HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Mano Trooper – boj s výsadkáři (free hra)

Mano Trooper – boj s výsadkáři Mano Trooper – boj s výsadkáři Mano Trooper – boj s výsadkáři Mano Trooper – boj s výsadkáři

Všichni příznivci akčních her, zaměřte vaši pozornost na tuto hru. Gnes vám nabízíme remake jedné z největších klasik dob již uplynulých. Mám samozřejmě na mysli stařičkou a původní hru „Paratrooper“, která je i ještě dnes trvalou legendární hrou. Jenom málokdo si nepamatuje, nebo nepozná tento zvučný název této hry. Pokud ji tedy znáte, potom hru stahujte, ale pokud ji neznáte, seznamte se. Mnozí z vás jistě znáte i hru „The Turret Game“. Když se mi naskytla možnost získat nyní i nizozemský kousek „Mano Trooper“, což je ve skutečnosti remake titulu z roku 1982, s prakticky totožným námětem a obě hry porovnat, nedalo mi to, abych hru nevyzkoušela a zároveň ji porovnala s předešlými hrami. Základní koncept je u totiž u obou her stejný, vydržet co nejdéle a dosáhnout co nejvyššího skóre, pouze o toto jde.

Statut: freeware

Typ: akční

Velikost: 3705 KB

Výrobce: FoppyGames   Web

Zobrazení celkem: 2491

Zobrazení tento měsíc: 2003

Hodnocení oblíbenosti (621x):

0%   25%   50%   75%   100%  
60%

Nedávno jsme vám nabídli i hru od ruských autorů, kteří předvedli, že se v tvorbě on-line her nenechají jen tak zahanbit. Jednalo se o hru s velice zajímavým námětem, kde jste obsluhovali dělo v pozemním bunkru a nad vámi přilétávající letadla a vrtulníky vysazovaly parašutisty, kteří jakmile jste je včas nesestřelili a dostali se až nahoru na bunkr, vám bunkr zničili a hra skončila. Cílem hry bylo rovněž získat co nejvíce bodů za sestřelené parašutisty a letouny, také na vás občas spustily letouny bombu, kterou jste museli zlikvidovat. Za sestřeleného výsadkáře jste dostali 10 bodů, pokud mu ustřelíte padák, pak 20 bodů, za zneškodněnou bombu rovněž 20 bodů a za jakýkoliv sestřelený letoun dokonce 50 bodů. Hra byla velice dobře ozvučena, grafice nelze nic vytknout, hratelnost a ovladatelnost jsou na dobré úrovni a s obtížností hry se po chvíli vyrovnáte, jen jak přijdete na to, jak „nato“.

Do rukou se vám dostává malá, červená střelecká kopule na hnědém bunkru na pusté pasece. K tomu si připočtěte nijak podstatně se neměnící herní pozadí a s tím i brzy vznikající monotónnost, což je skutečně škoda. Znovu tedy budete ovládat zcela osamělé dělo na bunkru, který musíte chránit před spoustami nepřátel. Zlikvidovat vás se totiž bude snažit řada stíhaček, výsadkových vrtulníků a s nimi i jednotliví parašutisté. Za každý sestřelený vrtulník a jednotlivé parašutisty potom získáváte tři body, za stíhačky a bomby po pěti bodech, za každý vystřelený projektil však naopak jeden bod ztrácíte. Na rozdíl od minulých herních titulů se na vás sice útočí jenom ze vzduchu, zato však v pekelném a postupně narůstajícím tempu, takže nepochybujte o tom, že se budete mít skutečně co ohánět, abyste vaši pevnůstku co nejdéle ubránili.

Hlavním cílem této hry je ochránit vaši pevnůstku před nálety po co nejdelší dobu a tak získat co největší počet bodů, to je vše, o nic jiného v této hře skutečně nejde. Vašimi nepřáteli jsou vrtulníky, které shazují parašutisty. Vše, co lítá a padá k zemi, je nutné stále zavčas likvidovat. Pokud totiž necháte čtyři vojáčky přistát, tak už máte jenom pár sekund, než vaši pevnost vyhodí do povětří. Vrtulníky však nejsou tak nebezpeční krom toho, že vysazují zmíněné parašutisty, ale později jejich počet roste a nebe tak houstne, že sestřelit všechny je skutečně velký problém. Tím velice nebezpečným nepřítelem je ale bombardovací letoun. Jakmile se bombou trefí, tak konec hry nastane okamžitě a máte „po žížalkách“. Jediná šance je trefit bombardér dříve, než vypustí bombu, nebo udělat přímo husarský kousek a trefit přímo bombu v letu. Herní obtížnost je až nepříjemně vysoká, ale to už k podobným hrám bohužel patří.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)