejich vlastní krvi. Důležité v této hře je ale hlavně přežít, zbavit se v každém kole všech krvežíznivých nepřátel a dorazit až k červenému praporku, kde misi zakončíte a postupujete do další. Hra sice neobsahuje žádný příběh, ale to skutečně není na závadu, váš úkol je zcela jasný a přímočarý, likvidovat Alieny a postupovat stále vpřed. Vám svěřeného dobrodruha potom ovládáte pomocí šipek na numerické klávesnici, tedy klávesami 4, 6, 8 a 2, a také myší. Myší tedy zcela netradičně skáčete a střílíte (levé a pravé tlačítko myši), můžete si také vystřelit nahoru. Na likvidování nepřátel máte pouze jedinou zbraň, která má velice dobré parametry, plamenomet.

Statut: freeware

Typ: akční

Velikost: 391 KB

Výrobce: Matt Burkhart, Camile Dodson   Web

Zobrazení celkem: 2378

Zobrazení tento měsíc: 1927

Hodnocení oblíbenosti (605x):

0%   25%   50%   75%   100%  
67%

Jediné, před čím se tedy v každé lokaci musíte bránit, jsou ostré hroty, na které, pokud se na ně napíchnete, zemřete, a samozřejmě i jakési zelené bestie, tedy Alieni, kteří sem zřejmě přiletěli z dalekého Vesmíru. Tito sice nejsou nikterak odolní, o to více však jsou nebezpeční, stačí však na ně naštěstí jedna dávka z vašeho plamenometu a poroučejí se do věčných lovišť. Jejich nebezpečnost spočívá však v jejich obrovském množství, objevují se v celých houfech a mnohdy zcela nečekaně, takže buďte stále ve střehu. O to je to ale těžší, protože, když skáčete po bednách někam nahoru, a bestie začnou na vás doslova padat, tak máte veliké problémy a potíž, přijdete totiž rychle o jeden z šesti vám na počátku přidělených životů.

Když vám tedy dojdou všechny vaše životy, skončíte a hra vás doslova vyhodí zpět na vaši obrazovku, a můžete se pokoušet o štěstí znovu a to pěkně od samého začátku, žádné menu hry, nebo možnost ukládání a zpětného nahrávání hry, se totiž nekoná a ti může být pro mnoho z vás velice nepříjemné. Zatímco se zdoláváním různých překážek a přeskakováním rozhodně mnoho problémů mít nebudete, jelikož je stačí pouze přeskočit, s nepřáteli si toho rozhodně užijete mnohem více. Grafické zpracování misí je vskutku docela vydařené, nejdříve pobijete z plamenometu několik Alienů, přeskáčete po bednách nahoru, přeskočíte několik ostrých hrotů a za neustálé likvidace Alienů, postupujete vpřed až k červenému praporku, projdete jakýmsi teleportem a tak misi zakončíte.

Je rozhodně velice příjemné, že každá mise má svoji vlastní, vkusně vybranou doprovodnou hudbu, i když se nejedná o žádné originály, ale o „vykradené melodie“ z jiných podobných her, což se dá ale říci i o grafickém zpracování, autoři si v obou případech skutečně trvale „vypůjčovali“, kde a odkud mohli, což je zase moc nešlechtí. Zvukových efektů se ale ve hře nedočkáte, s tím si již autoři hry hlavu nelámali, popravdě řečeno, ani je ve hře postrádat opravdu nebudete. Mnohým z vás se určitě budou líbit kaluže krve, které z vás doslova „vyletí“ při střetu s některým nepřátelským mimozemšťanem. Efekty plamenů z vašeho plamenometu jsou skutečně velkolepé a uchvacující, pokud totiž vystřelíte směrem, kam máte namířeno, vychrlí se oblak vše spalujících plamenů, pakliže spálíte opět cokoliv, tak se znovu objeví další spousty krve, jedná se skutečně o obdivuhodný světelný efekt při požití plamenometu. Hra sama o sobě není vůbec špatná, výhrady ale můžete mít k její délce, obsahuje totiž pouhé tři mise a to je skutečně až příliš málo.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)