HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Mythology - pomstěte vaše rodiče (free hra)

Mythology - pomstěte vaše rodiče Mythology - pomstěte vaše rodiče Mythology - pomstěte vaše rodiče Mythology - pomstěte vaše rodiče

V dnešní hře se ocitnete v časech, kdy vrcholem civilizace bylo Řecko, tedy Atény, ale ve válčení si vedla nejlépe Sparta. „Mythology“ totiž snese srovnání s mnohými staršími RPG, přesto jede už v naprosto novém stylu. Přestože autorem této skutečně výborně ztvárněné a vypracované hry, je mladý řecký autor, tvořící svá dílka pod pseudonymem „sakisa“, už delší dobu vytváří své hry skutečně až na profesionální úrovni. Jak jsem již naznačila hnedle na samém začátku, příběh hry je zasazen do éry starého Řecka a mohu bez uzardění říci, že se jedná o vydařený a chytlavý herní hit. Už samotný příběh hry se vymyká z ustáleného herního klišé, přičemž hra obnáší nové, doposud zcela nevídané herní prvky, které zaručují nejen dobrou hratelnost, ale přinášejí, což je též velice důležité, delší čas příjemné a dobrodružné zábavy.

Statut: freeware

Typ: akční

Velikost: 20233 KB

Výrobce: Sakis Games 25  Web

Zobrazení celkem: 2739

Zobrazení tento měsíc: 2069

Hodnocení oblíbenosti (526x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Vžijete se totiž do role statečného mládence, jménem Tima, jehož celá rodina zahynula po útoku obrovské mořské bestie na jejich trirému, což je římská loď, jejíž konstrukce vychází z řeckých triér. Jen o vlásek se zkáza vyhne i vám, jenže to pouze přežít nestačí. Bez prostředků a s celým rozlehlým řeckým územím před vámi, se tak vydáváte pomstít smrt vašich rodičů. Jak už to ve všech příbězích ze starověkého Řecka bývá, smlsnout si na vaší krvi si chce sám bůh Hádes, což je syn Titána Krona a jeho manželky Rhey. Při losování s bratry Diem a Poseidónem, tedy trojicí nejvyšších bohů řeckého panteonu o vládu nad světem, získal právě tento Hádes statut boha podsvětí. Nezbývá vám tudíž nic jiného, než plnit úkoly pro ostatní bohy v řeckém panteonu a nakonec se tak dostanete i do blízkosti onoho boha podsvětí, tedy samotného Hádese.

Hratelností samotnou „Mythology“ předčí všechny podobné hry. Z pohledu třetí osoby ovládáte statečného mladíka, který téměř, takřka přímočaře, putuje Řeckem, plníc jeden úkol za druhým. Pokud však z přímočaré cesty sejdete, budete vždy odměněni nějakými těmi bonusy, i když to není přímo nutné, ale přesto vám je sbírat doporučuji, zpestříte si tak zábavnost hry. Říkám to proto, že při plnění všech hlavních úkolů, které splnit je nutné pro další postup ve hře, se totiž stejně i tak ke všem potřebným předmětům dostanete. Hned na začátku hry, kdy nejdříve musíte uhýbat mořské bestii a přežít, vstoupíte do děje samotného a musíte, abyste se dostali do jeskyně, najít meč a štít a pobít několik poletujících hmyzích bestií. Poté, co projdete jeskyní, začne i přituhovat, budete muset nejen útočit mečem, ale i krýt se štítem, později se zmocníte i luku a šípů.

Úkoly, které musíte plnit, jsou plné soubojů takříkajíc „přímo na tělo“, ale také potřebných téměř artistických úkolů, které hru činí přitažlivější. Tak například v podzemních jeskyních budete muset dál přecházet nad propastmi po lanech, druhdy zase musíte posunovat bedny, abyste unikli z na první pohled nedostupné pasti. Je velice chvályhodné, že herní lokace, do kterých přecházíte, se podstatně mění, z tohoto pohledu vám tedy stereotyp nehrozí. Budete se muset zuřivě bránit mnoha různým typům nepřátel, těmi nejlehčími jsou poletující hmyzí havěti, škorpioni, později přibudou i kostlivci a připravte se i na souboj s obrovskou hadí příšerou. Vypravte se tedy do časů řeckých bohů a hrdinů dříve, než bude pozdě, divila bych se, kdyby se tato hra v nejbližším čase začala prodávat za nějakou tu korunku. Zatím je to však freeware a za zahrání, navíc zcela zdarma, rozhodně stojí.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)