HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Bee Adventure - příběh pilných včel (free hra)

Bee Adventure - příběh pilných včel     Bee Adventure - příběh pilných včel     Bee Adventure - příběh pilných včel     Bee Adventure - příběh pilných včel

Jistě vám nemusím připomínat, že včeličky jsou velice užitečnými, pilnými a pracovitými hmyzími stvořeními, která přinášejí lidstvu prospěch a užitek. Jejich produktem je nejen přírodní vosk, ale hlavně med, léčící mnohé lidské neduhy a to nemluvím o jeho sladké a libé chuti, na němž si smlsne nejeden milovník tohoto včelího produktu. Aby však včelky dokázaly tuto tolik oblíbenou pochutinu vyrobit, musejí nasbírat velká množství květního pylu, který odnášejí do svých úlů a tam teprve z něj dokážou vyrobit chutný slaďounký med. Při této bohulibé práci se však setkávají s mnoha překážkami a hmyzími nepřáteli, takže jim jde o život a to nemůžete, alespoň v této hře, dopustit. Pomozte vašim pilným včeličkám sbírat květní pyl a zbavujte je nepřátel, kteří si na nich chtějí smlsnout, jen tak se budou moci vrátit do jejich úlů.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 3404 KB

Výrobce: MyPlayCity  Web

Zobrazení celkem: 2934

Zobrazení tento měsíc: 2213

Hodnocení oblíbenosti (617x):

0%   25%   50%   75%   100%  
70%

Máte tedy vskutku velice potřebný a důležitý úkol, pomoci včeličkám obnovit poničený úl a nasbírat dostatek zásob květinového pylu, aby mohly vyrobit co největší množství chutného medu pro vaše mlsné jazýčky. Pomozte tedy pilným včeličkám vychovávat dětičky ve hře, která přetéká medovými úkoly. Jsou včeličky užitečné? No přece jsou a nejen to, jsou to také nesmírně zábavná a milá stvoření. Jenže teď potřebují pomoci, zásoby na medu se rychle tenčí, takže se zapojte se hry a pomozte milým včelkám postarat se nové zásoby medu. Hra je zábavná kombinace akční a logické hry, která se hodí už i pro menší děti, je nenásilná, má pestrou komiksovou grafiku a roztomilé efekty, děti si ji určitě zamilují a ani dospělí se nudit nebudou.

U nás kradou včelí úly zloději, či je likvidují mlsní medvědi, v některých zaoceánských oblastech pak je masově ničí i tornáda a jiné přírodní živly. I když včelkám odebraný med nahrazuje chovatel včelař cukrem, ani tak včelí společenství bez medu nemá šanci na dlouhé přežití, tak jak je tomu právě v dnešní hře. Proto se včelky, i když s nasazením vlastního života, vydávají sbírat květní pyl, aby si docházející zásoby medu zavčas doplnily a tak zabránily vlastnímu zániku. Znovu podotýkám, že „Bee Adventure“ je především dětská hra, čemuž je přizpůsobeno i jednoduché a prosté ovládání, mnoha všemožnými barvami hýřící grafika a téměř nulový nárůst obtížnosti po přechodech do dalších kol. Hra je velice dlouhá, a přestože na první nepřátele již narazíte ihned v prvních kolech, ti odolnější a nebezpeční si na vás počkají až po odehrání zhruba deseti prvních levelů.

Hru hrajete z tak zvaného ptačího pohledu, sbíráte z květin pyl levým tlačítkem myši tak, aby ukazatel nad každou květinkou celý zežloutl, poté již stačí jen nad květinou přeletět. Tímto způsobem pak sbírejte i všemožné bonusové předměty, tak si budete naplňovat ukazatel množství sebraného medu, který se nachází dole na hrací ploše, dokud jej nenaplníte, do úlu nevletíte, pokud se vám to podaří, přecházíte po oznámení všeho bodového zisku, do následujícího kola. Jistě dobře sami víte, že každá včelka má i žihadlo, pokud ho do nepřítele zabodne, způsobí mu nemalé potíže, někdy i smrt, sama ale poté umírá. Tak tomu ale naštěstí v této hře není, včelka na začátku vlastní pistoli, kterou po nepřátelích střílejte pravým tlačítkem myši, později po přechodu do vyšších levelů získá včelka i další, mnohem razantnější a účinnější zbraně.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)