HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Machine World – strojový svět (free hra)

Machine World – strojový světMachine World – strojový světMachine World – strojový světMachine World – strojový svět

Dnešní skvěle zpracovaná dvojrozměrná akční arkáda, viděná z bočního pohledu, s přiléhavým a výstižným názvem „Machine World“, je zcela dokonalou ukázkou remake herních principů, které jste si mohli vyzkoušet již v mnoha jí podobných hrách. Stejně tak, jako v podobných akčních mutací, i tady budete mít co dočinění se střeleckou, hopsací akcí. Pozoruhodné vznášedlo letí několik metrů nad zemí, vy skoro nikdy nesmíte sundávat prst z pouště vašich zbraní, a na horizontu se zcela překvapivě a nečekaně objevuje jeden houfec nebezpečných nepřátel za druhým, které mnohdy ani nestačíte likvidovat, ostatně to vždy ani není bezpodmínečně nutné, od některých lze totiž velice šikovně utéci a zanechat je za sebou. Časem seberete bonusy, vesměs pouze nové zbraně, dorazíte do cíle a postoupíte do další lokace.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 14960 KB

Výrobce: Amon26   Web

Zobrazení celkem: 2182

Zobrazení tento měsíc: 1727

Hodnocení oblíbenosti (537x):

0%   25%   50%   75%   100%  
67%

Principy hry, včetně různých nepřátel se nemění, naštěstí se ale s přechodem do dalších kol, mění alespoň jejich vhled, ale skutečně nic víc. Je to ovšem štěstím jak pro autora hry, tak i hlavně pro hráče, jinak by se jednalo o naprostý stereotyp, který by po chvíli hrozil nudou. Dalším kladem hry je potom možnost hru kdykoliv a kdekoliv ukládat a to klávesou F5 a znovu při následujícím neúspěchu znovu nahrát od posledního uložení, jen pozor, že novým ukládáním se dříve uložené pozice přepisují. Pokud se tedy jedná o grafické zpracování, zadanému typu hry plně vyhovuje, změna vzhledu lokací je určitě taktéž vítaným prvkem. Začínáte v podivném, jakoby travnatém prostředí, dostanete se do prostředí téměř hororového, abyste pokračovali zasněženou oblastí, a poté se ocitnete i v písku, odtud tedy stereotyp hráčům nehrozí.

Ovzduší je ale stále soustavně prosyceno paprskomety těch nejdivočejších, občas se kolem vás mihne silná raketometná palba, jíž jen tak, tak stačíte uhnout. Trošku vás snad zamrzí podivný systém ve sbírání a používání zbraní, sotva se totiž dostanete k lepším, účinnějším a razantnějším zbraním, se kterými se lépe odolává útokům věčných krvelačných nepřátel, projdete cílem do dalšího levelu, abyste s hrůzou a nevolí překvapivě zjistili, že jste o všechny tyto zbraně přišli a začínáte znovu s prvotní, prachobyčejnou bouchačkou, což mne vždycky pořádně rozhodilo a rozladilo, tohle to si autor hry rozhodně mohl odpustit. Nově získané zbraně v příslušném levelu si totiž do nového, tedy následujícího levelu, skutečně nepřenesete.

Bohužel, přes všechny jiné klady této hry, se bohužel ve své základní podstatě jedná skutečně o pouhou, takřka bezduchou střílečku, ve které budete muset likvidovat až neskutečná množství různých terminátorů a to jak v podobě známé z filmových vesmírných stříleček, série, tak i jiných podivných stojů na zabíjení lidí. Při zničení terminátora, nebo jemu podobného monstra, získáte převážně nějaký ten bonus v podobě munice, nebo opravy vašeho stroje. Nepřátelé pak, zejména Terminátoři, na vás budou používat jak klasické kulomety, tak i rakety, včetně laserových kanónů, přičemž od hráče se neočekává vůbec nic jiného, než že je všechny pošlete zavčas do pekla a přitom ubráníte s vypětím váš létající stroj.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)