HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Transporter Warfare– námořní konflikt (free hra)

Transporter Warfare– námořní konflikt   Transporter Warfare– námořní konflikt   Transporter Warfare– námořní konflikt   Transporter Warfare– námořní konflikt

Probíhá druhá světová válka a vy zaujmete roli kapitána válečné a taktéž i zásobovací lodi, se kterou se musíte v každém kole, dostat až do přístavu, v čemž se vám ovšem snaží zabránit různí nepřátele a to ukrývající se pod hladinou moře, později budete muset čelit i útokům nepřátelských vzdušných sil. Hra „Warfare Transporter“ je bezpochyby docela přijatelnou s poutavou, i když zcela nenáročnou a spíše oddychovou hrou, nežli klasicky akční. Autoři se vám představili s velmi zajímavým pojetím grafického zpracování, dokonce i se zcela netradičním pojetím hry. Zajímavá je kombinace vaši lodi, jedná se o obchodní loď, nebo válečnou, či snad o obojí? Tuto úvahu ovšem nechám na rozhodnutí vás, tedy hráčů, abyste si vybrali sami tu správnou variantu. Neočekávejte však od hry zázraky, přesto si ji pokuste zahrát.

Statut: freeware

Typ: akční

Velikost: 2312 KB

Výrobce: Arcade Town  Web

Zobrazení celkem: 2216

Zobrazení tento měsíc: 1726

Hodnocení oblíbenosti (676x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Hra není příliš dlouhá a ani přehnaně obtížná, v podstatě se nejedná skutečně o nic světoborného, zkušeným „pařanům“ se může dokonce jevit jako prostá, až naivní, což jim může způsobit značné zklamání. Hru bych doporučila s čistým svědomím začátečníkům, navíc je vhodná i pro ty naše nejmenší, žádné krvavé a brutální scénky se v ní totiž nevyskytují. Snad jediným velkým lákadlem může pro hráče být možnost po dokončení každého kola, se zapsat svým jménem, či alias do výsledkové tabulky získaným bodovým hodnocením. Za potopené ponorky a vzdušné cíle totiž získáváte body k dobru, pokud vás však zasáhne ponorkové torpédo, či letecká bomba, body se vám naopak odečítají, jestliže se tedy dostanete na nulu, skončili jste a můžete si level zopakovat.

Stát se námořníkem a k tomu ještě na bitevní lodi, to je jistě dobrodružství, které si přece nenecháte jen tak ujít. Navíc nebudete jen řadovým námořníkem, drhnoucím podlahu, ale váš úkol je velice zodpovědný a též náročný. Jako obsluha palubního děla na lodi budete muset chránit vaši mateřskou loď před útoky nepřátelských ponorek, vystřelujících na vás torpéda, ale vašimi hlavními nepřáteli budou na vás nalétávající nepřátelské bitevní stíhačky, které útočí ze všech stran a to velice razantními raketami. Vaše dělo má sice dostatek munice, přesto mu ale chvíli trvá, než se zásobník nábojů opět doplní, což může být v kritických okamžicích velice nepříjemné. Každý zásah nepřátel oslabuje životnost vaší lodi, jejíž ukazatel je vlevo na hrací ploše, vydržte tedy co nejdéle a získejte co největší počet bodů za sestřelené letouny a potopené ponorky.

Záměr a úmysl autorů hry byl jistě dobrý, ale od tak světoznámého a proslulého tvůrčího týmu, jakým bezesporu „Arcade Town“ je, bych skutečně očekávala mnohem více, než stvořit zcela nenáročnou, takřka bez příběhovou hru s podivnou stylizací a navíc i kromobyčejně krátkou. Naopak hratelnost je velice příjemná a může vás též zaujmout možnost, pokoušet se hru hrát stále znovu a získávat větší počet bodů za sestřelené letouny a potopené ponorky, nenechat se zasáhnout jejich střelami a tak si vylepšovat konečné pořadí ve výsledkové tabulce. Pokud máte tedy dostatek trpělivosti a hra se vám neomrzí, pokuste se získat tolik bodů, abyste se dostali ve zmíněné tabulce až na první místo, za pokus to rozhodně stojí.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)