HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Kouzelné dárky – hledejte ten váš (free hra)

Kouzelné dárky – hledejte ten vášKouzelné dárky – hledejte ten vášKouzelné dárky – hledejte ten vášKouzelné dárky – hledejte ten váš

Čtyři hry v jedné, tak by se dal nazvat dnešní herní titul od českého autorského týmu „Špidla Data Processing“. Tento kolektiv je profesionálním týmem a jím vytvořené hry prodává, a to na dobírku, či přímou platbou přes kreditní kartu, přesto ale, i když zase ne tak často, někdy některou hru zřejmě z reklamních důvodů, přece jen uvolní, jako freeware. To je právě případ dnešní „freeverovky“ s názvem „Kouzelné dárky, kterou si tedy můžete stáhnout a zahrát. Pokud je nějaký žánr, o který je mezi hráči obrovský zájem, jsou to hry na téma „spoj tři stejné symboly“. U všech těchto „remake“ na toto téma, je základní herní princip stejný, jen se mění náměty takových her, jejich grafické zpracování a v neposlední řadě i přitažlivost, která je u této hry skutečně veliká, navíc je namluvená v našem rodném českém jazyce.

Statut: freeware

Typ: logické

Velikost: 6716 KB

Výrobce: Špidla Data Processing   Web

Zobrazení celkem: 3813

Zobrazení tento měsíc: 3169

Hodnocení oblíbenosti (701x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Prázdniny a dovolené nám již skončily, léto nám propršelo a jindy jsme se mohli doslova na Slunci upéci, nicméně čas běží dál a nikdo ho nezastaví, podzim máme na krku, a i když v dalekém, ale přece jenom už v dohledu, vidíme nejkrásnější svátky každého roku, tedy Vánoce. Pootočme tedy v kalendáři o několik stránek dopředu a společně s námi se podívejte na hru s Vánoční tématikou, která vám vůni Vánoc o hodně přiblíží. Jedná se o hru skutečně a doslova „vymakanou a precizní, navíc čtyři hry v jedné, to jsme tady ještě skutečně neměli. Světoznámý profesionální autorský kolektiv „Špidla Data Processing“ tady totiž skutečně zabodoval.

Hra „Kouzelné dárky“ jsou tudíž ve skutečnosti čtveřicí kouzelných her v jednom balíku. Všechny je spojuje jenom jeden námět a to ten, že symboly jsou provedeny ve vánočním duchu, takže budete spolupracovat s vánočními figurkami, cukrovím, ozdobami, či s vánočními stromečky. První herní mód s názvem Dobrodružství vám bude zřejmě nejznámější, neboť obsahuje čtyřicet různých levelů, přes které se musíte doslova prokousávat postupně a v nichž budete spojovat k sobě vždy minimálně tři stejné vánoční symboly, přičemž v každém kolem bude vaším nepřítelem ubíhající časový limit. Tímto jeho pravým opakem je hra Odpočinek, kde žádný časový limit nemáte a musíte v každém kole dosáhnout jen předem určený počet bodů. Posledním módem je potom hra Skládačka, v níž musíte poskládat stejné symboly tak, aby vám všechny zmizely z hrací plochy, a tady již budete muset hodně přemýšlet.

Po stránce grafické hra patří skutečně k těm nejlepším, ale zároveň je i velice zábavná a chytlavá. Nejvíc je rozdíl vidět na poměrně větším počtu animací, takže vám hraní bude připadat hodně chytlavé. Za veliký úspěch autorů považuji i její ozvučení, včetně doprovodné hudby, i když nějaká ta vánoční koleda navíc, by hře jenom prospěla. Hratelnost a ovladatelnost hry jsou na přiměřené úrovni, snad u některých módů vás nepotěší větší herní obtížnost, ale i ta se dá poměrně lehce zvládnout, přinejhorším si nějaké to kolo zopakujete. Jako celek lze tudíž hru hodnotit jako vydařenoum zábavnou, až chytlavou, takže vám ji mohu z celého srdce jenom dooručit, alespoň tak na vás v předstihu dýchne to „podivné kouzlo Vánoc“.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)