HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Star Gunner – hvězdný střelec (free hra)

Star Gunner – hvězdný střelec Star Gunner – hvězdný střelec Star Gunner – hvězdný střelec Star Gunner – hvězdný střelec

Vetřelci si, jak dobře známo, nedávají nikdy pokoj a valí se na lidstvo v mnohanásobných nepřátelských vlnách. Stejně tak, jako vždycky pře tím, je tudíž nutno odvážného jedince, který, vyzbrojen razantními zbraněmi, to těmto zloduchům jednou a pro vždy řádně znechutí. Nemusím snad ani zdůrazňovat, že tímto zdatným a srdnatým bojovníkem se v této hře stanete právě vy samotní, však také, kdo jiný by to dokázal. Stejně jako ve své předloze, kterou je bezpochyby hra „Space Invaders“, i tady budete bojovat proti nesčetným vlnám vesmírných invazních jednotek. Jediným rozdílem je jen absence pevného štítu mezi vámi a nepřáteli. Tento prvek je ale nahrazen bonusy, které vypadávají z vraků sestřelených lodí. Tyto bonusy si k sobě sami přitahujete, což mnohdy v boji dopadne naopak, minou totiž váš agilní kanón.

Statut: freeware

Typ: akční

Velikost: 10295 KB

Výrobce: GameTop  Web

Zobrazení celkem: 2138

Zobrazení tento měsíc: 1725

Hodnocení oblíbenosti (592x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Pokud tudíž máte rádi hry, nazývané „střílečkami“ a zvláště potom ty „vesmírné“, nic lepšího, než tuto hru jste si skutečně vybrat nemohli. Hra má sice velice obrovský stahovací objem, ale pokud ji stáhnete a spustíte, rychle sami zjistíte, že jste rozhodně neprohloupili. Autoři při tvorbě hry projevili notnou dávku tvůrčí fantazie a dobře ji zúročili, když ve vaší malé raketce se jako v každém vesmírném souboji postavíte proti hordě nepřátelských kosmických plavidel, prapodivných monster, která nahání hrůzu už na první pohled svým zjevem, odolávat budete nuceni i takřka téměř nesmrtelným bossům a vyhýbat se všudypřítomným střelám.

Neobdržet nějaký ten přesný zásah vlastně ani není možné, nepřátelská palba je prakticky soustavná a hustá, důležité však je však je, abyste neobdrželi celou smrtelnou střeleckou dávku v krátkém okamžiku, neboť potom by vás neochránil ani váš raketový energetický ochranný štít, je tedy bezpodmínečně nutné se nepřátelským střelám soustavně a důsledně vyhýbat, záleží tudíž hodně na vašich manévrovacích schopnostech a taktickém umění. Na vesmírném bojišti se však velice často vyskytují i lodě a střely, které slouží jenom pro dokreslení herního pozadí, nelze je tudíž nikterak zlikvidovat, ale na druhé straně vám od nich nehrozí žádné nebezpečí.

Vy, jakožto obsluha kanónu, se tudíž musíte prostřílet přes řadu nepřátelských lodí, všemožných satelitů a závěrečných Bossů, na které narazíte na každém konci levelu. Každý soupeř má specifickou velikost, originální a nezaměnitelnou podobu i svérázný způsob palby, takže se stereotypu skutečně naprosto obávat. Za všechny úspěšně sestřelené nepřátelské lodě obdržíte potom body k dobru, vaším úkolem je tedy vydržet „naživu“ co nejdéle, dostat se co nejdál, nic jiného se od vás nečeká. Hra obsahuje velký počet rozsáhlých levelů, v nichž na vás zaútočí devět menších vln nepřátel a jeden boss. Abyste je dokázali bez úhony zlikvidovat, vypadávají z trosek sestřelených strojů různé bonusy, které vám váši destrukci nepřátel ulehčí.

Samotný námět, obsah či děj hry je poplatný ostatním hrám na téma Space Invaders. Ocitnete se jako obsluha rychlopalného děla, jste poslední a jedinou nadějí lidstva, neboť k naší planetě se přibližuje z dalekého vesmíru spousta různých mimozemských bojových lodí, různého typu i vzezření, jedno však mají společné, morbidní touhu obsadit naši modrou planetu, vyhubit lidstvo a osídlit ji vlastní civilizací z planet, kde již nemají prostor pro svoji existenci. V uskutečnění jejich nekalých a agresorských choutek jim už stojí jediná, zato však mocná překážka a tou je váš obdivuhodný kanón pod vaším velením. Jistě nedopustíte, aby naše Země byla obsazena jinou vražednou civilizací a lidstvo odsouzeno k zániku, takže se tedy čelně a hrdě postavte agresorům a dejte jim jasně najevo, že to s obranou rodné planety myslíte vskutku smrtelně vážně a že jakýkoliv pokus o proniknutí až na její povrch je předem odsouzen k nezdaru.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)