HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Super Methane Brothers -metanoví bratři (free hra)

Super Methane Brothers -metanoví bratři Super Methane Brothers -metanoví bratři Super Methane Brothers -metanoví bratři Super Methane Brothers -metanoví bratři

Existuje rozhodně spousta her, které zrovna moc nevynikají jejich grafickým zpracováním, ale přesto jsou u hráčské veřejnosti v poměrně veliké oblibě. Jsou i hry, které nemají žádný herní příběh, na první pohled ani nevíte, z jakého důvodu byste je měli hrát, ale přesto se i tyto hra stále dokola hrají. Dnešní hra s názvem „Super Methane Brothers“ patří přesně do této sorty her, které vám poskytují kouzlo výborné hratelnosti a to je veliká devize této akční hopsačky. Hra totiž skutečně disponuje dvěma základními atributy a těmi jsou totiž výborná zábava a skvělá hratelnost. Ovládáte tedy velice legrační postavičku, a to klasicky kurzorovými klávesami pro její pohyb, střílet ze zbraně budete levým Ctrl. Nevyletí ale střela, nýbrž růžový mráček uspávacího plynu, potom soka klávesou Ctrl vsajete do zbraně, a vystřelíte ho do zdi.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 710 KB

Výrobce: The Apache Software Team   Web

Zobrazení celkem: 1887

Zobrazení tento měsíc: 1467

Hodnocení oblíbenosti (562x):

0%   25%   50%   75%   100%  
67%

To však, ale ani zdaleka není vše, pokud nepřítele vystřelíte do nějaké pevné překážky, zmínila jsem se například o zdi, rozpadne se na množství střepů a zbudou po něm různé bonusy, jakými jsou například skleničky, nebo jablíčka, které musíte sebrat a získávat tak bodíky k dobru, jejichž počet si potom můžete po skončení hry zapsat jménem, či alias, do celkové výsledkové tabulky. V každém kol se nachází vždy jen jedno prostředí, které je zcela statické, ve skutečnosti se jedná o striktně ohraničené hrací pole, ve kterém se budete pohybovat a bojovat mnou výše zmíněným způsobem s množstvím nepřátel. Pokud tedy hrací pole vyčistíte od všech útočníků, postupujete do dalšího levelu. Jednotlivé lokace jsou však velice variabilní, ocitnete se například v bludišti, kotli, na schodech a mnoho dalších umístění.

Grafika hry je velmi barevná a jakoby nakreslená malou dětskou rukou, ale to je další prvek, který hru šlechtí a činí ji přitažlivou i pro ty naše nejmenší hráče, i když tím vůbec nechci říci, že by k sobě nepřipoutala i ty dospělejší a zkušenější hráče. Co se týče nepřátel, jde po vás velké množství různých různorodých typů, jsou jimi například komáři, poletující po celé hrací ploše, ale setkáte se i s podivnými, těžko identifikovatelnými, přesto živými čtverci, kteří umí pouze lézt po stěnách, od těch vám moc velké nebezpečí nehrozí. Narazíte i na hlemýždě, kteří se dokážou pouze jenom plazit po zemi, u všech těchto „postav“ je nutné konstatovat, že jsou naprosto perfektně rozpohybované, zde skutečně autoři hry odvedli veliký kus poctivé práce.

Přesto všechnu chválu na tuto hry však musím říci, že hru k vysokému stupni mého hodnocení, přiměla doprovodná hudba, včetně celkového ozvučení. Hudba je totiž veselá, svěží a rychlá, sice se neustále opakuje, ale rozhodně to není nepříjemné a vůbec se neomrzí. Zvuky efekty pak jsou velmi dobře a šťastně zvolené, všechny akce, jakými jsou střílení, skákání, bodování, to vše je okomentováno nějakou zvukovou kulisou, která přímo nádherně ladí s herní atmosférou. Velmi příjemná a navíc i vtipná znělka zazní třeba ve chvíli, když již vám zbývá málo času na dohrání dané úrovně. Teď se nepolekejte, nestalo se mi za celé hraní, že bych měla nějaké problémy s časovým limitem, na vše jsem měla pokaždé dosti času k dohrání každé úrovně. Co dodat nakonec? Vzhledem k stahovacímu objemu hra oplývá až překvapivým počtem levelů, takže vám mohu garantovat, že se na delší dobu rozhodně více než dobře pobavíte.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)