HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Momodora II – loupež ve svatyni (free hra)

Momodora II – loupež ve svatyniMomodora II – loupež ve svatyniMomodora II – loupež ve svatyniMomodora II – loupež ve svatyni

Jestliže se někdo rozhodne vloupat se do Svatyně, neježe je to svatokrádež a těžký zločin, ale navíc z toho nekouká rozhodně nic dobrého, zvláště když se jedná o úmysl zmocnit se principů a základů černé magie. Bude tedy na vás, abyste tento nerozumný a zištný úmysl jeho aktérům překazili a dostali je před spravedlivý a nelítostný soud. Tato hra je další z „akčních hopsaček“, v japonském, tolik u hráčů oblíbeném stylu skákaček japonského typu, který kombinuje sbírání předmětů, likvidování nepřátel a někdy i nutnost popovídat si s postavami, na které na vaší pouti narazíte. Hlavní hrdinkou je této dobrodružné hry je mladá dívka jménem Momo, která s postupem času získává nové dovednosti a schopnosti, které jí pod vaším správným vedením postačí na to, aby porazila zlou, nemilosrdnou královnu.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 15914 KB

Výrobce: rdein  Web

Zobrazení celkem: 2324

Zobrazení tento měsíc: 1843

Hodnocení oblíbenosti (619x):

0%   25%   50%   75%   100%  
62%

Bude tudíž záležet jen a jen na vás samotných, aby opět jednou zvítězilo dobro nad zlem. Hra vám nabídne hned několik různorodých, až pohádkově graficky zpracovaných lokací, skutečně jedno hezčí a propracovanější, než druhé. Mění se i druh nepřátel, se kterými se ve hře budete setkávat a bojovat s nimi, je tedy nasnadě, že nudit se ani chvíli nebudete. Grafika na první letmý pohled sice vyhlíží až stroze, ale to je jenom první zdání, určitě si na ni zvyknete a přijdete jí na chuť, navíc vše umocňuje opravdu výborný zvukový doprovod. Dá se tedy bez příkras konstatovat, že jde skutečně o zcela nadprůměrné herní dílko, které vám mohu jenom doporučit, i když o žádný originální super nápad ve skutečnosti nejde.

„Momodora“ vás tudíž postaví do role malé, zcela osiřelé dívenky se jménem Isadora. V roli tohoto statečného sirotka se vydáte bludištěm různých chodeb hledat najít kouzelný předmět, který by mohl navrátit život vaší milované matce. Cesta však rozhodně nebude snadná, naopak se připravte na to, že bude kromobyčejně obtížná. Čeká totiž na vás spousta různorodých, mnohdy až neobyčejně krutých a odolných nepřátel, naštěstí máte hned zpočátku u sebe zbraň, kterou je těžký a velice účinný meč, později přibudou i zbraně, kterými můžete likvidovat nepřátele i zdálky a hned se ván tak uleví. Abyste to neměli tak docela jednoznačné, narazíte i na smrtící překážky, jimiž jsou od sebe hodně vzdálené plošinky, různé typy bodců a ostrých hrotů, přičemž ukládacích míst pro hru, je v ní skutečně poskrovnu, což může méně zkušené hráče vyvést z míry.

Některé lokace, ve kterých se ocitnete, vám skutečně mohou hru notně znepříjemnit, takže se bude mnohdy vracet stále zpět k poslednímu uložení a znovu procházet lokacemi, kterými jste už nejednou úspěšně prošli. Naštěstí vám bude znít do uší skutečně výborná, s velikým vkusem vybraná doprovodná hudba, takže alespoň ta vás tak trošku uklidní a přibrzdí vaši netrpělivost. Hledání vzácných relikvií potom obnáší celou řadu skákání a likvidací nepřátel, budete procházet rozmanitými prostředími a občas naleznete nejen potřebný předmět, ale také novou střelnou zbraň, dokonce i bumerang. Soustavné skákání a přeskakování potom doplňuje i nutnost otvírání dveří a stálé hledání cesty kudy pokračovat dále. Mezi jednotlivými lokacemi se sice můžete libovolně vracet, což je i užitečné, pokud se někde poblíž nalézá například krystal, doplňující zdraví a život.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)