HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Crackwell Unhinged – peklo na zemi (free hra)

Crackwell Unhinged – peklo na zemi Crackwell Unhinged – peklo na zemi Crackwell Unhinged – peklo na zemi Crackwell Unhinged – peklo na zemi

Jedná se o adventuru, jejíž příběh, dá-li se o příběhu vůbec mluvit, je zasazen do New Yorku a odehrává se v osmdesátých letech minulého století. Herní prostředí je skutečně drsné, stejně tak, jako samotný děj hry, přičemž hlavní postavou hry je alkoholička, feťačka a prostitutka, která je schopná pro získání své drogy, tedy kokainu, udělat vše. Někdy během roku1984 se Lauren Crackwellová, tedy ústřední postava této adventury, častá feťačka a otrlá prostitutka po krátkém modrém transu, opět probudila u sebe v šatníku. Probudil ji divoký křik nějakého kojence v jejím obývacím pokoji, aniž by sama nevěděla, kde se tu to dítko vzalo a nevěděl to ani Laurenin věčný přítel Blowey, což je duch či její feťácká iluze, což ona sama samozřejmě také vůbec neví, zřejmě se bude jednat o ducha některého jejího dodavatele narkotik.

Statut: freeware

Typ: adventury

Velikost: 21579 KB

Výrobce: Blowey the Ghost   Web

Zobrazení celkem: 2377

Zobrazení tento měsíc: 1857

Hodnocení oblíbenosti (566x):

0%   25%   50%   75%   100%  
66%

Hra se tedy odehrává v době, na kterou Amerika a zejména USA moc hrdí být nemohou, převažoval tam tehdy divoký život, plný rockové hudby, spojené s alkoholizmem a feťáctvím, vznikaly tam klany a bandy pobudů, toho nejhrubšího zrna, z nichž čišel strach a násilí se stalo dennodenním průvodcem pro obyčejné občany Ameriky. Ve hře se setkáte pouze jen se dvěma dalšími postavami, vystraženým Heconteotem Schwarmo a poté i s cholerickou Madam a to je vše. Od obou postav budete loudit novou dávku kokainu, musíte tedy postupně s oběma postavami probírat všechny dialogy, což může být pro neznalce angličtiny nemalý problém, neboť neporozumí nejen ději, ale ani dialogům.

Hra je ovšem zcela přímočará, jedná se o adventuru typu „click and point“, musíte tedy do inventáře sbírat potřebné předměty a v některých případech je používat na jiné, nebo je v inventáři, kde ostatně můžete hru i ukládat a znovu nahrávat, je spojovat, tedy používat jeden na druhý. Hra je skutečně až příliš krátká, takže milovníci adventur se mohou cítit ošizeni a snad i trochu podvedeni, i když i u této hry je třeba myslet a používat různé triky, abyste pokročili dál. Není mým zvykem předem prozrazovat pointu hry, proto vám jenom povím, že pod vaším správným vedením, se na konci Lauren Crackwellová ke své vysněné droze, bez které nemůže žít, dostane.

I když jsem zpočátku poměrně dlouho tápala, nad problémem, „co a jak“, musím se přiznat, že nakonec mne tato zplna dabovaná „click and point“ adventura s velice vydařeným grafickým zpracováním a úsměvným, i když varovným příběhem a vtipnými dialogy docela zaujala. Věřím pevně, že se zalíbí i vám, ovšem jenom tehdy, že nejste hákliví na dosti drsné vyjadřování a skutečně až surový černý humor. Jedinou nedostatkem této hry, který je ale velice zásadní, je její délka, dovolím si tvrdit, že kratší adventuru jsem ještě nehrála a taktéž nerecenzovala, zkušení borci ji rozhodně zvládnou za několik minut, což je škoda, s délkou hry si její autoři příliš těžkou hlavu rozhodně nedělali. Přesto si ji vyzkoušejte, ono to totiž i přes tuto moji výtku, zato opravdu stojí.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)