HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Coffee Rush – kavárenský simulátor (free hra)

Coffee Rush – kavárenský simulátorCoffee Rush – kavárenský simulátorCoffee Rush – kavárenský simulátorCoffee Rush – kavárenský simulátor

Dnešní hra bude rozhodně potěšením pro všechny hráče, kteří dávají přednost herním simulátorům. Vaším velice důležitým úkolem v ní bude postarat se o spokojenost vašich zákazníků, milujících tento osvěžující mok a přesně plnit jejich přání, která jsou vám jimi zadávána. Nenechejte se po spuštění hry mýlit, že jde pouze o známou hru na téma „hledejte tři stejné“, neboť ačkoliv se vám může zdát, že se opět jedná o něco podobného, skutečnost je zcela jiná. Spojování symbolů se sice ani zde nevyhnete, ale tato činnost představuje právě již zmíněné plnění objednávek vašich zákazníků. Kupodivu toto originální spojení principů funguje až překvapivě výborně. Spojily se zde tak dva koncepty, z nichž každý by vás samostatně musel brzy omrzet. Pokud se ale oba tyto principy spojí, vznikne vskutku zábavná a vtipná, i chytlavá hra.

Statut: freeware

Typ: simulátory

Velikost: 3295 KB

Výrobce: MyPlayCity  Web

Zobrazení celkem: 3100

Zobrazení tento měsíc: 2551

Hodnocení oblíbenosti (656x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Ale aby vám bylo vše jasné, začnu tedy vlastním příběhem. V nejmenovaném městě se nachází rádoby podnikatel, majitel firmy „Smokestack Coffee Company“, který otevírá jednu velkokapacitní kavárnu za druhou a to doslova jako na běžícím pásu. Pouhá černě obarvená voda a okorané moučníky se staly jeho zbožním artiklem. Jelikož stížnosti a nářky zákazníků na toto jeho podivné podnikání ze strany zákazníků se množí jako houby po dešti, nadávání nepomůže, rozhodnete se tedy vzít tento stav do vlastních rukou a vyrazit do otevřeného boje s tímto šizuňkem. Samozřejmě, že spor nebudete řešit rvačkou, to by bylo pod vaší úroveň, ale otevřete si vlastní kavárnu, kde budete hostům nabízet výrobky jen té nejvyšší kvality.

Nouzi o zákazníky mít tedy nebudete, neboť se brzy rozkřikne, že vaše kavárna je svojí kvalitou skutečně super kavárnou. Zřejmě však svoji nabídku nenabízíte zrovna nejlevněji, takže vašimi prvními zákazníky nejsou prostí, ne zcela majetní zákazníci, ale městská elita, jako jsou různí papaláši, vojenští důstojníci, spěchající a věčně nedočkavé zdravotní sestry. Pro všechny platí známé úsloví, že „čas jsou peníze a tak slibují za váš pomalý výkon „odměny“ ve formě smrtících injekcí, či různých jiných nepravostí, takže se čiňte a pohněte kostrou, jinak skončíte hodně špatně.

Nenechejte se tudíž odradit, dávejte rychle a dohromady poctivě symboly zrnek kávy, šlehačky, cukru a jiných ingrediencí, které představují složky k výrobě dobré kávy, hotové nápoje roznášejte, spokojené lidi kasírujte přednosti a ty nespokojené umlčet výborným moučníkem. V dalších levelech potom můžete dokupovat nové recepty, které rozšíří váš stávající sortiment, zrychlí vaši práci, nebo vám přidají více času na vyřízení veškerých objednávek. Poté, co zvládnete potřebné finty a zvyknete si na vysoký provoz, můžete se vrhnout na vylepšení celého procesu. Můžete tak přednostně odbavovat dražší objednávky, z nichž pro vás plynou vyšší bakšiše, nebo hostům nabízet další dobroty, které také pořádně zvýší vaše tržby, které jsou podmínkou pro postup do dalšího levelu, přičemž otevírací doba a počet hostů se nemění.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)