HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Shoot N Loot - srdnatý zabiják Zombií (free hra)

Shoot N Loot  - srdnatý zabiják Zombií Shoot N Loot  - srdnatý zabiják Zombií Shoot N Loot  - srdnatý zabiják Zombií Shoot N Loot  - srdnatý zabiják Zombií

Když jsem začala hrát tuto hru, napadlo mne, že někteří autoři plných her hledají tu nejjednodušší a nejrychlejší cestu, jak přivést jimi stvořené dílko na světlo boží a než přemýšlet o nějakých nových tématech, či námětech, volí raději remake již známé a oblíbené hry, neboť pevně věří tomu, že takto mají již předem bez větší námahy zaručený stoprocentní úspěch u hráčů. V dnešní moderní době snad ani pod mikroskopem nenajdete člověka, který by ještě věřil na duchy a strašidla. Pokud se s něčím takovým chcete potkat, potom jen pouze v knihách, bájích a pověstech, nebo v hororových televizních pořadech. Samozřejmě existuje i spousta počítačových her, kterým zmíněné téma není cizí a přitahuje autory těchto her jako světlo lampy noční můry. Dnes vám nabízíme opět jednu hru, kde se také setkáte se Zombiemi.

Statut: freeware

Typ: akční

Velikost: 8436 KB

Výrobce: Riley5   Web

Zobrazení celkem: 2448

Zobrazení tento měsíc: 1833

Hodnocení oblíbenosti (495x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Grafika hry je zpracovaná s jistým humorným nadhledem, i když se budete pohybovat v nepříliš veselém prostředí, dalo by se dokonce říci, že spíše v hororovém. Obtížnost hry není nikterak přehnaná, hrou se dá procházet vcelku bez problémů, jen se musíte naučit na ty prokleté bestie používat ty správné „fígle“. Velikým kladem a přínosem hry je potom její výborná hratelnost a velice snadná, i když tak trochu nezvyklá ovladatelnost. Existuje tedy i spousta počítačových her, kterým zmíněné téma není ani zdaleka cizí. Jedno ze starých českých moudrých přísloví však dobře radí, doslova říká, že „všeho moc škodí“ a to je případ námětu dnešní hry. Je sice zcela originální, ale až přehnaně a navíc její námět jakoby postrádal jakýkoliv smysl, kromě soustavného střílení všech možných druhů Zombií a později i jiných příšer, v ní o nic jiného podstatného ani nejde.

Zombie jsou tudíž věčný a vděčný námět mnoha našich i zahraničních autorů freeware i online, který se snad nikdy neomrzí ani hráčské veřejnosti je natolik oblíbeným tématem, že jsem neodolala jednu takovou a dovolím si tvrdit, že docela vydařenou „střílečku“ vám nabídnout. V roli statečné a srdnaté postavičky, se ocitnete v jakémsi podivném hororovém prostředí, které se stalo eldorádem a rájem pro zmíněné Zombie. Postavička, s níž se ve hře samozřejmě ztotožníte právě vy, má nejen dostatek kuráže, ale je i dobře ozbrojena, takže lov na tyto nebezpečné a krvelačné bestie může začít. Budete tedy muset běhat po celém vrakovišti a likvidovat po lidské krvi toužící potvory, přičemž se jim musíte vyhýbat, neboť byť i nepatrný dotyk s nimi je váš konec a spatříte, jak tato bestie z vás saje životadárnou tekutinu, tedy krev.

Pokud jste tedy fanouškové krví nasáklých freeware, či online her s oživlými mrtvolami, tedy se Zombiemi, přijdete si na své a tuto hru vám můžu jenom vřele doporučit. Já sice milovníkem podobných záležitostí zrovna nejsem, ale přesto jsem si Zombií docela hezky užila. Je to kus dobře odvedené práce, který dokáže pobavit, pokud na jeho pravidla přistoupíte. Hře lze vytknout skutečně jen málo co, a když ho srovnám s ostatními hrami na podobná témata, nevychází tato dnešní hra s nimi vůbec špatně. Žádné do očí bijící kostrbatosti se nekonají, klišé se omezují na nutnost, nebo v nejhorším případě na snesitelnou míru a najde se i pár momentů, které mi přišly celkem neotřelé a které jsem ještě nikdy jinde neviděla. Graficky je toto dílko odvedeno velice vkusně, hra je dobře ovladatelná stejně tak, jakož i skvěle hratelná.Hra obsahuje dvě střídající se části, pravidelně se objevuje mezihra, během níž si můžete dokoupit zásoby střeliva, či nové zbraně. Po většinu hry se na obrazovce odehrává boj s všudy přítomnými davy Zombií, a protože jste jediný přeživší člověk, musíte navrátit svět do starých dobrých kolejí. Do tuhého boje budete moc i vytáhnout čtyři různé zbraně, jejichž vlastnosti lze i vylepšovat. Zbytek hry se pak stále podle stejného scénáře, nakoupit zbraně, zabít několik Zombií, prohledat okolní domečky, a pokračovat dál.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)